Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poseł PiS oskarża polskie banki o manipulację stawką WIBOR. ZBP: to szokujące brednie

Poseł PiS oskarża polskie banki o manipulację stawką WIBOR. ZBP: to szokujące brednie

Wyświetlaj:
Obserwator150 / 37.152.18.* / 2016-03-01 08:53
POSEŁ PIS I WSZYSTKO JASNE.
Quela / 78.9.110.* / 2016-03-01 09:03
A gdyby był z PO lub Nowoczesnej to byłoby juz nie jasne? Boicie się tego pisu niczym diabeł swięconej wody. Samo słowo PIS i juz jesteście na NIE. To gdzie masz te demokrację skoro nie zmusisz się do zaakceptowania drugiej strony? Walczycie o demokrację ale tę jednostronna waszą i według was układaną-całe PO
Quela / 78.9.110.* / 2016-03-01 08:53
Także uważam że banki spekulują na czym się da. Na spreacie na LIBOR-ze WIBOR-ze na procentach , a głownie na samej walucie. Na 100% wierzę że kilka lat temu spekulowano na CHF celowo go zaniżając, po to by niemal natychmiast po udzielonych kredytach, (jakiejś liczbie tych kredytów) natychmiast nie tylko przywrócić jej wartośc ale o wiele zawyżyć. "Badano" nawet czy frankowcy dadzą wytrzymac większa podwyżke i jak długo. kiedy ludzie przestawali płacić swoje raty to natychmiast w prasie ukazywały się artykuły zeby frankowcy jeszcze wytrzymali bo cena franka niebawem spadnie. I tak tez było. Skąd wiedzieli? A przy kredytach nie wiedzieli że może wzrosnąć? To banksterzy a nie pracownicy banku. Dla złotówki gotowi dusze zaprzedać, wszystko byle by jej nie darować klientowi.
LECH466 / 78.10.182.* / 2016-03-01 08:48
ZA TE OSZCZERSTWA NATTYCHMIAST POZEW PRAWNY A NIE ZASTANAWIANIE .CO Z TEGO ŻE MA IMMUNITET.CZY TO ZNACZY ŻE MOŻE BEZPODSTAWNIE ZARZUCAĆ KOMUŚ CZYNY KRYMINALNE.CHYBA PAN BAŃKA BOI SIE PISU
Quela / 78.9.110.* / 2016-03-01 08:58
Czy ty sie dobrze czujesz? Przecież jest demokracja i z tego względu wolno mówic co się myśli ,także politykom. Gdyby oswiadczył że tak banki napewno spekulowały to byłoby oskarżeniem ale om mówi co mysli a za mysli nikt nikogo nie ma prawa karac.
chichot dona / 109.243.245.* / 2016-03-01 08:28
Akurat nic nowego. Mnie tylko jedno śmieszy. Wypowiedzi zacietrzewieńców politycznych.
Dla nich wszystko dobre .. co może posłużyć dowaleniu .. nawet jeżeli jest bardzo głupie.
A to że kryzysu nie da się uniknąć .. hm .. o tym wiadomo już od jakiegoś czasu.
Sytuacja niemal całkowicie wymknęła się spod kontroli już jakiś czas temu .. nie tak odległy wprawdzie ale jednak. To co jest obecnie uskutecznianie to odwlekanie w czasie .. tak jak tylko długo się da .. czyli praktycznie już niedługo.
Nie bez powodu .. niedawno pisałem .. jeżeli kto ma za co niech kupuje złoto .. ile tylko może .. najlepiej w formie materialnej .. certyfikaty mogą w pewnych sytuacjach stracić na znaczeniu.
Z tego co jest obserwowane .. a widać to widać .. wystarczy tylko zmienić paradygmat, zdjąć okulary warunkujące .. a zobaczyć można całkiem sporo.
Rypnie się rypnie ... tylko , że jest przygotowywane pewne globalne rozwiązanie .. jakie .. zobaczycie.
W każdym razie .. jak by się to nie potoczyło .. papiery w zdecydowanej większości stracą znaczenie, zyska złoto i pokrewne .. i to jak zyska !!!.
Longin Wielki / 212.126.28.* / 2016-03-01 08:09
skoro on to wiem to znaczy, że Skoki też to znały i stosowały chodzi tylko, zę miały za mały wpływ i udział. A poza tym to tłumaczenia czemu nie wyszła a było takie pikne, żę cho cho. To mwszystko przez TW BOLKA, SB i PO może nie w tej kolejności ale jednak
bydg / 46.238.241.* / 2016-03-01 07:59
Banki na pewno wpływają na kursy walut warto to zbadać bo tu jest zmowa
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
lovePiS / 89.66.150.* / 2016-03-01 07:46
To dlaczego padają SKOK-i skoro PiS jest taki mądry ?
zet2 / 213.184.0.* / 2016-03-01 07:39
Taka zmowa może miała miejsce w SOKK-ach ???
nikttt / 46.113.180.* / 2016-03-01 07:35

Poseł PiS oskarża polskie banki o manipulację stawką WIBOR. ZBP: to szokujące brednie

Niby w jaki sposób można manipulować WIBOREM????Warto to sprawdzić.
piotr626 / 93.105.254.* / 2016-03-01 05:55
Nie lubię PIS-u ale tu się mogę zgodzić. Banki robią co chcą. Dość tego !
Omyk / 31.11.138.* / 2016-03-01 05:52
Powinni ukrócić taka samowole bankom.Wedle mnie to nazywa sie wyłudzeniem.
sahajdaczny / 193.227.123.* / 2016-03-01 05:39
W latach 90 tych BGZ obniżył o 20 % odsetki dla oszczędzających gdyż sytuacja ekonomiczna,,,, identyczne zastrzeżenie było przy kredytach ale jakoś zapomniał obniżyć,wystarczy popatrzyć jak obiecują złote góry..
Omyk / 31.11.138.* / 2016-03-01 05:39
Zgadzam się z posłem.Podam na swoim przykładzie.Posiadam dwa konta każde w innym banku.Jedno używam drugiego wcale.Do czego zmierzam .Pewnego dnia przychodzi do mnie pismo z banku ze za konto którego nie używam przyszło mi zapłacic 127ł.Co z tego jest najlepsze.Kończyła misie ważność karty to bank postanowił założyc mio nowe konto.Super Konto bez mojej zgody.Skoro bank niema procentu z pustego konta to trzeba klijentowi załorzyca jakies droge konto.zeby bank miał jakis dochód.Nie jestem ekonomista ale tez nie jestem głupi.Czy to co opisałem nie jest manipulacja?Wedle mnie jest!!
Quela / 78.9.110.* / 2016-03-01 08:42
Miałam podobnie. Wpisałam błedny kod i zablokowałam sobie kontointernetowe. By odblokowac kazano mi osobiście się wstawić w banku. Przyjechałam . Podczas "odblokowywania" dano mi dokument do podpisania że niby to ten . Przed podpisaniem cos mnie tkneło by dokładnie przeczytac nagłowek dokumentu. Był napisany bankowo prawniczym językiem i nie bardzo wiedziałam czy przypadkiem pani w okienku się nie pomyliła. Dałam do przeczytanie córce po studiach ekonomicznych i mówi , mamo nie wiem, nie rozumiem tekstu. Obie zapytałyśmy czy dała nam dobry dokument bo tu nie jest napisane o odblokowaniu a jakimś założeniu ,,, czego założeniu ?-zapytałam, konta? Pani bez słowa wytłumaczenia wyrwała mi kartke z pod rąk która miałam podpisac i poszła do innego pokoju. Przyniosła inny dokument w którym podała mi nowy tymczasowy kod. Gdyby nie trzeźwośc umysłu podpisałabym cos czego nie chciałam.
JAN680 / 89.66.233.* / 2016-03-01 05:36
Powinien dziękować bankom, ze finansują pisowskie Skoki z których kasę wywozi się na prywatne konta w Belgii, afery nie ma
nbsssdfg / 94.232.218.* / 2016-03-01 04:46
Poseł ma raję.Bank są w zmowie i działają bez nadzoru Państwa.

Najnowsze wpisy