Forum Forum prawneKarne

posiadanie 0.4 grama marihuany, drukowanie fałszywych pieniędzy

posiadanie 0.4 grama marihuany, drukowanie fałszywych pieniędzy

Michał409 / 188.124.169.* / 2020-04-20 03:19
Mam 16 lat i podczas przeszukania w parku przez policję zostało znalezione przy mnie 0.4 grama marihuany. Po przewiezieniu na komendę znaleziono u mnie w plecaku kartkę A4 na środku tylko z jednej strony wydrukowany i wyblurowany banknot 20-złotowy. Po przeszukaniu mojego pokoju został zabezpieczony komputer, drukarka domowa i mój telefon. W pokoju zostały znalezione dodatkowo 2 kartki A4 w podobnej postaci. Na komputerze nie ma żadnych programów do rzeczy tego typu, a wzór banknotu wziąłem prosto z google grafika gdzie był numer seryjny po prostu aby wyglądał 1:1. Przypominam że kartka A4 była wyblurowana, banknot nie był wycięty i był wydrukowany tylko z jednej strony. Nigdy nie byłem karany, mam 16 lat, mam dobre stopnie w szkole tak samo frekwencję i nigdy nie było ze mną żadnych problemów,a pieniądze nie były wprowadzone w obieg i nawet nie był ich taki zamiar. Co mi za to grozi? Kiedy odzyskam mój sprzęt? Co mówić w sądzie? Bardzo proszę o odpowiedzi na te pytania z góry dziękuje.
blanka6 / 2020-04-28 09:40
https://www.money.pl/forum/kara-za-posiadanie-marihuany-t3039949.html
Proszę zapoznać się z tym linkiem. Myślę, że nic tobie nie grozi. Więcej nie rób takich głupot

Najnowsze wpisy