Forum Polityka, aktualnościKraj

Posłanka Beata Bublewicz przegrała w sądzie pracy z byłą asystentką

Posłanka Beata Bublewicz przegrała w sądzie pracy z byłą asystentką

Wyświetlaj:
Łysy 25 / 77.255.1.* / 2013-05-17 21:24
No cóż, kobiety nie lubią się na wzajem.
sdfgdg / 89.70.214.* / 2013-05-16 17:02
Posłanka Bublewicz zobaczyła że Sawicka może oficjalnie brać łapówki i nic jej za to nie grozi, więc doszła do wniosku że może pomiatać ludźmi i też jej włos z głowy nie spadnie.
LegoMAN / 2013-05-16 12:13
Z całym szacunkiem ale taka Pani poseł po protsu powinna zostać wywalona na zbity pysk!! Kiedy w końcu ludu mój kochany zrozumiecie że to Oni mają służyć dobru obywateli a nie na odwrót...
qweeq / 89.70.214.* / 2013-05-16 16:59

Pani poseł po protsu powinna zostać wywalona na zbity pysk!!

W nadchodzących wyborach wyborcy w Olsztynie wezmą to pod uwagę
B_7 / 195.35.80.* / 2013-05-16 12:04
To się nazywa przykład polityki prorodzinnej posłów PO wobec samotnie wychowujących matek...

Przez kilka tygodni poprzedzających zwolnienie mnie z pracy przychodziłam do pracy chora. Miałam zwolnienie, mam nawet dwa przy sobie, z których nie korzystałam, bo zwolnienia były przez panią poseł niemile widziane - zeznała w sądzie była asystentka. Kobieta dodała także, że mimo iż straciła pracę kilka miesięcy temu i wygrała sprawę w sądzie pracy, posłanka PO nadal nie wydała jej prawidłowego świadectwa pracy.


Olsztyński sąd pracy orzekł, że Bublewicz (na zdj.) ma zapłacić swej byłej asystentce 5,4 tys. zł odszkodowania (plus odsetki liczone od 25 grudnia ub. roku) w związku z rozwiązaniem z powódką umowy o pracę bez wypowiedzenia.



- Przez to tam, gdzie aplikuję o pracę, moje dokumenty są odrzucane jako niekompletne, a w urzędzie pracy nie mogę się zarejestrować jako bezrobotna - skarżyła się kobieta, dodając, że samotnie wychowuje dziecko.


Będę się odwoływać, ponieważ wyrok jest wielce krzywdzący i niesprawiedliwy - poinformowała Bublewicz.

Nie ma to jak wspomóc rodzine... Nasi parlamentarzyści są w tym poprostu niezastąpieni...
jam to ekonomista / 2013-05-16 12:18 / Bywalec forum

Nie ma to jak wspomóc rodzine

zależy czyją rodzinę ;)
jam to ekonomista / 2013-05-16 12:01 / Bywalec forum
paniusia dopchała się do żłobu i zgrywa wielką panią której trzeba służyć
tomekkkkkkk / 62.150.30.* / 2013-05-16 11:58
Takie jest PO!

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

POLACY OBUDZCIE SIE !!!

NIE GLOSUJCIE NA ZLODZIEJI !!!!
toscania / 2013-05-16 12:34
i po co tak mowic? przeciez to poparcie nie wzielo sie z kosmosu.....chyba ze wyniki byly oszukane w co nie che mi sie wierzyć :)) lemingi pozostana lemingami z wypranymi mozgami i beda glosowac tak jak im pan i wladca przewodzniczacy karze

Najnowsze wpisy