Forum Polityka, aktualnościKraj

Posłanka Bublewicz przegrała w sądzie z byłą asystentką

Posłanka Bublewicz przegrała w sądzie z byłą asystentką

Wyświetlaj:
Dość obłudy posłanki Bublewicz / 95.160.186.* / 2013-09-30 15:19
Posłanka Bublewicz jest wyjątkowo obłudna. W lutym interweniowała w sprawie ks. Jarosława - proboszcza z Garbna i próbowała podważyć prawomocne orzeczenie prokuratury stwierdzające, że ksiądz jest niewinny, bo nie złamał prawa, a teraz, mimo że sama złamała prawo, zamiast przeprosić to jeszcze próbuje komentować prawomocne orzeczenie sądu stwierdzające, że jest winna. Czas najwyższy, by posłanka Bublewicz okazała skruchę i przestała wypowiadać się na tematy dotyczące przestrzegania prawa.
sumerr / 178.36.229.* / 2013-09-29 13:17
O co się wszyscy czepiacie tej PO-żądnej PIENIĘDZY, partyjnej szczekaczki ???
Już samo wpisowe do Partii Oszustów obliguje ją "z urzędu i statutu i wysokich standardów" do takiej a nie innej POstawy.
andybroker / 83.30.64.* / 2013-09-26 17:32
a poza tym posłanko Bublewicz czy pani najzwyczajniej po ludzku nie wstyd? jak można w ten sposób postępować i tak traktować człowieka. Czy pani sobie za dużo nie wyobraża i nie pozwala? Przecież swoim postępowaniem Pani przynosi wstyd Platformie Obywatelskiej, właśnie przez postępowanie takich ludzi jak Pani wyborcy się odwracają od tej organizacji. Ciekaw jestem jaka będzie reakcja Komisji Etyki. Czasy pańszczyźniane już dawno się skończyły. A poza tym czy Pani zna słowo "przepraszam" ?
visa / 83.30.64.* / 2013-09-26 17:20
to prawda, bardzo często posłowie wykorzystują także członków organizacji w terenie, n.p. każą remontować swoje biuro poselskie jakiemuś członkowi a potem nie zwracają mu za to pieniędzy i uważają to za normalne, tak sie zdarzyło w PO w woj.łódzkim
J1512 / 178.43.177.* / 2013-09-26 17:18
Czy to są te standarty? przejrzystość? trnsparentność?
A co mamy "chlew", a może to właściwe miejsce dla TYCH ,naj.naj najlepszych!!!.
acomitam / 109.241.112.* / 2013-09-26 15:02
Następny członek godny partii miłości. A swoją drogą to ciekawe, że jedna partia, PO, przyciągnęła do siebie tak wiele mętnych, aroganckich i zadufanych w sobie postaci, jak posłanka Bublewicz.
MatkaPolka777 / 83.19.161.* / 2013-09-26 14:10
źle traktują pracodawców. A Pani poseł kim jest? Bo na pewno nie można jej nazwać pracodawcą. Typowa polska buraczycza; "wy nie wiecie kim ja jestem"!. Asystentka powinna traktować jako zaszczyt , pracę dla tej, pożal się Boże.... O pensję się nie upominać i zachcianki szefowej spełniać ze swojej kasy. Wstydziłaby się Pani nawet przyznać, że złamała Pani prawo (pracy) i jeszcze śmie twierdzić, że to sad jest winien. To może teraz będzie Pani tępiła sędzinę? Bo się z panią poseł nie liczyła?
rembert2 / 2013-09-26 12:17 / Tysiącznik na forum
Postawa poslanki typowa dla calej PO-wyroki sadu czy wnioski NIK zawsze sa bledne ,oto do czego prowadzi nadmiar wladzy
sertiel83 / 2013-09-26 11:29
Co wolno wojewodzie ........ PO mam nadzieje że przegra następne wybory kto ją wybrał na posła ludzie !!!! Łamią prawo kiedy chcą i jeszcze się odwołuje !!!!

Najnowsze wpisy