Forum Polityka, aktualnościKraj

Posłankę PO dziwi deklaracja Marty Kaczyńskiej

Posłankę PO dziwi deklaracja Marty Kaczyńskiej

Wyświetlaj:
yet / 83.14.0.* / 2010-05-01 12:39
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
yet / 83.14.0.* / 2010-05-01 12:33
A ja się dziwię narodowi polskiemu, ze wybiera takich ludzi jak Niesiołowski, Palikot, Nitras, Graś i Nowak na swoich posłów. Wolno mi, póki co PO nie wydało jeszcze zakazu..., chyba że coś mi umknęło ?
gar3239--8 / 178.42.149.* / 2010-05-01 12:57
Ja tez sie dziwie i ubolewam.
Elendir / 2010-05-01 12:25 / Łowca czarownic
Żal mi ludzi dla których jedynym możliwym życiem jest polityka. Bez niej nie istnieją...

Staje się to szczególnie widoczne w obliczu tragedii.
poniałaluzju? / 216.218.211.* / 2010-05-01 12:56
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
gdas / 79.163.233.* / 2010-05-01 12:24
dalszy komentarz jest zbędny, podłość i miałkość nie wspominając o prawdziwej małości charakteru,
n5678 / 217.153.162.* / 2010-05-01 13:15
co za arogancja z twojej strony, głosuj sobie na kogo chcesz, bo takie masz prawo, a nie wypisuj głupot, że wykorzystują ta tragedie do celów politycznych bo to ŚMIESZNE.
Lusterko / 83.24.69.* / 2010-05-01 12:50
O sobie piszesz? Napisz więcej, samokrytyka jest przydatna.
democrata / 83.21.251.* / 2010-05-01 12:23
OCZYWIŚCIE O ILE NIE SZKODZI INNYM.
squun / 95.41.54.* / 2010-05-01 12:19
wolą Pani ojca zawsze było chronić Panią i całą rodzinę przed polityką. Jeśli chce Pani spełnić jego wolę to lepiej byłoby nie mieszać się w to bagno, bo jak już raz Pani w to wejdzie to już nigdy nie zazna spokoju. Zaczną się nieustanne ataki na Panią i Pani rodzinę zacznie się wynajdowanie haków itp.
Myślę że nie warto pchać się w takie bagno, nie ma Pani nic do zyskania a bardzo wiele do stracenia.

Osobiście myślę że poparcie Pani Marty będzie tylko zadeklarowane i nie będzie zbyt widoczne i nachalne.
ROZSĄDNA / 89.72.87.* / 2010-05-01 12:16
Posłowie POpaprańców niech zajmą się realizacją swoich obietnic przedwyborczych. Widać były puste i nie mają co robić, więc interesują się jak najgorsi plotkarze tym, co im nic do tego. Śledzińska ma już w nazwisku zapisane śledzenie. Jeśli taka wypowiedź przedstawiciela elity PO zasługiwała na jej upublicznienie, to świadczy o poziomie zamieszczających i autora wypowiedzi. Żałosne. Zajmijcie się praniem włanych afer, również publicznie, to może odzyskacie część elektoratu, który zwątpił w wasze wątpliwe idee.
Kukariusz / 88.220.40.* / 2010-05-01 12:11
Pierwszymi, którzy skorzystali ze śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, są funkcjonariusze SB. Śmierć ta bowiem przekreśliła możliwość zablokowania nowej ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, a co za tym idzie dała funkcjonariuszom zła dostęp do materiałów zbieranych przez nich przeciwko swym ofiarom.

Bronisław Komorowski, składając swój podpis pod ową ustawą, wbrew woli nie tylko prezydenta, ale i śp. rzecznika praw obywatelskich Janusza Kochanowskiego, otworzył szeroko esbekom drzwi do archiwów. Od tej pory każdy funkcjonariusz dostanie nie tylko swoją teczkę personalną, ale i wytworzone przez siebie tzw. materiały operacyjne.


Co w tych materiałach gromadzono? Przede wszystkim wszystkie tzw. komprmateriały, czyli materiały kompromitujące, dotyczące inwigilowanych i rozpracowywanych osób. I to nie tylko działaczy opozycji demokratycznych, ale i zwykłych obywateli, którzy do tej pory nie zdają sobie z tego sprawy.


O to kilka grup “haków”, które znam z kwerendy tych akt:
- zdrady małżeńskie i niemoralne prowadzenie się małżonków lub bliskich krewnych,
- skłonności homoseksualne,
- alkoholizm i inne nałogi,
- konflikty personalne, zwłaszcza w rodzinach i zakładach pracy,
- choroby psychiczne i wszelkie inne problemy ze zdrowiem (nagminnie łamano tajemnice lekarską).
- negatywne cechy charakteru.


Pisząc7 swoją książkę Księża wobec bezpieki, miałem dostęp do wszystkich tych materiałów. Jednak ze względów etycznych żadnej z tych kompromitujących spraw nie ujawniłem. Podobnie postępowali inni historycy.


Ujawnią to jednak byli esbecy, którzy masowo będą składać wnioski o dostęp do akt. Co więcej, mogą to wszystko wykorzystać do szantażu swych ofiar i ich rodzin. Ludzie, którzy czynili tyle zła, nie cofną się bowiem przed niczym, co może im dać korzyści materialne, zwłaszcza że pomniejszono im ich emerytury. Wytworzy się też nowy biznes, czyli handel wiedzą o sprawach kompromitujących.


Od dziś więc esbecy mogą ustawicznie wznosić toasty za zdrowie Bronisława Komorowskiego i za jego zwycięstwo w najbliższych wyborach. Od dziś także byli represjonowani i prześladowani przez system komunistyczny, a także ich bliscy, będą znów żyli w strachu.


Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
wiktoria500 / 91.94.164.* / 2010-05-01 13:17
Kochany moralisto, zauważ, że wskazując grupy "haków" wymieniłeś rzeczy, których ludzie po prostu nie powinni robić, a jeśli robią, to nic dziwnego, że ponoszą tego konsekwencje. A może lepiej, że te "grzeszki" zostaną okryte kołderką obłudy i milczenia, a owe osoby nadal będą uchodzić za "święte", np. pedofile w kościele, sadyści domowi itd? Jeśli np. zdradzam - to tym samym godzę się na konsekwencje moich zdrad. Jesteśmy dorośli ! Nie trzeba świnić, to się świństwa nie wydadzą i tyle. To nie jest prawda, że każdy jest czy bywa świnią. Czym innym są jednak fałszywe oskarżenia, prowokacje - tu człowiek uczciwy jest bezbronny. Jako moralista powinien ksiądz jednak rozróżniać te dwie sytuacje. Czy dlatego, że ktoś był "podziemny" , pod szczególną ochroną mają pozostać jego czasem bardzo śmierdzące tajemniczki? Co ma jedno do drugiego?
squun / 95.41.54.* / 2010-05-01 12:26

i za jego
zwycięstwo w najbliższych wyborach


no popatrz a ja myślałem że to ludzie głosują
Majta / 84.10.73.* / 2010-05-01 12:07
Dziwię się!!! Że PIS niby taki mocny i mądry bierze na litość ludzi!!!!!!!
Wysługuje się córką prezydenta! teraz ta kobieta powinna mieć spokój po takiej tragedii.
Bez względny wujek........ohyda....
I tak nie zostanie prezydentem.........kawaler!!!!!
psygzy! / 88.156.85.* / 2010-05-01 12:19
STRASZNE! Kawaler to brzmi prawie jak "kat", bo na tę samą literkę się zaczyna. A kat ucina ludziom głowy. Wniosek? Kaczyński ucina ludziom głowy.
Spadaj do przedszkola trepie.
rik222 / 2010-05-01 12:59
"psygzy" jestes tak dowcipny jak jarek z marta razem wzieci...
iona_bez-hasla / 62.87.242.* / 2010-05-01 13:06
a Ty, słoneczko, tak elokwentny jak Palikot z Niesiołowskim. Cieszę się, nie znając Pana
irru / 216.218.211.* / 2010-05-01 12:12
pożycz wibrator od Palikota, to pomaga na sterane nerwy kaszalotom
ora et / 77.112.173.* / 2010-05-01 12:06
Tak to dziwne. Gdy teraz już wiemy, co red. Adaś Michnik powiedział Andrzejowi Wajdzie, przed pochówkiem, a co stało się z red. M. Królem za obrazoburcze słowa "Nie polezie orzeł w GóWno", to wierzcie że POsłanka POlaków wie co mówi. To są w/w znaki czasu. Pozostali nam Prezydenci Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski. To wielki obraz w szeregu dziejów, jak Marksa, Engelsa, Lenina. Do tego obrazka tylko Pan Hrabia pasuje. Premierów mamy także tych samych, gdy sowieckie wojska tu były i pilnowały demokratyzacji republiki.
Izkarioza / 178.36.3.* / 2010-05-01 12:01
W czym problem, po śmierci ojca czy matki, nie miałem urlopu musiałem iść do pracy i nikt się nie dziwił, kiedyś wszyscy tak postępowali. Katarasińska ta pijaczka, widocznie jest na ciągu i nietrzeźwa. W PO jak nie kręcą to drinkują, wesołe wykształciuchy.
a szkoda gadać / 83.28.153.* / 2010-05-01 11:58
Dziwi się ! Hahahaaaa
Raczej boi się !!!!!!!!!!
~~Zdegustowany~~ / 83.28.51.* / 2010-05-01 11:42
POsłów POpaprańców dziwi tylko to co dzieje się w PiS,natomiast nie zabierają głosu na temat że wdowa po panu Szmajdzińskim też się angażuje w kampanię SLD,ale oni SLD się nie boją to nie zwracają na to uwagi,tylko przed PiSem sr..ą po gaciach ze strachu i dla tego nie cofną się perzd niczym by zswzkodzić PiSowi.A jakie prawo ma pijaczka do dyskusji na ten temat?
duze jaja / 95.49.7.* / 2010-05-01 12:09
Kto bedzie pierwsza dama? Czy to jest problemem? W mysl poprawnosci politycznej, pierwsza dama moze byc takze jakis pan. Bylo by to nawet rewolucyjne i z duchem czasu w mysl wolnosci
Unii Europejskiej. Polska liderem poprawnosci politycznej. Mer Paryza jest anonsowany w czsie
przedstawiania gosci nie jak inni pan i pani x, tylko pan i pan . Zarty na bok. Czy Prezydent RP nie moze byc kawalerem, rozwiedzionym, w separacji ? To jest dla niektorych miernot kluczowy problem
Dla nich wartoscia pozostanie zawsze opakowanie a nie zawartosc tego co w nim sie znajduje.
zwiazkowiec / 78.88.254.* / 2010-05-01 11:30
p.marto troche szacunku dla niezyjacych rodzicow-a gdzie zaloba ,czyzby juz sie skonczyla i chcecie po trupach do celu niszczenia dorobku ojczyzny,i nas polakow proszesie zastanowic?
otakkk / 216.218.211.* / 2010-05-01 12:04
tak towarzyszu, to prawda, są niecne plany unicestwienia Ubekistanu
XYZKJL / 77.65.118.* / 2010-05-01 11:18
Ja straciłam rodziców i tak samo jak Pani Marta szybko się pozbierałam. Musiałam myśleć o przyszłości. Trzeba żyć dalej a nie oglądać się za siebie i każdy mądry człowiek o tym wie. Umarłym życia się nie wróci, ale pozostaje pamięć, wspomnienia. Pani Marta i Jarosław będą pamiętać do końca życia co się stało i tęsknic za rodziną i kochać tę rodzinę, ale niestety życie toczy się dalej... a Pani posłanka PO zamknęłaby swoją papę i nie robiła z siebie potwora!Ja ZAGŁOSUJE NA JARKA:D
iona_bez-hasla / 62.87.242.* / 2010-05-01 13:16
NIE. Nie głosuj pod wpływem emocji. W pełni popieram Twoją opinię o zachowaniu p. Śledzińskiej-Katarasińskiej.
squun / 95.41.54.* / 2010-05-01 12:07
kolejne wyprane z uczuć dziecko 'new age'
psygzy! / 88.156.85.* / 2010-05-01 12:21
Kolejny mazgaj epoki dra Spocka.

Najnowsze wpisy