Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Posłowie dorabiają sobie do pensji na giełdzie. Rekordzista trzyma w akcjach 1,5 mln zł

Posłowie dorabiają sobie do pensji na giełdzie. Rekordzista trzyma w akcjach 1,5 mln zł

Wyświetlaj:
SfFg / 193.188.198.* / 2015-06-22 09:50
Tak, a później ustawy tworzą pod siebie.
Eko721 / 85.66.240.* / 2015-06-22 09:49
Nie wiecej niz 850 zl dla zlodzieji to juz i tak za duzo. Nierzad musi byc tepiony
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
emerytka z Gdańska / 83.142.183.* / 2015-06-22 09:48
Zarabiają jakies bajońskie sumy w Sejmie za nic..nie znam ich ,nie widziałam nigdy na mównicy sejmowej,sa tam po to ,by byc na liscie płac.Dlaczego normalnie cięzko pracujący Polak..zarabia tyle ,ze " żyje na styk"a ci wybrani demokratycznie mają takie pensje,nagrody ,mozliwosci...sa mardzy ?tak? z naszych podatków dostają za wysokie uposazenia ,lokują to na giełdzie i podwajają juz swoje ,uczciwie zarobione pieniadze...czy po to ich wybralismy ,zeby sie bawili kasa ,czy po to,zeby ustanawiali w miare sprawiedliwe prawo!!!!Kiedy oni mają czas o tym mysleć i kombinować???!!! Nowy Sejm albo powinien podniesc średnie zarobki w Polsce albo obnizyc podatki a napewno zmienic ilosciowo skład Sejmu..po co tam tylu nierobów...???!!!!
ssssssssssssssssssss / 77.65.91.* / 2015-06-22 09:45
Banda złodziei i nierobów
emerytka z Gdańska / 83.142.183.* / 2015-06-22 10:02
Takie pokrzykiwanki na nic sie zdadzą....Zadajmy pytanie w kampaniii wyborczej...czy nie za duzo tam tych nieuków ,co tylko "swoje lody kręcą" ??? Dlaczego dostają tak wysokie pensje ,jak wyglada praca w ich wykonaniu...czy Kodeks pracy obowiązuje ich tak jak kazdego z nas? 8 /godzinny dzien pracy....dlaczego "pracują "po nocach a nie normalnie w dzien ...mam wrażenie ,ze ich kazdy dzień ,to niewiadoma..jakas improwizacja...przychodza lub nie ...ktos wychodzi na mownice i zaczyna siać zamęt....sala jest pusta ,kiedy są zmieniane przepisy "od oka ,""dla jaj"..majstruje jeden z drugim przy spadkach ,jakichś ustawach o których długo nie jest głosno w kraju ,dopiero ,jak zdarzy sie precedens..wszyscy się dziwią i załamują ręce ,ze "takie jest prawo"albo "tak chciał ustawodawca"...czyli Sejm wymyslił cos na obywatela...Wnosze o zmianę w płacach ,począwszy od likwidacjio nagród dla Marszałka i wicemarszałków...!!!! za co te nagrody??? za ustawy gnębiące w efekcie obywatela???? O zniesienie dodatków i nagród dla posłów...jak mają za darmo wikt i noclegi ,diety za posiedzenia...to reszta jest zbytkiem!!!! Jestem za uchwaleniem ,by ZUS,który jest instytucją państwową miał siatkę płac na stanowiskach i nagrode raz w roku...ale bez szału...dodatkowa pensja ,to juz duzo.!!!!!! Najważniejsze dla Sejmu to ustalenie ,czy POlska to kraj nieudaczników ,szarych obywateli (często z wyzszym wykształtem) ale z mała forsą..a tylko cwani i ci ,co łokciami i kłamstwem się wybijają ,to udacznicy..? w tym posłowie....czy tam przychodzi ktos ,kto ma juz te obligacje ,te samochody ,wille ,mieszkania na wynajem..zabezpieczone finansowo dzieci itp..? nieeee tam przychodza ci ,co chcą się nachapać...to koryto trzeba odchudzic ....niech SEjm bedzie miejscem pracy dla wybranych mądrych i fachowych ludzi ...o trochę lepszym uposazeniu ...ale bez szału...w odniesieniu do reszty POlaków.....kasa psuje najlepszych!!!!!
Goguś / 213.158.219.* / 2015-06-22 09:44
Ja sie pytam za co oni biorą 13 tys. Oni powinni za to siedzenie dostawać 1750 brutto.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gość286 / 31.61.138.* / 2015-06-22 09:42
Służba zdrowia piszczy,dziura w budżecie aż się płakać chce a te darmozjady taką kasą obracają! Dać cePOm najniższą krajową i zobaczymy jak będą wiać
johannes de / 83.30.213.* / 2015-06-22 09:38
bo Polska to druga Grecja ,,,,armia urzędników ,,,polityków ,,,i armia agentów tomków,,,tu się nic nie zmieni,,,,Rosia nie musi nas straszyć , i ,nas napadać ,,,Sami się wykończymy
gocha507 / 159.205.208.* / 2015-06-22 09:33
Dlatego tak trzymają stołki.Jak ich wyrzucą z jednego stanowiska to idzie na inne .I tak w kółko,banda złodziei kabzy nabijają a zwykły człowiek zapieprza od rana do nocy żeby dać dzieciom jeść i ich wykształcić...
Maciej86de / 62.21.116.* / 2015-06-22 09:32
Myślę że posłowie i senatorowie powinni mieć zakaz gry na giełdzie. Nie żebym im zazdrościł. Chodzi o to że posłowie znają się w większości z prezesami spółek giełdowych...a to stwarza niebezpieczny i nieuczciwy proceder. Taki prezes spółki mówi do polityka "słuchaj kup/sprzedaj teraz akcje naszej spółki bo ja wiem coś czego nie wiedzą inni"... Więc nie ma co się dziwić że politycy obracają milionami.
Sprawiedliwy886 / 89.79.117.* / 2015-06-22 09:30
Dwoch z PO dwoch. PiSu trzech z sld i trzech z psl. Sama smietanka.
tom467 / 83.194.197.* / 2015-06-22 09:19
Tacy to se moga ryzykowac za nasze pieniadze nic ich nie obchodzi zlodzieje Smieja sie z dornego narodu Niewolnikow
emerytka z Gdańska / 83.142.183.* / 2015-06-22 11:11
Co wy z tym PO PiSem...juz nie wiecie co się wam plecie...Zainteresujcie się jakie ustawy Sejm chce przepchać i dla kogo...na koniec przewagi PO z PSLem,przyjrzyjcie się lizusostwu PSLu ,który obraca się jak chorągiewka na wietrze...SLD juz się wykonczył walką o władze w partii i panią Ogórek ...no i jest pan Kukiz i nie wiem,kto za nim...co potrafi,jakim jest fachowcem jeden z drugim...kto się zgodzi byc posłem ,któremu cały czas patrzą na ręce...ilu asystentów taki bedzie musiał mieć ,zeby ogarnąc swoje zadania i to za nieduze pieniadze...bo przeciez ukrócicie to rozpasanie...Pan Kukiz znajdzie takie osoby ,które w pojedynkę dadzą rade systemowi a za jego posłami nie będą stały sfory wilków ze swoimi pomysłami na prawo przyjazne im własnie...?Zeby wszystkoz mieniać ,trzeba wiedziec ,co juz było ...i sie nie sprawdziło...Ja tez zawołam NIE WYBIERAJCIE niedojdów ,co nigdy nie potrafili zabrac głosu w Sejmie ,co boją sie własnego cienia ale w zaciszu pokoi sejmowych i restauracji kalkuluja swoje lokaty i kręca swoje lody....takich ,co nie umieją liczyc i mysleć..oni są waszą reprezentacją i robia to ,co widzicie....wszyscy mądrzy w gębie ...
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy