Forum Polityka, aktualnościKraj

Posłowie dostaną podwyżki. Brakuje im na biura

Posłowie dostaną podwyżki. Brakuje im na biura

Wyświetlaj:
mrm / 83.27.139.* / 2008-01-10 21:48
Cudze pieniądze łatwe są.
Każdy kolejny Rząd rozporządza naszymi pieniędzmi tylko w jednym kierunku. Do siebie, nachapać się, wydrzeć, bez skrupułów, bez etyki, bez sumienia. Panie! Premierze Tusk ! gdzie to tanie Państwo, gdzie redukcje administracyjnej, gdzie likwidacja biur, samochodów, zbędnych i sztucznych etatów, finansowania partii ??? Gdzie te obietnice? Czy jest to kolejna blaga?
MN3 / 80.51.231.* / 2008-01-10 07:49
1. Za 12 tys, nie da się utrzymać biura z obsługą w mieście. Przynajmniej we Wrocławiu. To fakt.
2. "Pensja" parlamentarzysty wcale nie jest kuriozalnie wysoka. To fakt. Prezed wojną parlamentarzyści zarabiali klika tysięcy złotych, co daje na dzisiejszą siłę nabywczą kilkadziesiąt tysięcy złotych.
3. Problem naswzego biednego państwa, to ilośc tego tałatajstwa urzędniczego. Nie stać nas to wywalamy połowę ministerstw i połowę urzędników. Nie stać nas to zmniejszamy ilośc "firm państwowych". NIe stać nas, to pozbywamy się PKP, kopalń, elektrowni. Dlaczego? Bo nas nie stać. Kazda firma bilansuje swoje koszty, każda gospodyni domowa takoż, a państwo niby nie musi?
St. / 83.14.253.* / 2008-01-09 23:05
Moży by tak zatwierdziły im pielęgniarki i lekarze te podwyżki.
Wąwóz / 89.79.93.* / 2008-01-10 01:03
Może to jeden z pierwszych cudownych objawień... A może to tylko zasłona dymna przed prawdziwymi przekrętami jakich dokonają w bliskiej przyszłości... Podwyżki tak, ale dla wszystkich !
anty_I_wkurzony / 83.22.67.* / 2008-01-09 23:05
nie zgadzam się do k... nędzy za co za te buble co robią za te przekręty za to że ich i tak nie ma w biurach w d....... mam ich dopóki ja nie dostane z mojego 1000żl podwyżki do conajmniej 5000zł to nie i koniec ja ich zatrudniam z moich podatków i ich wybieram wiec niech tyraja jak im każe a jak nie to do zwolnienia i tyle........ jak sie nie podoba to na bruk na ich miejsce jest wielu ......... a niech spóbóją to wojna i tyle musze sie hakerstwa ......................
Jasko / 212.76.37.* / 2008-01-09 22:55
To jest chore !
Zawsze tak jest gdy sami sobie przyznają wynagrodzenia

Najnowsze wpisy