Forum Polityka, aktualnościKraj

Posłowie PiS donieśli do prokuratury ws. "Golgoty Picnic"

Posłowie PiS donieśli do prokuratury ws. "Golgoty Picnic"

Wyświetlaj:
rapsody / 2014-07-01 18:47 / Bywalec forum
Tak było ze słynnym filmem "Ksiądz", który obejrzałem tylko przez to, że tzw. "katolicy", których osobiście nazywam pseudo katolikami lub po prostu hipokrytami robili wiele hałasu o nic. Nikt nie wiedział, ale kraczą. Napiszę tak Stop cenzurze kleru.
Polak Katolik / 87.207.174.* / 2014-07-01 17:36
Jako katolik uprzejmie proszę o nienazywanie tym mianem bandyckich ubecko- pisowskich hord byłych ormowców i ich przygłupiego kibolskigo narybku, celowo i uporczywie zwalczających wiarę katolicką i promującą na cały świat mierną i bluznieczą pseudotwórczość pseudoartysty R. Garcii. Nazywanie ich katolikami jest obrazą uczuć religijnych wszystkich uczciwych, pełnych wiary katolików i jeśli sytuacja się nie zmieni sprawa znajdzie swój epilog w sądzie
terefere kuku / 188.33.103.* / 2014-07-01 14:59
Zapis o uczuciach religijnych najlepiej usunąć ze wszystkich aktów prawnych. Praca w niedziele, prezerwatywy w sklepie, szynka na stole i inne z pozoru codzienne rzeczy mogą być podciągnięte pod obrazę. (Znam przypadek, że elektryk przekładał kable w instalacji podtynkowej bo się źle krzyżowały.) Nie ma paragrafu - nie ma przestępstwa (ani nawet jego usiłowania). Prokurator może się zająć poważnymi sprawami. Tylko kilku nieudanych "polityków" nie będzie wiedziało co ze sobą zrobić.
smerf99 / 83.30.60.* / 2014-07-01 16:11
proponuje zrobić podobne przedstawienie na temat mahometa tylko że wtedy wam muzułmanie łby pourywają
terefere kuku / 31.175.56.* / 2014-07-01 19:00
Chrześcijanie nie urywają łbów głównie w obawie przed Art. 148 KK. Ale drzewniej różnie to bywało ;).
mk34 / 82.177.91.* / 2014-07-01 14:57
Sztuki nie widziałem, ale stwierdzeniem "zarzucając religii m.in. sprzyjanie wykorzystywaniu nieletnich" chyba trafili w sedno, patrząc po ilości spraw związanych z pedofilią w kościele :D
mk34 / 82.177.91.* / 2014-07-01 14:59
a i jeszcze dodam, że człowiek myśli, że żyje w Państwie wolnym i demokratycznym, a tu tacy pisowcy będą protestować wszystko co im nie pasi, a wszystko pod publiczkę. Przecież nikt nikogo nie zmusza by pójść na ten spektakl, a tak robią mu jedynie idioci reklamę. No ale zawsze byłem przekonany , że do tej partii to inteligentnych nie biorą a jedynie wyszczekanych.
wrferqerqq / 80.52.242.* / 2014-07-01 14:36
takimi durnymi ruchami PIS odsuwa od siebie sporą grupę potencjalnych wyborców. Jak ktos jest urażony to moze sobie donosic prywatnie a od poslów na Sejm RP oczekuję zajęcia sie sprawami gospodarki mojego kraju.

Najnowsze wpisy