Forum Polityka, aktualnościPolityka

Posłowie walczą o reputację

Posłowie walczą o reputację

Money.pl / 2006-08-01 07:19
Komentarze do wiadomości: Posłowie walczą o reputację.
Wyświetlaj:
TKMSpieprzajDziadu / 212.227.103.* / 2006-08-01 08:38
Ja uważam, że trzeba to wprowadzić. Moje propozycje:
1. Ograniczyć dostęp do sejmu tylko do wiarygodnych mediów czyli Radia Maryja, Telewizja Trwam.
2. Pytania dostawaliby na kartce i odpowiedzi zresztą też
3. Podczas sprawozdania z Sejmu pokazywać trybuny stadionu z ostatniego finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.
4. Jak ktoś skłamie o polityku (oceniać będą oczywiście politycy) lub pokaże nilicujący z powagą urzędu obrazek (np. buty premiera) należy usunąć całą redakcję i oddać w zarząd komisaryczny oczywiście Radia Maryja lub Telewizji Trwam
5. Jak nie da się któregoś z punktów przypasować decyduje politruk Kurski który ma zawsze rację.
Kero / 2006-08-01 08:23 / -
"Innym pomysłem jest skierowanie kamery tylko na marszałka i mównicę sejmową, a nie pokazywanie tego, co się dzieje na sali."

Proponuję wybrać do kamerowania Marka Jureczka - on taki ślicznoiutki i głos ma anielski.

To nie wszystkie debilizmy jakie zaczęły nas dotykać. Przyszła kadencja Sejmu będzie musiała jedynie zamiatać śmieci jakie produkują PiSiory.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-01 07:52
Marek Suski to najmłodszy członek AK i zwolennik teorii genetycznego patriotyzmu. A mówią, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi...
gg / 80.53.211.* / 2006-08-01 07:19
Oglądałam ostatnie posiedzenie sejmu ........wstyd .....to ma być praca ........najlepiej wypadł najgłówniejszy tego całego kramu , świetnie się bawił i co niekórrych obrażał ............ tylko czy na taki rodzaj zabawy społeczeństwo ma się składać na wypłaty dla błaznów ........
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy