Forum Forum podatkoweInne

Posłowie zablokują podwyżkę akcyzy?

Posłowie zablokują podwyżkę akcyzy?

Tomasz / .* / 2005-06-02 16:49
Komentarze do wiadomości: Posłowie zablokują podwyżkę akcyzy?.
Wyświetlaj:
aferzysta / .* / 2005-06-07 19:53
Ciekawe jak zrobie gaz z gówna (biogaz), to czy też mnie odpowiednio potraktują. Może by tak zrobić na Wiejskiej odpowiedni silos biogazu i nich chociaż z tego g... będzie jakiś pożytek !!!
bobo / .* / 2005-06-06 08:45
tak naprawdę to nic nie da szanowni państwo. jak będą chcieć podnieść to i tak podniosą. najgorsze jest to że nic w tym państwie nie robią. tylko sprzedają, aferuja kłócą się i w koło to samo. Wybory........bzdura, przecież nie ma kandydata. To musi być człowiek silniej ręki powiedziałbym dyktator. Niestety w tym państwie nie ma innej drogi, tylko za mordę trzeba to wszystko trzymać.
piotr / .* / 2005-06-03 12:03
Panie Posłanki Panowie Posłowie bierzcie sie do roboty, bo minister finansów /robił wrażenie człowieka inteligentnego/ swoja decyzja podpisał wyrok na dziesiątki firm w tym i moją !
zmarzluch / .* / 2005-06-03 09:00
dzielne chłopaki i dziewczynki z komisji śpieszcie się szybciutko. Niech Moc będzie z Wami.
beny / .* / 2005-06-03 08:35
Kurde a co z gazem już o tym zapomnieli
Aneta / .* / 2005-06-03 08:31
Może od początku to ukartowali. Minister podniesie LD obroni naród przed podwyzką.
Tomasz / .* / 2005-06-02 16:49
Jak im sie uda to juz maja mój głos w najblizszych wyborach.
prowadzacy ,,dzialalnosc,, / .* / 2005-06-06 00:21
Twoj glos!czym sie zajmujesz ze masz tak ograniczone myslenie baranie,wiesz ile w moim chociaz rejonie przez to popadnie w klopoty a nawet wyciagnie kopyta i znowu zwiekszy sie bezrobocie ,wiesz to taki lancuszek a przy koncu pewnie bedzie ZUS skladki podnosil wlasnie na ta akcyze a wtedy Ci ktorzy dostali dotacje z UP pozamykaja dzialalnosci ktore tak naprawde nawet nie ujzaly ,,swiatla dziennego,,niektorzy nie beda mogli powiazac konca z koncem

Najnowsze wpisy