Forum Polityka, aktualnościKraj

Posłowie złożyli wieniec przed Pałacem Prezydenckim

Posłowie złożyli wieniec przed Pałacem Prezydenckim

Wyświetlaj:
akar64 / 87.99.18.* / 2010-09-10 20:26
dzisiaj była msza za m.in. lecha Kaczyńskiego - na Wawelu. Dlaczego braciszek nie składa wieńców tam gdzie leży????? Dlaczego nie było tam brata, córki - może ekshumacja do Warszawy jednak.....
sfera2 / 2010-07-11 09:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zastanawiające jest, dla czego posłowie z PiS-u, tak się przerazili, kiedy Komorowski zapowiedział, że przeniesie rezydencje prezydenta do Belwederu.
Ich konsternacja pokazuje, że nie chodzi o krzyż i ofiary z tupolewa, ale tylko rozpaczliwe podtrzymywanie poparcia poprzez współczucie dla nieszczęśliwego brata.
Ciągłe ogrzewane kotlety,w końcu się przejedzą, a granie na katastrofie spowszechnieje.
Głupie z mojej strony jest to, że ciągle daje się wciągać w takie słowne przepychanki, ale czytając te dysputy niedojrzałych emocjonalnie młodych ludzi, przeraża mnie, z jaką łatwością można sterować ich emocjami ugniatając ich, jak plastelinę. Ci co robią to, dążą do stworzenia komuny na kształt młodzieży wszechpolskiej czy sekty bezwolnie sterowanych wyznawców, aby tylko dorwać się do władzy.
Fakt, z jaką łatwością potrafią sterować grając tylko na emocjach, może naprawdę niepokoić. Wystarczy kilka inwektyw, czy bluźnięcie jadem przeciw wyimaginowanemu wrogowi, aby z jednego z dyktatorów PRL, zrobić patriotę i prawego człowieka, w porównaniu z Tuskiem potworem w ludzkiej skórze. To dopiero jest żenada, większa niż kiedyś z Tymińskim.
pośmiewisko / 79.184.68.* / 2010-07-11 07:02
postawić krzyż pod domem j.kłamczyńskiego będzie miał blisko.
oby słowa stały się ..... / 195.168.109.* / 2010-07-11 11:23
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
sceptyk / 2010-07-10 23:49 / Tysiącznik na forum
Tylko Jarosław Kaczyński, wychodząc od Chucka Norrisa potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami.
niewierzący ateusz / 83.21.251.* / 2010-07-11 00:01
wiemy wiemy tylko jarosław. hrabia też próbował tej sztuki z drzwiami, ale niestety przytrzasnął sobie członka, i teraz nieszczęśliwa jest jego małżonka
żona wie najlepiej / 195.168.109.* / 2010-07-10 22:06
"czy poseł Palikot przed swoją konferencją prasową się onanizował, jak podobno ma we zwyczaju. Społeczeństwo ma prawo wiedzieć .... czy ważny polityk rządzącej partii, wiceprzewodniczący jej klubu parlamentarnego i jeden z medialnych „frontmenów” nie działa pod wpływem swoich seksualnych frustracji. Milczenie Palikota w tej sprawie jest wymowne. Charakterystyczne jest także, że jego była żona nigdy nie odpowiedziała wprost na pytanie, w jaki sposób Palikot to robi. Czy jest, jak to nazywa fachowo seksuologia, pigmalionistą, zaspakajającym się przy fotografiach i filmach, czy też, jak głoszą
plotki (ile w nich prawdy, panie pośle? Dlaczego nie chce pan się do nich ustosunkowywać? Co pan
ukrywa?) uprawia autoerotyzm przed swoim odbiciem w lustrze.

Państwo myślicie, że kpię? Jeszcze niedawno sam bym pomyślał, że to kpiny, i na dodatek
niesmaczne, niestosowne i żałosne. Ale dziś oto okazuje się, że to najzupełniej poważny dyskurs
polityczny. Że po prostu zadałem na głos pytania, które muszą zostać wreszcie zadane. I opinia
publiczna powinna mi być wdzięczna, że mam tę odwagę."
R. Ziemkiewicz
niewierzący ateusz / 83.21.251.* / 2010-07-10 22:23
pod tekstem o składaniu wieńców , bym tego cytatu nie zamieścił, trochę to niesmaczne, jest kilka innych tekstów pod którymi można to zrobić, no ale trudno stało się

mam taki mały problem, mam ochotę przerobić tekst ziemkiewicza na komorowskiego, ale mam wątpliwości , w końcu to prezydent mojego kraju, jaki jest taki jest,mnie się nie podoba, ale takiego moi rodacy wybrali, proszę o radę zwolenników platformy oraz zwolenników palikota, przerobić tekst na komorowskiego czy nie?
fru / 195.168.109.* / 2010-07-10 22:45
może zauważyłeś, ale smaczki się ostatnio zmieniły. Obecnie masz pełne prawo zadawać tego typu pytania, a może bardziej dociekliwie i to w odniesieniu do kogo sobie tylko uważasz. Ci co te smaczki wymyślili uznawali zresztą najwyraźniej, że tylko oni są w stanie wspiąć się na wyższy poziom wysmakowania, jakby przy okazji zapominając, że niekiedy uczniowie przerastają profesorów.
na / 83.21.251.* / 2010-07-10 22:52
wiem,że ma prawo,ale mam mały problem czyli skrupuły, dlatego pytam zwolenników palikota, przerobic czy nie?
i nie puszczą / 87.205.146.* / 2010-07-10 23:15
skrupuły? w tych warunkach? jeżeli tylko i to w jakikolwiek sposób skrupuły te wyrazisz, palikotowcy trzymają cię w garści.
na / 83.21.251.* / 2010-07-10 23:21
skrupuły,nie są wieczne, raczej wietrzne są, czyli mogą ulecieć z wiatrem, to że mam,nie znaczy,że będę je miał za pół roku czy rok, więc pytam zwolenników palikota , panie strefa2 mam przerabiać czy nie?
SumieniePiSokomuchów / 205.202.120.* / 2010-07-10 18:31
Katastrofa smoleńska w rekordowym tempie została przekształcona przez polityków i kapłanów w nowy mit wolnej Polski. Nikt dotychczas jednoznacznie i bez obłudnej poprawności politycznej nie poddał w wątpliwość jakość kamienia węgielnego tego mitu. Odważył się jeden polityk – Janusz Palikot. Spotyka go w tej chwili kara ze strony kolegów i wrogów z własnej partii. Powstała ponadpartyjna grupa Oburzonych, z których część chce pewnie zrobić na tym małą polityczną karierkę, a część wyrównać rachunki z niewygodnym i wyrazistym politykiem. Nawet jeden lewicowy polityk, który dotychczas wyglądał na dosyć rozsądnego, po wypowiedzi Palikota miał cały zepsuty dzień, a gdy dojdzie do władzy pewnie po lewicowemu odda Kościołowi tak mu potrzebne kilkaset hektarów.

Żyliśmy w komunie i nikt nam nie zabronił myśleć zatem i dziś możemy zrobić użytek z mózgu. Stawiamy tylko kilka logicznie nasuwających się pytań. Po pierwsze: skoro wizyta Prezydenta w Katyniu była tak ważna, to dlaczego spóźnił się on na lotnisko warszawskie 25 minut ? A właśnie te 25 minut mogło ocalić życie 96 ludzi. Po drugie: część z otoczenia Prezydenta twierdzi w kuluarach, że przed wylotem Prezydent zorganizował przyjęcie dla przyjaciół. Przyjęcie to przeciągnęło się do wczesnych godzin rannych. Po trzecie: kilka minut przed lądowaniem prezydent rozmawiał z Bratem, z Bratem dla którego to przecież wykonał zadanie i został Prezydentem. Może Brat doradził mu, żeby lądować, mimo mgły i chyba nie najlepszej opinii o technice lotniskowej w mieście leżącym na rubieżach osłabłego imperium. Czy nie należałoby udostępnić cały zapis tej rozmowy opinii publicznej. Już teraz po wyborach, żeby nie twierdzono, że jest to chwyt wyborczy. Są to pytania, które miliony Polaków sobie stawiają, podejrzewamy, że także część tych popierających Brata. Jeżeli na te pytania odpowiedź byłaby twierdząca, to Prezydent rzeczywiście mógł przez swoją lekkomyślność a także sarmacką brawurę być współwinny tej katastrofy.

Śmierć Prezydenta i 95 innych osób to tragedia. Czy jednak tragedia czyni z jej ofiary bohatera narodowego. Zarzuca się Palikotowi, że źle mówi o zmarłych, bo o zmarłych się źle w Polsce nie mówi. Nic złego o Bierucie, Gomułce, o Piłsudskim, Moczarze, Gierku i innych szlachetnych zmarłych.

W rekordowym tempie Brat przekonał dostojnika kościelnego arcybiskupa Dziwisza, aby parę prezydencką pogrzebać na królewskim Wawelu. Arcybiskup Dziwisz, mimo wielkich zasług dla Jana Pawła II nie jest wzorem rozsądku. To on „zabezpieczył” papieża przed wiedzą o grzesznym życiu założyciela Legionów Chrystusa Degollado, który przez lata gwałcił własnego synka oraz miał setki stosunków z dziećmi. Sprawa Degollado jak na razie hamuje w Watykanie proces beatyfikacji naszego papieża.

W czasie kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego rozdawano obrazki prezydenckiej pary. Na smoleńskim micie zbudował powrót do wielkiej polityki - Brat. Nie słyszeliśmy jednak, żeby ktoś z 8 milionów ludzi, którzy głosowali na niego zadał dwa proste pytania: o czym rozmawiali bracia przed katastrofa oraz drugie, które samo się narzuca: dlaczego Brat nie wziął w obronę Bratowej, gdy wielebny ojciec Tadeusz nazwał ją "czarownicą".

Poza tym jak można czarownicę pochować na Wawelu ? Czy mamy dwa Kościoły katolickie w Polsce, w którym jedną i tę samą osobę jeden dostojnik nazywa czarownicą o drugi organizuje jej królewski pogrzeb ?

Bardzo wielu Polaków o tej tragedii przeplatającej się z ponurą polityczna farsą myśli i rozmawia. Przez elitę społeczeństwa, wybranych demokratycznie polityków jest ona w cyniczny sposób instrumentalizowana i cynicznie wykorzystywana do walki o władzę. Najbardziej cyniczna jest w tej chwili nowa siła na polskiej arenie politycznej: Partia Oburzonych Na Palikota (PONP). Ona wreszcie jednoznacznie zakończyła wojnę polsko-polską.

Kora i Kamil Sipowicz
sceptyk / 2010-07-10 23:52 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
niewierzący ateusz / 83.21.251.* / 2010-07-10 21:15
„Mam poczucie, że śledztwo jest prowadzone w taki sposób, żeby prawda nie wyszła na jaw”
to nie słowa pisowego oszołama z radia maryja ,

to słowa pani Magdalemy Merty żony ministra Tomasza Merty, ministra w rządzie premiera tuska. słowa
te wypowiedziała pani Merta w wywiadzie dla gazety prawnej
"„uważam, że zarówno strona polska, jak i rosyjska nie wykazują dostatecznej woli wyjaśnienia
tej sprawy”.
Pani Merta jest założycielką stowarzyszenia Katyń 2010, które powstało po tragedii w Smoleńsku 10
kwietnia. Decyzję o jego powołaniu podjęły rodziny ofiar katastrofy. „Istnienie stowarzyszenia
daje nam nadzieję, że będziemy mieć wpływ na to, w jaki sposób prowadzone jest śledztwo”

a nasz hrabia prezydent chce usunąć krzyż sprzed pałacu prezydenckiego, bo jak błyskotliwie zauważył
"krzyż został postawiony w nastroju żałoby, która już minęła "

moim zdaniem krzyż powinien stać przed pałacem,przynajmniej do czasu wyjaśnienia katastrofy, po to by przypominał prezydentowi i premierowi,że przyczyny katastrofy trzeba wyjaśnić, choćby dla rodzin
ofiar

zachęcam do przeczytania wywiadu,

co do kory palikotowi nie zarzuca się że źle mówi o lechu kaczyńskim, palikotowi się zarzuca ,że tak jak lżył prezydwnta za życia rak i lży po śmierci przypisując mu winę za katastrofę, choc cienia diowodu na to nie ma, tylko bezpodstawne zrzuty rozpowszechniane przez palikota i jego akolitów w mediach i na forach
sfera2 / 2010-07-10 16:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pałac prezydencki nie jest mauzoleum Kaczyńskiego, tylko miejscem urzędowania Prezydenta RP. Już umieszczenia tam krzyża było pochopną decyzją, na którą nie powinny pozwolić ani władze miejskie ani kościelne. Uważam umieszczenie trumien Pary prezydenckiej na Wawelu za zbyt pochopną decyzję podyktowaną chwilą, teraz dopiero referendum będzie mogło zaakceptować to lub zmienić decyzję ab. Dziwisza.
Z przeniesieniem krzyża, chociaż jest mniejszy problem to jednak problem. Ale myślę że do zaprzysiężenia prezydenta elekta zostanie załatwiona.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-07-10 17:12

Pałac prezydencki nie jest mauzoleum Kaczyńskiego, tylko miejscem urzędowania Prezydenta RP. Już
umieszczenia tam krzyża było pochopną decyzją, na którą nie powinny pozwolić ani władze miejskie ani
kościelne.

Krzyż ten który tam stoi nie upamiętnia tylko Św.p. Lecha Kaczyńskiego ale wszystkie ofiary tej katastrofy.
Skąd w was jest tyle nienawiści do krzyża?
Upamiętnienie ofiar po przez postawienie krzyża jest Polską tradycją. Ale czy wy mający pełne usta tolerancji potraficie to uszanować...?

Uważam umieszczenie trumien Pary prezydenckiej na Wawelu za zbyt pochopną decyzję
podyktowaną chwilą, teraz dopiero referendum będzie mogło zaakceptować to lub zmienić decyzję ab.
Dziwisza.

Czyż nie był to pomysł ludzi związanych z PO?
Zatem czy nie jest to rozgrywka polityczna PO?
Kardynał Dziwisz jest jednym ze zwolenników PO więc dziwne są dla mnie twoje reakcje na to co zrobił Kardynał Dziwisz.

Z przeniesieniem krzyża, chociaż jest mniejszy problem to jednak problem. Ale myślę że do
zaprzysiężenia prezydenta elekta zostanie załatwiona.

Problemu nie będzie z przeniesieniem krzyża bo osoby które rządzą naszym kraję gardzą kościołem i z nim walczą. Oni tylko deklarują się że są katolikami. Więc nie musisz się o to martwić, już nie długo krzyż ten zostanie usunięty z placu przy pałacu Prezydęckim. Więc swoją nienawiść do krzyża będziesz mógł skierować w inne miejsce...?
sceptyk / 2010-07-10 23:54 / Tysiącznik na forum
Słusznie!
Przecież gorliwą katoliczką okazała się nawet niejaka Jaruga-Nowacka, znana aborcjonistka, antyklerykałka i bojowniczka o gay-parade-maesch. Trzech biskupów chowało jej zwłoki.
sfera2 / 2010-07-10 17:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie pochlebiaj sobie, to że udajesz nawiedzonego, wcale mnie nie wzrusza. Tyle wulgaryzmu i nienawiści w poprzednich twoich postach przeczytałem, aby mieć własną opinie o twoim chrześcijaństwie.
Sam fakt używania w ten sposób krzyża do dzielenia ludzi, bardzo źle świadczy o tych ludziach jako chrześcijanach. Ale postawienie go żeby móc demonstrować i podjudzać do zadymy , to hipokryzja. Rzeczywiście to nie problem w krzyżu tylko w garstce ludzi, którzy kryjąc się zanim, sieją nienawiść.
Takie postępowanie jest podłe i niegodne prawdziwych chrześcijan. Najgorsze, że w tym uczestniczą również księża, namawiając i potrzymując nienawiść w społeczeństwie
Nie obrażaj mojej inteligencji udawanym nawiedzeniem.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-07-10 20:35

Nie pochlebiaj sobie, to że udajesz nawiedzonego, wcale mnie nie wzrusza.

Jakie kryteria trzeba spełnić by zostać nawiedzonym według ciebie?

Tyle wulgaryzmu i
nienawiści w poprzednich twoich postach przeczytałem, aby mieć własną opinie o twoim
chrześcijaństwie.

Który mój tekst był wulgarny? możesz mi przypomnieć?

Sam fakt używania w ten sposób krzyża do dzielenia ludzi, bardzo źle świadczy o tych ludziach
jako chrześcijanach. Ale postawienie go żeby móc demonstrować i podjudzać do zadymy , to
hipokryzja.

Zadymę robią zadymiarze a nie osoby które stawiają krzyż...
Często zadymiarzami są ludzie którzy nienawidzą chrześcijan i ich wiary w zmartwychwstanie przez krzyż.

Rzeczywiście to nie problem w krzyżu tylko w garstce ludzi, którzy kryjąc się
zanim, sieją nienawiść.

Widzę że na siłę szukasz spisku którego elementem jest krzyż czy nie zakrawa to na obsesję...?

Rzeczywiście to nie problem w krzyżu tylko w garstce ludzi, którzy kryjąc się
zanim, sieją nienawiść.

Cóż takiego nienawistnego uczyniła ta garstka ludzi?

Takie postępowanie jest podłe i niegodne prawdziwych chrześcijan. Najgorsze, że w tym
uczestniczą również księża, namawiając i potrzymując nienawiść w społeczeństwie

Pewnie chrześcijanie z owymi księżmi zaczną mordować tych których nienawidzą?

Nie obrażaj mojej inteligencji udawanym nawiedzeniem.

Można być inteligentnym ale to nie znaczy że jest się mądrym?
niewierzący ateusz / 83.4.134.* / 2010-07-10 16:29
moim zdaniem krzyż powinien stać przed pałacem,przynajmniej do czasu wyjaśnienia katastrofy, po to
by przypominał prezydentowi i premierowi,że przyczyny katastrofy trzeba wyjaśnić, choćby dla rodzin
ofiar
sfera2 / 2010-07-10 16:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Twierdzisz że krzyż ma być karą dla prezydenta do czasu wyjaśnienia katastrofy. Co będzie jak się okaże, że to jednak upór prezydenta Kaczyńskiego doprowadziła do katastrofy.
na / 83.21.251.* / 2010-07-10 21:27
PRZYPOMNIENIEM , a co będzie gdy się nie okaże? będziesz równie wytrwale odszczekiwał to co teraz za palikotem 10 razy na dzień wypisujesz ?
Belwaw / 217.153.189.* / 2010-07-10 16:32
Już w Warszawie jest wystarczająco za dużo krzyży, które powodują tylko kłutnie i nic więcej. Pałac Prezydencki to miejsce Prezydenta wszystkich Polaków, w tym niewierzących, więc krzyże są nie na miejscu i powinny być usunięte.
niewierzący ateusz / 83.4.134.* / 2010-07-10 16:38
a skrzyżowań w kształcie krzyża nie jest za dużo? skrzyżowania nie powodują kłótni ? eee sorki kłutni.w końcu jako warszawiak wiesz lepiej czy w wawce krzyże powodują kłótnie czy kłutnie
stajniowy / 81.219.151.* / 2010-07-10 22:18
... elektorat PO to ludzie wyksztalceni inaczej, ktorzy najwieksze kariery moga zrobic na zmywakach angielskich.
Tralalala / 60.217.232.* / 2010-07-10 16:14
Przeciez to jest celowa prowokacja ! gdyby nie Smolensk,PiS przegral by straszliwie !
teraz beda to ciagnac w nieskonczonosc,juz powolali specjalna komisje z Macierewiczem oczywiscie,juz zadaja sledztwa miedzynarodowego,choc obecne jeszcze sie nieskonczylo.
Odczytano juz czesc zapisow do tej pory nieczytelnych i wynika z nich ze drzwi do kabiny pilotow byly caly czas otwarte,ze przewijaly sie tam tlumy roznych ludzi ,wszyscy dopytujacy co z tym ladowaniem,ze na pokladzie tego samolotu panowal nieslychany balagan i ze zlamano wszelkie zasady.
To nie jest normalny kraj,tylko trupiarnia,zyjemy wsrod cieni poleglych i zakatowanych,wsrod tablic,swiatel i rond takich czy innych zamordowanych i zeslanych,paranoja siega zenitu a cynizm ludzi z PiS nieba.Na fotelach poleglych w parlamencie leza zdjecia i kwiaty,czy to znaczy ze dla nowych poslow trzeba przebudowac sale albo dostawic nowe rzedy foteli???
czy w Polsce bedzie kiedykolwiek normalnie czy tez wszyscy normalni powinni wyemigrowac???
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-07-10 16:50

Przeciez to jest celowa prowokacja ! gdyby nie Smolensk,PiS przegral by straszliwie !
teraz beda to ciagnac w nieskonczonosc,juz powolali specjalna komisje z Macierewiczem oczywiscie,juz
zadaja sledztwa miedzynarodowego,choc obecne jeszcze sie nieskonczylo

Śledztwo według Rosjan jest już zakończone...?
"Nie mamy już niczego więcej do przekazania. Wszystko, co można było przekazać, zostało przekazane" - powiedział Wicepremier Rosji Siergiej Iwanow

Odczytano juz czesc zapisow do tej pory nieczytelnych i wynika z nich ze drzwi do kabiny pilotow
byly caly czas otwarte,ze przewijaly sie tam tlumy roznych ludzi ,wszyscy dopytujacy co z tym
ladowaniem,ze na pokladzie tego samolotu panowal nieslychany balagan i ze zlamano wszelkie zasady.
To nie jest normalny kraj,tylko trupiarnia,zyjemy wsrod cieni poleglych i zakatowanych,wsrod
tablic,swiatel i rond takich czy innych zamordowanych i zeslanych,paranoja siega zenitu a cynizm
ludzi z PiS nieba.

Czyż byś brał udział w odczytywaniu kopi nie wiadomego pochodzenia i rozpowiadasz coś na nich usłyszał?
Skąd masz tą pewność że kopie te nie są niewypałem tak jak stenogramy które przysłali nam Rosjanie...?

Na fotelach poleglych w parlamencie leza zdjecia i kwiaty,czy to znaczy ze dla
nowych poslow trzeba przebudowac sale albo dostawic nowe rzedy foteli???

Gdyby Donald zachował się jak mąż stanu a nie tchórz w momencie katastrofy to pewnie zdjęcia i kwiaty te nie leżały by na ich miejscach. I przebieg śledztwa byłby zupełnie inny?

czy w Polsce bedzie kiedykolwiek normalnie czy tez wszyscy normalni powinni wyemigrowac???

W polsce normalni ludzie gina jak dinozaury...
"Nie posłuchacie? Wyginiecie jak dinozaury"-Donald Tusk
A standardy normalności w naszym kraju wyznacza pan Palikot i Niesiołowski...
lukrowo-gejowym w odpowidzi / 87.99.33.* / 2010-07-10 19:54
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
niewierzący ateusz / 83.4.134.* / 2010-07-10 16:19
kurde emigruj, pożyczyć ci parę tysiączków na start?
niewierzący ateusz / 83.4.134.* / 2010-07-10 15:43
to nie słowa pisowego oszołama z radia maryja ,

to słowa pani Magdalemy Merty żony ministra Tomasza Merty, ministra w rządzie premiera tuska. słowa te wypowiedziała pani Merta w wywiadzie dla gazety prawnej
"„uważam, że zarówno strona polska, jak i rosyjska nie wykazują dostatecznej woli wyjaśnienia tej sprawy”.
Pani Merta jest założycielką stowarzyszenia Katyń 2010, które powstało po tragedii w Smoleńsku 10 kwietnia. Decyzję o jego powołaniu podjęły rodziny ofiar katastrofy. „Istnienie stowarzyszenia daje nam nadzieję, że będziemy mieć wpływ na to, w jaki sposób prowadzone jest śledztwo”

a nasz hrabia prezydent chce usunąć krzyż sprzed pałacu prezydenckiego, bo jak błyskotliwie zauważył "krzyż został postawiony w nastroju żałoby, która już minęła "

moim zdaniem krzyż powinien stać przed pałacem,przynajmniej do czasu wyjaśnienia katastrofy, po to by przypominał prezydentowi i premierowi,że przyczyny katastrofy trzeba wyjaśnić, choćby dla rodzin ofiar

zachęcam do przeczytania wywiadu
lukrowo-gejowym w odpowiedzi. / 87.99.33.* / 2010-07-10 15:09
szybko zapominamy o tragedii, która być może by się nigdy nie wydarzyła gdyby Rosjanie zatrudniali profesjonalistów na wieży lotów, a może własnie profesjonaliści z FSB tam siedzieli? sprawa nie jest do końca wyjaśniona i pyskacze nie powinni nawet pyskować nad składaniem kwiatów - to wolny kraj i każdy może robić to co chce, tym bardziej składać kwiaty.
sfera2 / 2010-07-10 16:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gdyby prezydent nie kazał czekać do ostatniej chwili z wybraniem lotniska zapasowego, a nie jak egoista dla własnego ego posłał na śmierć 95 osób.
Najwyższy czas spojrzeć prawdzie w oczy, warunki nie pozwalały lądować nawet na bardzo dobrze wyposażonym w przyrządy nawigacyjne lotnisku, a oczy mowa w odniesieniu do wojskowego lotniska polowego. Jest to opinia wypowiedziana w telewizji przez lotnika cywilnego.
urszula53 / 89.79.65.* / 2010-07-10 16:13
Pałac Prezydencki to nie miejsce katastrofy. Do składania wieńcy, kwiatów i zniczy powinno być wyznaczone inne, reprezentacyjne miejsce. Napewno nikt nie lubiłby mieć przed swoimi drzwiami cmentarza z pielgrzymkami. Jest to także zanieczyszczanie Traktu Królewskiego.
lukrowo-gejowym w odpowiedzi / 87.99.33.* / 2010-07-10 20:48
na love-paradach, po koncertach typu woodstock też jest dużo śmieci i nikt nie pyszczy z ich powodu, bo mamy wolny kraj, tylko krzyże, kwiaty - symbole pamięci są opluwane. Trzeba umieć poszanować wolność innych , tymbardziej że nie jest ona oznaką PATOLOGII !!!!!
urszula53 / 213.17.164.* / 2010-07-12 12:16
Zwykłe śmieci, a nie znicze, które pękają. Stearyna jest trudna do usunięcia. Myślcie ludziska!!!
To jest wizytówka Warszawy.
niewierzący ateusz / 83.4.134.* / 2010-07-10 16:30
moim zdaniem krzyż powinien stać przed pałacem,przynajmniej do czasu wyjaśnienia katastrofy, po to
by przypominał prezydentowi i premierowi,że przyczyny katastrofy trzeba wyjaśnić, choćby dla rodzin
ofiar
sdcvbgtuuuu / 195.116.98.* / 2010-07-10 14:05
Wieńce powinny być składane raz w roku w rocznicę wypadku pod Smoleńskiem.Zbyt duża gorliwość polityków szkodzi
...
http://tnij.org/nokautolejek
Belwaw / 217.153.189.* / 2010-07-10 12:48
To jest już jakaś paranoja!!! Co teraz tak co miesiąc będą składane kwiaty??!! Pałac Prezydencki to nie miejsce katastrofy. Powinni z tymi kwiatami jechać do krakowa. Już tak męczący i mam nadzieję, że już niedługo zniknie ten krzyż przed Pałacem Prezydenckim!
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-07-10 16:22
Czyżbyś krzyż się bał tak jak diabeł święconej wody...?
Krzyż powinien tam pozostać na zawsze. Jest to symbol uczczenia wszystkich ofiar katastrofy który wpisuje się w naszą Polską tradycję...
I tylko ci co nienawidzą krzyż z nim świadomie walczą...
niewierzący ateusz / 83.4.134.* / 2010-07-10 15:45
tak co miesiąc, do czasu wyjaśnienia przyczyn katastrofy
Myśliwiec / 92.40.33.* / 2010-07-10 13:48
A ja mam nadzieję, że Donaldinio dostanie po łapach za zawłaszczanie TVP. Ten dyktator w korko-trampkach wywali się na swoich paskudnych intrygach.
Tralalala / 60.217.232.* / 2010-07-10 16:07
Jasne,gdy TVP zagarnal PiS do spolki z Giertychem i lepeprem,wszystko bylo o.k. ???
I jeszcze meili czelnosc sciagac z ludzi abonament i starszyc komornikiem.
Tera zdoszli Luft i Dworak,obaj bliscy wspolpracownicy ludzi z PiS,chocby Luft ,ktoryz blisko wspolpracowal z Bielanem w rzadzie Tuska.
Ale tego ciemna masa juz nie widzi,co ???
buc_pucybut / 2010-07-11 01:23 / Tysiącznik na forum
ciemna masa to jesteś ty jeżeli w to świeżysz wszystko zostanie o************ ITI za 1zł
sceptyk / 2010-07-10 23:59 / Tysiącznik na forum
Od kiedy i w jakiej sprawie Bielan współpracował z (nie)rządem Tuska?
niewierzący ateusz / 83.4.134.* / 2010-07-10 16:17
nie nie było ok, ale po OBIECYWAŁO ODPOLITYCZNIENIE KRRiT , a komorowski powołał lufta który jest członkiem PO i dworaka który był członkiem PO,

skoro nie podobało ci się upolitycznienie TVP przez pisiorów to czemu podoba ci się upolitycznienie w wykonaniu platfusów?
buc_pucybut / 2010-07-11 01:22 / Tysiącznik na forum
Bo platfusy widza tylko w jedna stronę widza dorsza za 8 zl a nie widza afery hazardowej ok 500 mil zl

Najnowsze wpisy