Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Pośrednicy i zarządcy nie chcą otwarcia zawodów

Pośrednicy i zarządcy nie chcą otwarcia zawodów

Wyświetlaj:
e-rzecznik Ober-Haus / 178.73.48.* / 2012-04-02 06:53
Deregulacja zawodów pośrednika i zarządcy obniży jakość usług na rynku nieruchomości, a w grę wchodzi ogromny majątek wart setki, a nawet miliony złotych - podkreślają pośrednicy w obrocie nieruchomościami - podkreślamy i my. Za każdym razem gdy stosuje się wymierne kryteria wykonywania zawodu, daje to gwarancje profesjonalizmu.
tb6279 / 80.53.74.* / 2012-03-29 18:11
1. byłem u lekarza, co to za lekarz KONOWAŁ na niczym się nie zna; 2. byłem u adwokata, to PAPUGA w niczym mi nie pomógł a jeszcze chce kasę; 3. byłem u mechanika, ale sam zrobiłbym lepiej, 4. byłem u pośrednik w obrocie nieruchomościami, to nie pośrednik to pokazywacz ... itd., itp. ....
tb6279 / 80.53.74.* / 2012-03-29 18:07
"giertychowscy maturzyści i gowiniani pośrednicy"
Chris100101 / 83.142.196.* / 2012-03-14 21:36
Zarządcy nieruchomosci to też grandziarze. Dziś byłem na walnym zgromadzeniu Wpólnoty w sprawie skwitowania 2011 roku. Poprosiłem o szczegółowy wykaz niektórych kosztów np konserwacji wind. Dostałem ksiegowy wykaz faktur i nic wiecej administrator dziwił się, że coś chce wiecie - uważał mnie za debila i gadał o p********* mysłac że my i tak nic nie rozumiemy. A wymądrzaja się niesamowicie - dlatego jak najbardziej zderegulować.
Andrzej_S / 79.188.185.* / 2012-03-07 13:11
Wcale się nie dziwię. Mało kto chce podzielić się majątkiem, zwłaszcza jeśli jest on pokaźny – a tym bardziej sposobem jego generacji. Mało kto rozumie, że praca pośrednika jest zwykłą pracą akwizytora – tyle że za sprzedany ‘perfum’ kasuje on kilka grubych tysięcy złotych. Co bardziej zapobiegliwi pośrednicy wymyślili że tylko oni i ich znajomi będą to robić, bo się opłaca i to cała tajemnica. Stworzyli pozbawione związku z rzeczywistością wymagania których bardzo często sami nie spełniają (wielu brak nawet wyższego wykształcenia – nie wspominając o studiach podyplomowych), a ludzi szukających pracy w zawodzie straszą egzekucją prawa (stworzonego przez siebie i skorumpowanych znajomych w rządzie których ma większość bogatych i wpływowych). Mam spory szacunek do Panów z PO którzy próbują z tym zrobić porządek. To walka ze zwykłą mafią – tyle że ekstremalnie bogatą i mocno umocowaną w starych strukturach rządowych.
ada1209 / 79.186.128.* / 2012-03-09 10:58
licencja i bezpieczeństwo. Ale się uśmiałam :)

Najnowsze wpisy