Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

poszukiwania maklera giełdowego

poszukiwania maklera giełdowego

jarnis / 2007-06-13 11:53
witam wszystkich mama pytanko do wszystkich graczy giełdowych :jaka suma musialbym dysponowac aby na giełdzie obracał ja makler giełdowy poniewaz mi troszke brakuje czasu by to robic samemu?
Wyświetlaj:
olka / 2007-07-01 19:08 / "Giełdowa blondynka"
musisz pytac o zarzadzanie portfekowe,tzw. asset management.Praktycznie kazdy fundusz prowadzi taka usluge.Z powodu ogromnego zainteresowania funduszami podniesiono poprzeczke i juz zaden fundusz nie prowadzi tego ponizej 500 tys.zl.
Ale juz Arka podniosla poprzeczke do 1 mln,podobnie wiele innyc,a CITY jest jeszcze wyzej.
Ja tego nie polecam,poniewaz w przeciwienstwie do zwyklych funduszy,ten rodzaj inw. angazuje takze wlasciciela pieniedzy,a wyniki nie sa znaczaco lepsze.W koncu robia to ci sami ludzie./zarzadzajcy konsultuje sie z wlascicielem,zadajac akceptacji dla kolejnych ruchow/
Paweł.Satalecki / 2007-06-29 13:04 / Analityk Money.pl
Myślę, że takie usługi zaczynają się od sum 1 mln zł. Wszystko zależy oczywiście od tego gdzie pracuje makler, być może poziom ten obniżył się ostatnio ze względu na rosnącą konkurencję. Proponuję podzwonić po kilku biurach maklerskich i podobnych instytucjach.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy