Forum Forum dla firmDotacje

Poszukuje inwestora dls bardzo ciekawego pomyslu na biznez internetowy

Poszukuje inwestora dls bardzo ciekawego pomyslu na biznez internetowy

marqo / 2009-08-18 15:22
Witam.
Jestem wlascicielem strony internetowej i zamierzamy wprowadzic nasz produkt na rynek Polski.
Poniewaz nie posiadam doswiadczenia w marketingu i umiejetnosci we wdrozeniu produktu na rynek nie wiem od czego zaczac i tu potrzebuje pomocy.
Chcialbym zaoferowac udzialy tego przedsiewziecia (mniejszosciowe lub wiekszosciowe) firmie z takim doswiadczeniem. Bardzo chcialbym miec okazje przedstawienia mojej oferty wlascicielom Money.pl ale nie tylko.
Produkt jest bardzo innowacyjny i staram sie rowniez o dotacje z Unii Europejskiej na ten cel ale pieniadze to nie wszystko, trzeba wiedziec co z nimi zrobic.
Czego oczekiwalbym od inwetora lub partnera to to aby swoim doswiadczeniem lub/i umiejetnosciami byl w stanie wejsc szybko i skutecznie na rynek Polski.
Ja posiadam zespol informatykow programistow ktorzy dbaja o strone techniczna tego przedsiewziecia.
Caly system jest juz gotowy ale potrzebuje oprawienia go ramki i dobrej strategii sprzedazy.
System jest przeznaczony na caly swiat ale trzeba go gdzies zaczac a ze w Polsce jestem w stanie dostac dotacje z EU dlatego zaczynam tu.
Chetnie opowiem o szczegolach i zaprezentuje zasade dzialania systemy jak rowniez wyjasnie jak ten produkt jest w stanie zmienic sposob w jaki ludzie kupuja przez internet.
Przepraszam za to ze nie mowie za wiele na temat projektu w moim poscie ale wolalbym zostawic to na prezentacje. Zapewniem ze nie bede marnowal nikogo z Panstwa czasu banalnym projektem.
System ma duzy potencjal ale nie zrobie tego sam. Napewno potrzebni beda ludzie do wdrozenia tego w zycie jak i maly kapital na poczatek.
Ja zainwestowalem jak dotad 16 mcy pracy swojej i mojego zespolu i nadszedl czas na decyzje.
Jestem otwarty na propozycje bo wierze ze lepiej miec procent od czegos niz 100% od niczego.
Prosze o tylko powazne oferty. Pozdrawiam
Wyświetlaj:
mystery / 89.76.127.* / 2009-10-02 15:44
Inwestora szukaj tutaj: http://www.polskiebiznesy.pl/
marqo / 2009-08-19 13:38
Nie dodalem zadnych danych kontaktowych. Prosze o kontakt na mojego maila norisk@o2.pl

Najnowsze wpisy