Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego

Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego

mserbinowicz / 2014-07-21 12:21
Witam serdecznie,
poszukuję programu do prowadzenia gabinetu lekarskiego, czy ktoś może mi polecić jakiś dobry program?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Dominik34.]
Wyświetlaj:
Maciej Stomatologia / 138.197.179.* / 2019-02-25 14:13
Osobiście korzystam z programu erum.pl i jestem zadowolony.
KrzysztOForno / 193.93.92.* / 2019-02-13 10:49
Od niedawna praktykuję w zawodzie i nie dziwi nie wprowadzanie obowiązkowej dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej. Jestem wymagający, bo nowinki nie są dla mnie „czymś obcym” i nieznanym. Objąłem praktykę po ojcu, który zawsze korzystał z dokumentacji papierowej. Znalazłem bardzo ciekawy program, którego reklama była
w medyku beskidzkim. Są tam wszystkie opcje, których potrzebuje lekarz do prowadzenia gabinetu. Nie będę ukrywał, że jestem indywidualistą. Korzystam z Mac’a i program śmiga bez problemów. Tak samo z kieszonkową aplikacją na iOS’a. Mogłem założyć stronę internetową gabinetu wraz z rejestracją oline żeby trochę zwiększyć widoczność mojej praktyki w sieci. A wszystko za pomocą jednej strony internetowej www.medfile.pl/ bez jakichś dodatkowych instalacji.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _Magdalena_.]
Fizjo-maciek / 193.93.92.* / 2019-02-11 15:20
Czytałem w weekend ciekawą recenzję takiego programu na portalu Ofizjo.pl
http://ofizjo.pl/artykuly/medfile-program-do-prowadzenia-dokumentacji-medycznej/
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _Magdalena_.]
marzenka009 / 83.30.147.* / 2019-01-04 12:15
A co myślisz o tym https://egabinet.pl/dla-klinik/ ? Przeglądałam opinie o nich i są bardzo pochlebne. Napewno ułatwi kontakt z pacjentami. Baza danych musi być porządnie chroniona RODO i te sprawy
Lekarz / 193.93.92.* / 2018-11-18 18:53
Zrobiłem przegląd kilku programów które chciałem wdrożyć - obecnie najbardziej rozwinięty jest program rybnickiej firmy - Medfile. Korzystałem z wersji darmowej (darmowa posiada większość funkcji i spokojnie d asię z niej korzystać w małym gabinecie - jest ograniczona do ilości pacjentów miesięcznie).
Karina869 / 77.255.176.* / 2018-09-02 22:51
Witaj! Polecam program do obsługi Medfile. Ma wiele ciekawych funkcji, w tym m.in. wysyłanie SMSów. Korzystam i jestem bardzo zadowolona!
lekarz stomatolog / 188.147.65.* / 2018-10-23 22:03
Do wszystkich spraw związanych z informatyzacją gabinetu, zakupem sprzętu, mebli czy infrastruktury, polecam http://medicalonline.pl, zawsze wysyłamy zapytanie ofertowe za pośrednictwem tej strony i dostajemy same najlepsze oferty. Duża oszczędność czasu.
dr Sabina - stomatolog / 193.93.92.* / 2018-08-16 12:22
Od pewnego czasu korzystam z elektronicznej formy dokumentacji medycznej używając programu Medfile dla gabinetów lekarskich i fizjoterapeutycznych. Muszę przyznać, że program jest świetny! Początkowo obawiałam się, że opanowanie programu zajmie mi wiele czasu – nic podobnego! Program stworzony jest w bardzo przejrzysty i intuicyjny sposób nawet dla osób nie podążających za dobą internetu i posiada wiele praktycznych funkcji. Posiadamy tzw. kalendarz, gdzie widoczny jest grafik zaplanowanych wizyt oraz wszelkie szczegóły wizyty, a także kompleksową bazę pacjentów, do której można dodawać nowych pacjentów oraz edytować ich dane w łatwy sposób w dowolnym momencie. Istnieje funkcja dodawania wielu gabinetów, co jest udogodnieniem, kiedy posiadamy większa ich liczbę. Można się z łatwością poruszać między bazą danych różnych gabinetów. Dużym atutem jest możliwość przypominania pacjentom o wizytach poprzez SMS jak też umożliwienie im rejestracji on-line.
Dodam, że warto ściągnąć również aplikację mobilną (dostępną zarówno na system Android jak i iOS), która jest niesamowitym ułatwieniem pracy w razie braku możliwości skorzystania z programu w gabinecie lub w trakcie wizyt poza gabinetem.
Polecam założyć darmowe konto i skorzystać z okresu próbnego bez jakichkolwiek zobowiązań.
Uważam, że aktualnie program jest najlepszy na rynku i naprawdę wart uwagi.
Fizjo-maciek / 193.93.92.* / 2019-02-11 15:23
Fajna recenzja właśnie Medfile jest tutaj:
Programu na portalu Ofizjo.pl
http://ofizjo.pl/artykuly/medfile-program-do-prowadzenia-dokumentacji-medycznej/
karolinawysocka / 37.47.47.* / 2018-08-16 10:04
nowoczesny i niezawodny program IRIS firmy medi.com.pl
i do tego w przystępnej cenie.
pozdrawiam serdecznie.
kostaro / 212.96.244.* / 2018-08-06 07:25
BMS ma program o nazwie Berberis - powinien wam przynieść diametralną zmianę, ale przede wszystkim ogólnie ułatwia on działanie. Bazujemy na nim już dłuższy czas i po prostu doskonale wiemy, jak duże daje on różnice. Najważniejsze jest działanie na programie zoptymalizowanym, a nie na rozwiązaniu przypadkowym.
Kasia906 / 79.124.122.* / 2018-07-11 19:52
Ostatnio zastanawiałam się nad tą samą kwestią. Czytałam na forach, szukałam w Internecie, przejrzałam mnóstwo stron... Z największą szczerością mogę Ci polecić Medfile, bo jest bardzo intuicyjny w obsłudze (poznasz w parę minut), a przede wszystkim ma fajne funkcje, takie jak moduł wizyt powtarzalnych, wystawianie rachunków i SMSy.

Zapoznaj się z nim, bo naprawdę warto :)
wi86 / 5.184.34.* / 2018-07-02 14:21
szukam firmy, która zajmuje się marketingiem medycznym! pilnie. czy ktoś korzystał z usług firmy www.s88.pl?
oliwia1234 / 83.12.146.* / 2018-06-20 11:23
Gabinet drWidget
www.drw.pl
bezpłatny program
Tomek_tom / 193.93.92.* / 2018-04-13 21:31
u mnie pracujemy na MEDFILE (medfile.pl). Chyba obecnie najładniejszy, prosty i intuicyjny interfejs.
gieco2 / 178.235.41.* / 2018-03-16 15:01
Nie znam dobrego oprogramowania, natomiast znam rewelacyjną aparaturę. Moim zdaniem to jest istotniejsze. Aparatura do diagnostyki PAD, a ściślej - urządzenie ABPI. Dostaniecie je na stronie dystrybutora: mesi-abpi.pl. W gabinecie nie potrafię się już bez niej obejść. Pozwala mi na szybki pomiar ABI, który jest dokładny i obiektywny. Proszę wejść na podaną wcześniej stronę internetową, tam znajdziecie więcej informacji oraz kontakt do dystrybutora. Pozdrawiam
PPX / 94.254.161.* / 2018-01-17 10:12
Witam
odradzam program Medicus firmy Gabos Software Sp. z o.o. z Gliwic. Chcielismy zakupić go,nie dosc ze czekalismy na prezentacje 3tyg. to jeszcze jak stwierdzilismy ze nie chcemy comiesiecznej opieki przez ich człowieka to cena za instalacje powedrowala w gore 4kwotnie z kilku tysiecy do ponad 18tys netto. Na pytanie dlaczego -bo tak.
To juz wróży jak bedzie sie wspolpracowała z firma w przyszłości. Pozdrawiamy Pana : Jacek Adamek z tejże firmy.
majo92 / 178.235.41.* / 2018-02-01 12:20
co w tym takiego niezwykłego??

Najnowsze wpisy