Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego

Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego

mserbinowicz / 2014-07-21 12:21
Witam serdecznie,
poszukuję programu do prowadzenia gabinetu lekarskiego, czy ktoś może mi polecić jakiś dobry program?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Dominik34.]
Wyświetlaj:
kariolo / 46.170.131.* / 2018-01-17 09:43
Z tego co widziałam pojawił się też www.medchart.pl. Nie jest to drogie a ma wszystkie najważniejsze funkcje i można testować za darmo przez trzy miesiące.
Condina / 77.65.18.* / 2017-07-25 21:37
Witam,

mam podobny problem, chciałabym coś kompleksowego, acz przejrzystego i intuicyjnego do małego gabinetu (3 lekarzy). Pojawiło się coś nowego na rynku?
Katarzyna269 / 89.70.222.* / 2018-01-04 15:52
Dla mniejszych placówek dobrze sprawdza się system typu CRM. W przychodni, w której pracuję korzysta się z systemu CRM Kamflex, który zdecydowanie jest przejrzysty i intuicyjny. Ma fajny panel sterowania i posiada wszystkie niezbędne funkcje typu: kalendarz/terminarz wizyt, bazę kontaktów, moduł faktur i kosztów, bazę numerów telefonów klientów, do których bezpośrednio z systemu mogę wysłać powiadomienie o wizycie. Dział recepcji działała na najwyższych obrotach, dzięki wdrożeniu tego systemu.
Gość857 / 188.146.172.* / 2017-07-05 11:54
w gabinecie, w którym pracuję korzystamy z tej aplikacji http://e-gabinetlekarski.pl/. Całkiem przyjemny program, łatwy w obsłudze. Pozwolił ograniczyć nam papierologię do minimum. Można jakiś czas testować go za darmo.
Marek68 / 2017-06-19 11:19
Ja korzystam w swoim gabinecie z OneIN http://forcode.pl/onein.html dla mnie program, który spełnia moje wymagania: wizyty, klienci, terminarz i sprzęt. Przesiadając się z kartki, widzę pozytywne różnice np. nie muszę nosić przy sobie zeszytu, bo w każdej chwili mogę sprawdzić online wszystkie moje wizyty.
docteur / 93.105.53.* / 2016-11-27 19:17
Nie jest to może stricte oprogramowanie, ale pomaga lekarzom przy pracy w wielu kwestiach, a do tego - narzędzie zupełnie darmowe w swojej podstawowej wersji (na początku, po rejestracji dostajemy też 30-dniowy dostęp do opcji PREMIUM).

Wszystkiego dowiecie się pod poniższym linkiem: www.mobi-med.pl

Świetna platforma, która daje dostęp, między innymi, do takich funkcji:

* posiadamy kalendarz wizyt, pacjenci mogą zapisywać się na wizyty z poziomu portalu, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

* w systemie możemy generować recepty korzystając też z bazy leków, a także skierowania do specjalistów oraz do sanatorium; możemy również prowadzić całą dokumentację choroby pacjenta

* każdy lekarz może przypisać do konta asystenta, który będzie zarządzał jego profilem w serwisie

Założenie konta w Mobi-Med jest darmowe, a sama strona z danymi lekarza pozostaje w serwisie już "na zawsze", czyli promuje lekarza będąc jego swoistą wizytówką (zawierającą wszelkie niezbędne do kontaktu dane). W przeciwieństwie do konkurencyjnych platform nie ma tutaj negatywnych komentarzy pacjentów (jak choćby w serwisie Znany Lekarz), a co najwyżej - polecenia.
Antonia / 217.73.188.* / 2016-06-06 14:09
W gabinecie mojego męża pracują na tej platformie: http://focustelecom.pl/oprogramowanie-dla-opieki-medycznej/ . Wszystkie dane umieszczone są w chmurze, więc pracownicy mają zdalny dostęp do informacji. Dodatkowo, system wysyła przypominające o wizycie smsy do pacjentów, którzy w prosty sposób mogą potwierdzić lub odwołać wizytę.
Domek773 / 78.10.45.* / 2016-04-26 10:19
www.drw.pl - program za darmo! polecam
julia34 / 5.172.247.* / 2015-11-23 22:51
Witaj,
pamiętaj, abyś z kalendarza wizyt (grafiku) mógł korzystać przez internet, bo wówczas w każdej chwili będziesz mógł podpisać umowę z zewnętrzną rejestracją telefoniczną, a w tej chwili to podstawa przy praktykach jedno- lub kilkuosobowych.
Domek85 / 46.215.202.* / 2015-10-22 12:19
Fajną opcją jest nowość - www.i-gabi.net Całkiem funkcjonalny, a przy tym darmowy. Nie jest idealny, ale warto rozważyć tą opcję, szczególnie ze względu na to, że jest fajna obsługa. Dzwoniłem ost. z problemem, że nie mają opcji rozliczania ubezpieczycieli, za tydzień oddzwonili z gotowym modułem. Jeżeli nadal będzie bezpłatny i tak elastyczny to może stać się hitem.
AśkaB / 46.215.240.* / 2017-10-20 17:21
a macie dobrej jakości urządzenia? To podstawa w każdym gabinecie. My sie zaopatrzamy w www.medseven.eu - produkty maja naprawde najwyzsza jakość!
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy