Forum Forum inwestycyjneFundusze

Potrzebuję porady!

Potrzebuję porady!

piotrolo / 2007-04-27 10:05
Witam wszystkich!
Posiadam 25tyś i mogę je ulokować lub zainwestować tylko na 2 miesiące (potem wyprawiam wesele i potrzebuje gotówki z powrotem). Nie mogę tych pieniedzy ryzykować przed tym wydarzeniem wiec pytanie, czy założyć lokatę (zawsze coś skapnie i jest bezpiecznie), czy zainwestować(tylko jak?).
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Wyświetlaj:
mruwa / 87.204.69.* / 2007-04-30 11:43
Szkoda że tak pózno się obudziłeś - w get in bank'u była możliwość założenia lokaty 20% na 4 miesiące. Jakaś promocja czy coś takiego. Nie wiem czy jest jeszcze aktualna. Nie inwestuj tych pieniędzy na tak krótkiokres - jesli chcesz inwestować to przynajmniejna rok. Pozdrawiam.
lilo / 81.15.249.* / 2007-04-29 20:10
ababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababab
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
aaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaa
=prez= / 89.228.251.* / 2007-04-27 18:10
2 misiace to za krótko - załóż lokatę, bedziesz spał spokojnie
jertom / 2007-04-27 16:07 / portfel / Bywalec forum
na taki okres i bez ryzyka tylko lokata
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy