Forum Forum finansoweKredyty

potrzebuję pożyczki/kredytu

potrzebuję pożyczki/kredytu

kasiunia23m / 2011-11-19 22:11
witam. Mam pytanie odnośnie kredytu hipotecznego mieszkaniowego.Ja i mój mąż jesteśmy zatrudnieni o umowę o pracę na czas nieokreślony. Mamy dwoje dzieci .Ja obecnie jestem na 2 letnim urlopie wychowawczym z oświadczeniem że powracam do pracy.Osiągam teraz dochód w wysokości 560zł a mój mąż ma na umowie najniższą krajową ale w rzeczywistości więcej zarabia. Ja podczas urlopu opiekuję się babcią z tego tytułu też dośtaję pieniądze. Mam pytanie czy dośtanę kredyt mieszkaniowy na dom w surowym stanie 250m2 netto i działki na której jest postawiony 2000m2 w wysokosci 65 000zł? dodam tez że od dłuższego czasu kożystamy z różnych kredytów ,nigdy nie było problemów zawsze wcześniej płaciliśmy zadłużenia. PROSZĘ O ODPOWIEDZ CZY JEST JAKAŚ SZANSA?
Wyświetlaj:
Lenka Bolkova / 195.181.172.* / 2018-10-22 16:42
Czy jesteś zainteresowany pożyczkami online? Czy potrzebujesz wiarygodnego pożyczkodawcy z udokumentowanym nagraniem? TAK, skontaktuj się ze mną poprzez mój e-mail: leni.bolkova01@gmail.com. Po więcej informacji.
Paweł502 / 37.235.48.* / 2018-10-17 22:42
cześć, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zapłacić rachunki i rozpocząć nowy biznes? czy szukasz obecnie zabezpieczonej i autentycznej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy? jeszcze dziś skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ jest to ta sama firma, w której potwierdzam moją pożyczkę w wysokości 50 000 euro w piątek, a teraz pojawiłam się na blogu, aby wspomnieć o tej wspaniałej i miłej firmie, która pomoże Ci uregulować moje rachunki dzisiaj i również bardzo dziękuję pani Stelli Rene, bo jest miła i kiedy się z nią kontaktujesz, proszę poczuj się swobodnie i rób to, o co cię poprosiła, ponieważ dzisiaj moje nowe życie się zaczęło i moje marzenia się spełniły i nigdy nie zawiodą w reklamie jej raz osiągnąłeś sukces, ponieważ dzisiaj wszystko jest dobrze ze mną i dziś bardzo dziękuję pani Stelli Rene.

Paweł
Łukasz 1234 / 80.187.98.* / 2023-09-03 17:32
No nie wiem wzieli odemnie 1510zł i pożyczki żadnej nie dostałem
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
GREG OWEN / 197.210.227.* / 2018-10-02 10:53
Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizować pożyczkę w wysokości 5000 euro. do 500 000 000 Euro, tak niskie, jak 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: Gregowenloanfirm1@gmail.com

Nasze usługi obejmują:

1) Konsolidacja długów

2) Drugi kredyt hipoteczny

3) Pożyczki dla przedsiębiorstw

4) Pożyczki osobiste

5) Pożyczki międzynarodowe

6) Pożyczka na dowolny rodzaj

7) Pożyczka rodzinna E.T.C

Brak zabezpieczenia społecznego i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy twoje marzenie. GREG OWEN LOAN FIRM1 mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania kredytu, skontaktuj się z nami, uprzejmie odpowiedz natychmiast.

Informacje kontaktowe firmy

Adres e-mail: Gregowenloanfirm1@gmail.com
Pięciorak / 37.235.48.* / 2018-10-01 05:31
Witajcie, jestem z Polski, właśnie przyszedłem na stronę, aby powiedzieć ludziom, którzy potrzebują pożyczki, że jest po prostu sposób na pożyczkę i jest zaufana firma o nazwie Stella Rene, po prostu spienięszczę moją pożyczkę w wysokości 5.000.000,00zł założyłem moją firmę transportową tutaj w Polsce, chcę skorzystać z tego medium, aby powiedzieć wszystkim moim krajom z Polski, które kiedykolwiek potrzebują pożyczki, powinny połączyć się z mrsstellareneloan1@gmail.com ona jest przetestowana i bezpieczna dla nas wszystkich, a dziś składam raport codziennie raz, jak zarabiam moją kwotę pożyczki i to w gazecie, a także w wiadomościach telewizyjnych, gdziekolwiek jesteś w słowach, skontaktuj się z tą firmą Stella Rene i pozwól, aby wszystkie twoje problemy się skończyły i zakończyły na kryzysie finansowym i dziękuję, że Bóg to zrobił .

Pięciorak
Herminia Garcia / 41.157.243.* / 2022-03-24 01:06
Czy chcesz zarobić dodatkowy dochód z inwestycji w kryptowaluty i bitcoin? A może chcesz korepetytora lub porady eksperta lub potrzebujesz mentoringu w kryptowalutach i inwestowaniu w bitcoiny? skontaktuj się z MARIA, bardzo mi pomogła i teraz zarabiam 6800 $ tygodniowo z moich tygodniowych zarobków.. Whatsapp +19843777863
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: