Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poważna awaria w PKO BP usunięta

Poważna awaria w PKO BP usunięta

Money.pl / 2013-11-08 19:23
Komentarze do wiadomości: Poważna awaria w PKO BP usunięta.
Wyświetlaj:
branco79 / 2013-11-25 11:36
Ja też nie mogłem zapłacić kartą, ale na szczęście miałem gotówkę. Ogólnie trzeba ją mieć zawsze, bo jednak to elektornika to elektronika. Ale też nie jest to wina PKO, bo problemy się zdarzają i dobrze, że szybko je usunęli
Obiecanki-cacanki / 178.36.132.* / 2013-11-11 08:48
Testowanie wariantu cypryjskiego.
Jak zacznie się nieuchronny krach, bo jest tylko odsuwany w czasie różnymi protezami, jak zabieranie pieniędzy zgromadzonych przez emerytów, czy druk pieniądza bez pokrycia w krajach tzw. rozwiniętych, dla udawania wzrostu gospodarki, który po odjęciu wzrostu długu jest ujemny, to dopiero okaże się, że nie można dotrzeć do swoich pieniędzy.
Bo długi rekordowe, większe od oszczędności, nie do spłacenia, i stale rosną, więc jak ludzie ruszą po pieniądze, to dla wszystkich nie starczy.
Te "gwarancje", to wszędzie obietnice bankrutów, bez pokrycia, bo bankrutuje cały obecny system finansowy, który poprzednie rekordowe długi usiłował spłacać kolejnymi, jeszcze większymi.
moto2 / 46.169.1.* / 2013-11-10 00:59
Jestem w pko, bo to najbardziej solidny bank w Polsce - karty zawsze działały. Pierwszy raz spotyka mnie coś takiego. Wiedziałem, że w innych bankach są takie problemy są stosunkowo często. Znajomy informatyk powiedział, że "to się czasami musi zdarzyć - statystyka". Mam jednak nadzieję, że w pko zdarzyło się tylko raz i już więcej nie będzie - zgodnie z zasadą, że nawet najlepszym się zdarza.
slimcat / 2013-11-08 19:23
centralna, kolo 17:30; total haos przy bankomatach...
R. / 31.61.131.* / 2013-11-11 19:07
Raczej nie usunięta. Płatności za bilety lotnicze kartami nie przechodzą...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy