Forum Polityka, aktualnościKraj

Poważny wypadek Kubicy. "Kilka złamań"

Poważny wypadek Kubicy. "Kilka złamań"

Money.pl / 2011-02-06 11:31
Komentarze do wiadomości: Poważny wypadek Kubicy. "Kilka złamań".
Wyświetlaj:
kościelny / 81.190.54.* / 2011-02-09 18:27
A może by powołać komisję śledczą dla zbadanie przyczyny wypadku?
nika1111 / 212.182.58.* / 2011-02-07 08:40
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się Robert jestem z Tobą! Mam nadzieję , że wszystko będzie ok.
wutek10 / 212.182.58.* / 2011-02-07 08:36
Udanego powrotu do zdrowia. Jesteśmy z tobą.Bardzo Ci współczujemy.
ździcho / 77.254.236.* / 2011-02-09 19:56

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się Robert jestem z Tobą! Mam nadzieję , że
wszystko będzie ok.
skomentuj zgłoś do usunięcia


Udanego powrotu do zdrowia. Jesteśmy z tobą.Bardzo Ci współczujemy.

Ja też dołączam się do tych życzeń, byś wyszedł z tego bez szwanku. Oprócz tego życzę Ci Robercie rozumu i żebyś znalazł sobie jakieś bezpieczniejsze zajęcie jak już wyzdrowiejesz.
majsterrrr / 178.235.211.* / 2011-02-07 00:11
Drodzy dziennikarze...

Po Polsku pisze się: "tę informację", a nie "tą informację"!!
Ewelajna18_1990 / 95.41.224.* / 2011-02-07 00:01
Robert 3maj sie jestesmy z Tobą !a kto myśli że Kubica w rajdzie jeździ dla pieniedzy niech sie idzie leczyc!!!!
kościelny. / 81.190.54.* / 2011-02-06 21:39
W TVN24 mówili , że Kubica w kościół wjechał. Ja tam kościoła nie widziałem .
matis351 / 109.243.191.* / 2011-02-06 20:43
witam bardzo mu współczuje moj syn miał też wypadek skutki tragiczne http://mateuszmuras.prv.pl/
rafała / 178.37.145.* / 2011-02-06 20:32
polakowi zawsze wiatr w oczy
cc / 93.181.130.* / 2011-02-06 20:24
czytam to wszystko i do niektórych wypowiedzi brak słów nie wszystko przelicza się na pieniądze . Ja też chciałbym mieć pracę z której czerpie przyjemność, która jest moim hobby jest całym moim życiem tak jak dla Roberta wyścigi . Jeśli było mu pisane to nawet jakby spał to sufit spadłby mu na głowę.
Robi to co kocha ja go popieram i życzę aby jak najszybciej staną na nogi a jeszcze szybciej w F1 , trzymaj się Robert i powodzenia.
tghgdgdred / 83.20.99.* / 2011-02-06 20:22
To przez dziury w asfaldzie!!!
Ostry22 / 89.75.40.* / 2011-02-06 19:58
Kubica zyje i nie ma ambutowanej reki bedzie jezdzic tylko nie wiem kiedy please info
m.s / 178.182.50.* / 2011-02-06 19:56
Zdrowia i udanego powrotu!
Masakryczny wypadek Kubicy / 77.115.18.* / 2011-02-06 19:27
Masakra !!!!!1!
Oby Kubica wyszedł cały i zdrowy z tego
No i teraz trzeba sie modlić o jego zdrowie
Anabela / 80.48.119.* / 2011-02-06 19:21
Sam sobie nagrabił nikt go nie zmuszał ale tak to jest jak się nie może na tyłku usiedzieć , powinien być świadomy ryzyka a jeśli nie był to już jego problem :| wypadki się zdarzają i to wszędzie a że akurat padło na niego cóż życie . Szczerze mówiąc to mu nie współczuje co się chciało to się ma , mając tyle pieniędzy co on może leczyć się w najlepszych szpitalach , gdyby padło na zwykłego człowieka nikogo by to nie obeszło ale to w końcu wielki Robert które nie wiedział co robić z tyłkiem miesiąc przez sezonem !
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-09 19:34

Sam sobie nagrabił

Pani tez sama sobie nagrabila.
W szkole sie nie chcialo uczyc, nie sluchalo sie rodzicow kiedy dobrego wychowania uczyli i teraz takie glupoty po forach pani wypisuje.
ździcho / 77.254.236.* / 2011-02-09 19:49
@@@. Patrzysz na to z perspektywy oglądającego formułę 1 w telewizji z piwkiem i chipsami na stoliku. Spróbuj spojrzeć na to z perspektywy rodziców Kubicy. Ciekawe, czy głównym ich celem teraz jest to, żeby ich syn został mistrzem świata. Jak myślisz?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-10 03:20

Patrzysz na to z perspektywy oglądającego formułę 1....

Nie, patrze na to z perspektywy czlowieka wspolczujacego drugiemu czlowiekowi.
Niejaka Anabela zachowuje sie ja zle wychowana cizia.
Ty tez powinienes przemyslec co piszesz bo zblizasz sie niebezpiecznie do poziomu tej cizi.
ździcho / 77.255.239.* / 2011-02-10 10:28
Anabela porusza dwa poważne wątki:
1) Granica między sportem a zwykłą głupotą jest dla odbiorców zatarta. Głupota, która moze przynieść zyski finansowe (boks, snowboard, żużel, formuła, rajdy itp.) nazywana jest sportem ze względu na oglądalność. Ludzie lubią oglądać ryzykowną głupotę, więc nie lubią Anabeli.
2) Życie różnych ludzi nie jest równowarte. Życie piratującej sławy ratuje natychmiast międzynarodowy tandem najlepszych chirurgów świata. Gdyby tam się rozbił jakiś zwykły księgowy, to karetka wyruszyłaby dopiero wtedy, gdy sanitariusze dokończyliby pić herbatę i przyjechaliby już do trupa, bo co kogo obchodzi zycie jakiegoś zafajdanego księgowiny. Polecam programy "Interwencja" oraz "Na celowniku". Anabela opisuje po prostu twardą brutalną rzeczywistość i wychowanie, czy jego brak nie ma tu nic do rzeczy. Niektórych to uraziło, bo Anabela obraziła ich idola i tyle.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-10 14:17
Ty pewnie nie wiesz ze dzieki takim rajdom a zwlaszcza dzieki wyscigom F1 zwykle samochody sa dzisiaj o wiele bezpieczniejsze.
Nie mialbys w nich, na przyklad, hamulcow tarczowych.
Daj sobie wiec na powstrzymanie z tym oskarzaniem o glupote i piractwo.

Anabela porusza dwa poważne wątki

Ona niczego nie porusza a jedynie zachowuje sie po hamsku.

Gdyby tam się rozbił jakiś zwykły księgowy...

Niestety musze napisac ze pleciesz bzdury.
Gdyby ten ksiegowy byl ubezpieczony na miliony euro to do niego tez przyslaliby helikopter i najwieksze slawy medycyny.
Pozatym ponad polgodzinnego oczekiwania na pomoc nie nazwalbym nadzwyczaj szybka reakcja.

Anabela obraziła ich idola i tyle..

Takie zero jak Anabela nie jest w stanie nikogo obrazic.
ździcho / 77.255.235.* / 2011-02-10 20:44

dzieki takim rajdom a zwlaszcza dzieki wyscigom F1
zwykle samochody sa dzisiaj o wiele bezpieczniejsze.

Rzekłbym raczej: MIĘDZY INNYMI takim rajdom i F1. Tak naprawdę to dzięki fizykom, którzy je zaprojektowali. Dla prawdziwego naukowca istnieje cały ogrom lepszych inspiracji niż rajdy i F1.
Daj sobie wiec na powstrzymanie z tym oskarzaniem o glupote i piractwo.

Zapewne dotknąłem czułej Twojej czułej struny - patriotyzmu. Kubica to Polak, więc pewnie Twoim zdaniem nie mam prawa tak pisać. No to może z innej beczki: Gdyby taki Alain Robert (Francuz, który wspina się po wieżowcach bez zabezpieczenia) kiedyś skręcił kark i Anabela napisała tekst w podobnym stylu, to też by Cię to tak zbulwersowało?
Ona niczego nie porusza a jedynie zachowuje sie po hamsku.

Ona po prostu skomentowała bez ogródek nazywając rzeczy po imieniu.
Gdyby ten ksiegowy byl ubezpieczony na miliony euro

No i własnie Anabela o tym pisze. O równych i równiejszych. Jesteś bogaty? To będzie Cię operowało 7 światowej sławy chirurgów (oczywiście teoretycznie -życzę Ci byś nigdy nie chorował). Jesteś biedny? Umrzesz (życzę Ci długiego życia i zero wypadków).
Takie zero jak Anabela

To już Twoja ocena powodowana emocjami.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-11 01:38
Ty nic nie rozumiesz.
Nieistotne jest kto mial wypadek.
Tylko indywiduum pozbawione jakichkolwiek uczuc potrafi napisac o poszkodowanym ze sam sobie jest winien.
Nie trzeba brac udzialu w rajdzie aby byc ofiara wypadku.

MIĘDZY INNYMI takim rajdom i F1

Tym dajesz dowod ze nie masz pojecia o temacie.
Aby cos wynalezc trzeba miec powod. Powodem wynalezienia hamulca tarczowego byla potrzeba sprawnego hamulca dla samochodu scigajacego sie w F1.

Jesteś bogaty?

Tu cie boli.
Tak jak ta anabela zazdroscisz mu jego pieniedzy.
ździcho / 213.146.53.* / 2011-02-11 07:03

Tylko indywiduum pozbawione jakichkolwiek uczuc potrafi napisac o
poszkodowanym ze sam sobie jest winien.

Zatem w dziejach ludzkości nikt nigdy nie zrobił sobie krzywdy z własnej winy. Czy to masz na myśli?
Powodem wynalezienia hamulca
tarczowego byla potrzeba sprawnego hamulca dla samochodu
scigajacego sie w F1.

To nauka nie ma już lepszych powodów niż tylko dogadzanie kibicom F1 i usprawnianie zakładów bukmacherskich?? A nie przyszło Ci do głowy, ze powodem mogło być np. usprawnienie układów hamowania w ciężkich pojazdach często zjeżdżających z długich wielokilometrowych wzniesień?
Jesteś bogaty?

Tu cie boli.

Napisałem też: Jesteś biedny? To przykład. Nie była to osobista wycieczka w Twoją stronę. Jeżeli chodzi o mnie to zarabiam nieźle i mogę odłożyć. Nie zazdroszczę nikomu bogactwa. Po prostu podobnie jak Anabela zauważam że ą równi i równiejsi. Jednych się ratuje a drugich nie. Obejrzyj kiedyś "Interwencję", "Na celowniku" czy jakiś program tego typu. Pozdrawiam.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-11 09:43

A nie przyszło Ci do głowy, ze powodem mogło być...

Nie, poniewaz nie ma powodu aby pisac historie na podstawie domyslow.
Hamulce tarczowe wymyslono dla F1 i tego swoimi domyslami nie zmienisz.

Zatem w dziejach ludzkości nikt nigdy nie zrobił sobie krzywdy z własnej winy. Czy to masz na myśli?

Znowu nie rozumiesz.
Mozna komus powiedziec ze wypadek mial z wlasnej winy ale nie w momencie kiedy jego zycie lub zdrowie jest jeszcze zagrozone skutkami tego wypadku.
Z perspektywy czasu mozna analizowac przyczyny wypadku ale zaraz po wypadku trzeba miec chociaz odrobine dobrego wychowania zeby sie powstrzymac od takich kretynskich komentarzy.

Nie była to osobista wycieczka w Twoją stronę.

Ale ja tego tak nie odebralem.
Zauwazylem tylko ze tak jak anabela wyciagasz temat pieniedzy.
Nie mozna sie pozbyc wrazenia ze tak jak anabela zazdroscisz mu jego zarobkow.
Ja uwazam ze i tak zarabia za malo bo znacznie bardziej naraza swoje zycie niz np taki pilkarz, basebalista czy golfista, a oni zarabiaja wilokrotnie wiecej niz kierowca F1.
ździcho / 77.254.224.* / 2011-02-12 11:04
Wcześniej nie mogłem odpisać.
Hamulce tarczowe wymyslono dla F1 i tego swoimi domyslami
nie zmienisz.

OK. Widocznie znasz sprawę, zatem nie kwestionuję - przekonałeś mnie. Tyle, ze dyskusja o hamulcach zaczęła się od tego:
Ty pewnie nie wiesz ze dzieki takim rajdom a zwlaszcza dzieki wyscigom F1
zwykle samochody sa dzisiaj o wiele bezpieczniejsze.
Nie mialbys w nich, na przyklad, hamulcow tarczowych.

W kontekście całego wątku zrozumiałem to tak: Gdyby nie F1, NIGDY nie wymyślono by hamulców tarczowych. Z takim tokiem myślowym kategorycznie się nie zgodzę. Wynalazca to wynalazca - nie koniecznie fanatyk F1.
Mozna komus powiedziec ze wypadek mial z wlasnej winy ale
nie w momencie kiedy jego zycie lub zdrowie jest jeszcze
zagrozone skutkami tego wypadku.

A co różnica? Życie ludzkie to wartość najwyższa, a na pewno wyższa, niż adrenalina telewidzów. Ktoś to taki tryb życia prowadzi, nie szanuje ani tego życia, ani też ludzi którzy go kochają (rodzice, narzeczona). Jak szanować człowieka który nie szanuje ani sam siebie, ani innych. Dla porównania - Gdy Karol Bielecki stracił oko, to naprawdę było mi go serdecznie żal, ale to dlatego, że był wyjątkowym pechowcem. Poza tym piłka ręczna to sport w miarę bezpieczny, F1- nie Przy okazji: Teraz nagle sprawa niedokręconej barierki, a Kubica trafił akurat dokładnie w to miejsce. Wierzysz w to?
Ja uwazam ze i tak zarabia za malo bo znacznie bardziej
naraza swoje zycie

Co innego narażać swoje życie w służbie dla innych (straż pożarna, ratownictwo górskie i wodne i ci właśnie powinni zarabiać krocie) a co innego dla własnej prózności, adrenalinki i bukmacherów.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-12 12:27

Z takim tokiem myślowym kategorycznie się nie zgodzę.

Wymyslono by je znacznie pozniej a w miedzyczasie zgineloby wielu kierowcow z powodu slabych hamulcow.

Poza tym piłka ręczna to sport w miarę bezpieczny, F1- nie

Pewnie bys sie zdziwil gdybys sie dowiedzial ze pilka reczna produkuje znacznie wiecej kalek niz w F1.

Wierzysz w to?

Jezeli jest dowod filmowy to dlaczego mialbym w to nie wierzyc.

A co różnica?

Zasadnicza.
Jesli tego nie rozumiesz to nie mamy o czym rozmawiac.
ździcho / 77.255.231.* / 2011-02-12 12:57

slabych hamulcow.

Te hamulce, o których piszesz "słabe" odpowiadają standardom NORMALNEJ jazdy. Za słabe to one są dla brawury.
pilka
reczna produkuje znacznie wiecej kalek niz w F1.

Skoro tak twierdzisz, to Ci wierzę. Jest na to proste wytłumaczenie: W F1 jest mniej kalek, bo w samochodzie, który się rozwala siedzi jeden facet a n ie 14 -tu. Poza tym w takim wypadku częściej się idzie prosto na cmentarz, rzadziej zostaje się kaleką.
Jesli tego nie rozumiesz to nie mamy o czym rozmawiac.

Rozumiem. Przecież napisałem, że:
Życie ludzkie to wartość najwyższa, a na
pewno wyższa, niż adrenalina telewidzów. Ktoś to taki
tryb życia prowadzi, nie szanuje ani tego życia, ani też
ludzi którzy go kochają (rodzice, narzeczona). Jak
szanować człowieka który nie szanuje ani sam siebie, ani
innych.


Co innego narażać swoje życie w służbie dla innych
(straż pożarna, ratownictwo górskie i wodne i ci właśnie
powinni zarabiać krocie) a co innego dla własnej
prózności, adrenalinki i bukmacherów.

Zupełnie to zignorowałeś.
A co do tej barierki - ciekawe jest to, ze dowody filmowe (cała masa) znalazły się po wypadku, a nie przed wypadkiem.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-12 15:25

Za słabe to one są dla brawury.

Pleciesz bzdury aby tylko znalezc potwierdzenie twoich pogladow.

...takim wypadku częściej się idzie prosto na cmentarz, rzadziej zostaje się kaleką.

Znowu pleciesz bzdury nie poparte w faktach.
Sprawdz kiedy byl ostatni smiertelny wypadek w wyscigach F1.

Zupełnie to zignorowałeś.

Tylko dlatego aby nie napisac ze pleciesz bzdury.

ciekawe jest to, ze dowody filmowe (cała masa) znalazły się po wypadku, a nie przed wypadkiem.

Czy ty potrafisz myslec logicznie?
Mam watpliwosci.
Gdyby przed wypadkiem wiedziano ze ta barierka spowoduje takie konsekwencje to by ja naprawiaono.
Materialy filmowe sa z kamery samochodu jadacego przed Kubica i ta kamera nie zostala w nim zaistalowana aby udowodnic wine barierki.
ździcho / 77.254.248.* / 2011-02-12 16:50

Pleciesz bzdury aby tylko znalezc potwierdzenie twoich
pogladow.

Ano pletę. A jednak lubisz ze mną rozmawiać wbrew temu jak się zarzekałeś:
Jesli tego nie rozumiesz to nie mamy o czym rozmawiac.

Doceniam to. Jeżeli zaś chodzi o meritum, to jakiekolwiek inne niż tarczowe hamulce zostałyby dawno wycofane jako przestarzałe i niebezpieczne, tymczasem wiele ciężkich tirów ma jeszcze tradycyjne hamulce i są dopuszczone do ruchu. Jak już mamy się przekomarzać, co bardziej niebezpieczne, to sprawdź ilu byłych szczypiornistów jest niewidomych lub jeździ na wózkach od czasu ostatniego śmiertelnego wypadku na F1. Czy to, ze zycie ludzkie jest najwyższą wartością uważasz za bzdurę? Czy to, ze jest RÓŻNICA pomiędzy poświęcajacym swoje zycie dla ratowania innych, a ryzykującym swoje życie dla adrenaliny WŁASNEJ mając w dupie najbliższych to bzdura? A jeżeli chodzi o tę barierkę: Zostały z niej strzępy, a z tych strzępów ktoś sfilmował, ze jakieś nakrętki nie były docisnięte. A Kubica pieprznął akurat w to miejsce...Pozdrawiam.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-12 17:46

...jakiekolwiek inne niż tarczowe hamulce zostałyby dawno wycofane jako przestarzałe i niebezpieczne

Nie jest to prawda.
Hamulce bebnowe sa nadal stosowane w samochodach osobowych.

...wiele ciężkich tirów ma jeszcze tradycyjne hamulce i są dopuszczone do ruchu.

Hamulce w ciezarowka to sa hamulca powietrzne.
Konstrukcja powietrznego hamulca tarczowego jest duzo drozsza od bebnowego hamulca powietrznego, dlatego jedynie w najdrozszych modelach ciezarowek sa one stosowane.

Czy to, ze zycie ludzkie jest najwyższą wartością uważasz za bzdurę?

Nie, tylko sposob w jaki to przedstawiles jest bzdura.
Kazdy ma prawo wykonywac takie zajecie w jakim jest dobry.
Robert wybral bycie kierowca wyscigowym i jest w tym dobry.
Jego rodzina te jego umiejetnosci szlifowala od jego najmlodszych lat i to byl ich wybor.
Pisanie ze teraz on ich krzywdzi bo naraza swoje zycie w rajdach jest wlasnie ta bzdura o ktorej pisalem.
Jego narzeczona wiedziala jaki zawod wykonuje i gdyby jej to przeszkadzalo trzymala by sie od niego z daleka.
Ja uwazam ze kierowcy rajdowi to nic innego jak piloci oblatywacze nowych konstrukcji samolotow. Narazaja zycie aby konstruktorzy mogli zbudowac bezpieczniejsze pojazdy dla nas wszystkich.
Slyszales o aktywnym zawieszeniu? Ono tez powstalo dla F1, tak jak hamulce tarczowe.

A jeżeli chodzi o tę barierkę: Zostały z niej strzępy, a z tych strzępów ktoś sfilmował, ze jakieś nakrętki nie były docisnięte.

Jestes niedoinformowany.
Rozlaczona barierke zaobserwowano na filmie z samochodu jadacego przed Robertem, a wiec jest to dowod na to ze byla ona wadliwa zanim samochod Roberta w nia uderzyl.
Gdyby tej barierki tam wogole nie bylo prawdopodobnie nikomu nic by sie nie stalo.
ździcho / 77.254.236.* / 2011-02-12 22:19

Hamulce bebnowe sa nadal stosowane w samochodach
osobowych.

Toż mówię. Nie napisałem "zostały" tylko "zostałyby"
Rozlaczona barierke zaobserwowano na filmie z samochodu
jadacego przed Robertem

To właśnie tym bardziej jakieś dziwne jest, ze on rypnął akurat w to miejsce. No chyba, że była ona w ogóle felerna na dłuższym odcinku.
Kazdy ma prawo wykonywac takie zajecie w jakim jest
dobry.

No tak. Każdy robi co chce. Mnie jest żal pechowców, a tych co wiedzą w co się pchają, troszkę mniej. Ja osobiście życzę Robertowi pełnego powrotu do zdrowia i żeby został komentatorem sportowym na przykład lub powiedzmy wynalazcą hamulców. Wtedy pożyje dłużej i zdrowszy.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-13 13:02

To właśnie tym bardziej jakieś dziwne jest, ze on rypnął akurat w to miejsce.

To nie bylo tak.
Samochod Roberta na tym zakrecie ocieral sie o ta bariere na dluzszym odcinku a rozcienta bariera wbila sie w samochod jak do niej dotarl.
Czyli nie musial wlasnie w to miejsce uderzyc.
Wystarczylo ze dotknal bariery kilkadziesiat metrow wczesniej.
ździcho / 77.254.249.* / 2011-02-13 13:26

ocieral sie

Czyli jechał taką techniką jak się się jedzie po bandzie, czy tak? To by tłumaczyło. Po prostu ja już mam to do siebie, ze poddaję w wątpliwość wszystko, o czym donoszą media. Z jednej strony to tak niby dla sportu, z drugiej zaś nie lubię dziennikarzy, których kariera rośnie na cudzych nieszczęściach. Mam nadzieję, ze na tym wypadku nikt nie ZAROBIŁ.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-13 13:49

Czyli jechał taką techniką jak się się jedzie po bandzie, czy tak?

Za durzo sie naogladales Stock_Car_Racing.
W rally nikt celowo nie jedzie po bandzie.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-13 13:47

...poddaję w wątpliwość wszystko, o czym donoszą media..

Naprzyklad te informacje ze samochod Roberta uderzyl w kosciol.
Po czym natychmiast pojawily sie komentarze na temat kosciola w Polsce i JPII.
Myslisz ze to byla pomylka czy wykorzystywanie tragedii do celow politycznych?
ździcho / 77.254.249.* / 2011-02-13 13:29
Zaraz, zaraz. Musiał jechać lewą stroną. Wnioskuję tak, bo jego pilot jest mniej poszkodowany. Którą stroną jezdni jeździ się we Włoszech?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-02-13 13:43
To byl odcinek specjalny a wiec droga byla zamknieta dla ruchu i mozna bylo jechac po dowolnej stronie.
Zakret byl w prawo wiec samochod wyrzucilo na lewa bariere.
Powinienes obejzec troche filmow z miejsca tego wypadku zanim zaczniesz go komentowac.
http://www.youtube.com/watch?v=_lxjm_ENNA4&feature=related
ździcho / 77.254.249.* / 2011-02-13 13:49

http://www.youtube.com/watch?v=_lxjm_ENNA4&feature=relat
ed

No to miał pecha (pilot szczęście). Zatem przebaczmy Anabeli, bo nie wie co czyni. Pozdrawiam.
Botycki / 83.7.24.* / 2011-02-11 10:46
Nie szkoda Ci czasu dla tego głupola (ździcho)? Daj spokój.
kościelny. / 81.190.54.* / 2011-02-09 19:34
Z tego wszystkiego co napisałaś "Anabelo" wydaje się , że najbardziej gryzą Ciebie Jego pieniądze.
ździcho / 77.254.236.* / 2011-02-09 19:52
Mnie by gryzły. Szczególnie gdybym bezskutecznie sterczał miesiącami ze swoim dzieckiem w kolejkach do lekarzy wiedząc, ze w miarę szybka interwencja medyczna mogłaby mu pomóc. Na szczęście nigdy mnie nic takiego nie spotkało - ale rozumiem.
zby79 / 79.163.218.* / 2011-02-06 22:05
A Małysz? Skacze z takiej wysokości i to jeszcze na nartach. W ogóle zakazać wszystkich sportów. W ogóle żeby nic nie było.
ździcho / 77.254.236.* / 2011-02-09 19:29
Jeżeli po rekonwalescencji Kubica znowu wróci do swojego ekstremalnego zawodu, to ja przyznam Anabeli rację. Jak mu się to samo przytrafi drugi raz, to nie będzie już mógł nikogo obciążyć winą za swoją głupotę.
W ogóle zakazać
wszystkich sportów.

Bez przesady. Nie sądzę, by Kubica tak samo się połamał przy tenisie stołowym, pływaniu, siatkówce czy nawet skokach narciarskich.
RIJANA / 77.253.69.* / 2011-02-06 21:32
... dokładnie. Do garów głupia babo !!!
m.s / 178.182.50.* / 2011-02-06 19:54
lepiej wracaj do garów
łada97 / 79.184.242.* / 2011-02-06 18:56
aqswde pewnie nigdy na oczy nie widziałeś a jak kubica p********* w z 200 kmh to nie dziwne że to zostało
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy