Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Powolna wspinaczka indeksów giełdowych

Powolna wspinaczka indeksów giełdowych

irenka / .* / 2005-02-15 23:13
Komentarze do wiadomości: Powolna wspinaczka indeksów giełdowych.
Wyświetlaj:
ire / .* / 2005-02-17 11:12
dzeju jeśli o technikę chodzi to 100 % wzrost na biurosystem (zatrzymanie na dole białej świeczki jak nie to ............)
dżeju bez polotu bo zaspany / .* / 2005-02-17 08:51
Ampli zaliczyło ruch powrotny, dziś kolej na wybicie. Zdarza się też, że po fladze jest fałszywy ruch w dół, po którym następuje właściwe wybicie (można to tłumaczyć "strząsaniem leszczy"). Mam nadzieję, że się sprawdzi, ale trzeba obserwować.Dla spekulantów - dziś moze być ponownie zabawa na Hodze - kurs ładnie zniósł 62% poprzedniego wzrostu przy malejących obrotach, wczoraj zaczął lekko odbijać. Jak jest euforia na rynku, takie wybicia jak na Hodze czy Baumie są b. prawdopodobne, a spekulanci lubią wracać do swoich ulubieńców.Bardzo ładna flaga na Igroup, ale nie wiem czy wiarygodna, ta spółka wymyka się wszelkim analizom technicznym i jest mało płynna. Dla ryzykantów, jak wejść to małą kwotą.Irena ma szansę na dalszy wzrost - dobre info zwykle jest dyskontowane gwałtownym wzrostem (był), lekką korektą (była) i dalej w górę (będzie). Dla mid-termów.Kredyt Bank będzie się piął, może dziś wreszcie wybicie z flagi. Dla mid- i long-termów.Getin dla long-termów. Dziś info o dużym kredycie, może być katalizatorem dużego wzrostu, a jeśli nawet nie, to w średnim terminie trend wzrostowy jest silny.Powyższa pisanina wynika tylko z moich pseudo-analiz technicznych i nie stanowi rekomendacji. Kursy zachowują się zgodnie z przewidywaniami w określonej sytuacji rynkowej, kiedy trwa hossa. Natomiast kiedy rynek jest słaby - wszelkie przewidywania biorą w łeb niestety.
ira / .* / 2005-02-17 11:14
na kredyt banku boję się troszkę nagrobka na świecach - co o tym sądzisz (mam go sporo)
waldek s / .* / 2005-02-16 22:43
A co myślicie o Impelu, coś się nie wspina. Wogóle nie reaguje. Zamurowało go czy jak? Może ktoś skomentuje - irenka?
iren / .* / 2005-02-17 07:30
jeśli dotrwałeś do dziś to dobrze:)wzrost obrotów na dwóch ostatnich sesjach sugeruje ruch w kierunku 16 zł.
KOFU / .* / 2005-02-16 22:38
CZYTAJ UWAZNIE JACK'U TO NIE PRZEGAPISZ A I DOBRZE MOJ NICK NAPISZESZ.. :/
jack / .* / 2005-02-16 20:24
Koru czy możesz napisać o jaką spółkę Ci chodzi:)Jaka jest nazwa tej spółki?
KOFU / .* / 2005-02-16 13:16
KTO SIE NA NIA NIE ZALAPIE TO BARDZO NIEDLUGO BEDZIE SIE OBLIZYWAL TYLKO BO TO JEST NAJBARDZIEJ NIEDOWARTOSCIOWANA SPOLKI NA CALEJ GPW!!!RAZYKO STRATY BLISKE ZERU
KOFU / .* / 2005-02-16 13:14
PONAWIAM INFO O ZEG NOWA UMOWA ZNOWU NA PRZESTRZENI NIE CALEGO TYGODNIA JUZ DRUGA KTORA PRZEKROCZYLA 10 PROC KAPITALOW WLASNYCH
Andrew / .* / 2005-02-16 08:26
witam wszystkich, widzę irenka, że chcesz załapać się jeszcze na ampli (tekst o bolesnym powrocie kursu), muszę cię rozczarować, "przypadkiem" wiem kto od kilku miesięcy skupuje te papiery, nie sądzę aby robili to żeby stracić, ponadto technicznie papier już jest ok, a wyniki finansowe więcej niż dobre, sorry stary ale w ten sposób nie ściągniesz kursu, dodam, że też kupuje te papiery od pewnego czasu, więc może nie jestem obiektywny :) pozdowienia dla wszystkich czytelników i uczestników tego forum zwłaszcza orła wysokich lotów (czekamy bracie na twój powrót do gniazda, czyli tutaj)
i renka mnie juz boli od tego podpisu:) / .* / 2005-02-16 18:13
Andrew to wszystko nie jest takie proste jak by się mogło wydawać. Z takiej chorągiewki tak się łatwo nie ucieka, chyba że się jest orłem:)A takich którzy tu kupują coby nie stracić jest bez liku a jednak nie jeden traci a wielu juz odeszło z giełdowego padołu.:(Ja coś też nie moge rozwinąć skrzydeł bo zbyt nerwowo je rozkładam a szybowac trzeba płynnie i leciuchno. Nerwowe trzepotanie nie sprzyja osiągom a mnie to się właśnie przytrafia.(chyba mi suknia ciąży)Jutro wzlecę pod niebiosa gdy mnie już przestanie wsysać ciężar mojego portfela. Dużo mam na "i" i "m" bardzo na "p" a potem sporo na "k" i "f"i "g"jeszcze niestety na "S". Jurto będzie dobrze dla maluchów a i tak najważniejsze cobyśmy szczęśliwi byli! Prawda kochani:)
irenka / .* / 2005-02-16 16:35
no i jak tam ampli (szkoda że straciłeś ale wyszło na moje):)
irenk / .* / 2005-02-16 18:28
za to jutro inna bajka:) (na ampli of course)
KOFU / .* / 2005-02-16 00:14
ZE SPOLEK GODNYCH UWAGI W NAJBLIZSZYM CZASIE WYMIENIE WLASNEI WSPOMNIANE AMPLI,STALPRO POWINIEN SIE JUTRO NIEZLE ROZRUSZAC:) SZCZEGOLNIE POLECAM NAJTANSZA SPOLKE NA GIELDZIE> ZEG
irenka / .* / 2005-02-16 00:13
lubię stalowych chłopców dlatego jutro ferrum powyżej 11 zł (historia lubi się powtarzać)
irenka / .* / 2005-02-15 23:19
na ampli powrót będzie bolesny:)
irenka / .* / 2005-02-15 23:13
smutno tu i pustawo to wracam do wykresów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy