Powrot hossy

buzz.astral / 2008-01-16 23:55
Witajcie
Jak sadzicie- kiedy znow powroci hossa? Jesli powroci co bedziecie kupowac? Ja juz jestem nastawiony na akcje. To bedzie wg. mnie najlepsze wyjscie. A wy? W co bedziecie inwestowac? Mysle, iz pierwsze 'lepsze' dni moga nastapic w poniedzialek, ewentualnie w piatek. Jutro bedziemy mieli kolejny dzien bessy.

pozdrawiam
Buzz Astral
Wyświetlaj:
JakubX / 89.77.104.* / 2008-01-17 00:47
Eksperci w programie WYbierz Gospodarke z TV Biznes stwierdili, że załamanie na giełdzie jest chwilowe i zaraz przejdzie... Podobno nie ma na nas tak dużego wpływu to, co dzieje się w USA - zwłaszcza na tamtejszym rynku nieruchomości i zatrudnieniu... Co sądzicie?
buzz.astral / 2008-01-17 01:26
Na kazdej gieldzie spadek jest waznym czynnikiem. Umozliwia on kupno taniej akcji. Byc moze jest to chwilowa sytuacja, ale zobaczcie co sie dzieje- panika, dzieki ktorej ceny bardzo spadaja. Gdy przyjdzie hossa, osoba, ktora w trakcie bessy zainwestowala zarobi. Musimy to tylko przeczekac i zlapac odpowiednia chwile na kupno.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy