Forum Forum prawnePracy

powrót po wychowawczym

powrót po wychowawczym

mumi / 77.65.87.* / 2012-01-16 21:39
Witam!!

Mam taki problem otóż w zeszłym roku wróciłam do pracy po urodzeniu dziecka i części urlopu wychowawczego.Przepracowałam miesiąc jak okazało się że ponownie jestem w ciąży.
Ze względu na zajmowane stanowisko w chemii miałam teoretyczny zakaz przebywania w laboratorium. stałam się dość problemowym pracownikiem gdyż ze względu na planowaną przeprowadzkę firmy nie wiedzieli co ze mną zrobić.Wtedy miałam kilka spięć z dziewczynami z którymi pracuję wydawały mi polecenia które musiałam spełniać będąc w labo. Pokłóciłyśmy się.Niestety nie udało mi się donosić ciąży w końcu musiałam wrócić do pracy.Zdaję sobie sprawę że wiele przez czas w którym mnie nie było się zmieniło ale te dziewczyny są dla mnie okropne!Może przesadzam jestem przewrażliwiona po stracie dziecka.ogólnie to nie radzę sobie wydaje mi się że nic nie umiem tam robić,moja bezpośrednia przełożona nie wydaje mi żadnych poleceń a te dziewczyny traktują mnie jak chcą.Nie wiem czy lepiej wyjaśnić sobie to z tymi dziewczynami (boję siętylko że nie dam im rady one 3 a ja 1),,bo o co im chodzi?"czy udać się do przełożonej pogadać na temat choćby mojego zakresu obowiązków?
Zastanawiam się nad powrotem na wychowawczy ponowny(wróciłam na pól etatu)ale psychicznie nie daję rady....co robić.
Dodam że te dziewczyny mają wyższe wykształcenie a ja jedyna jestem technik....
Uciec gdzieś?
Wyświetlaj:
biedronka5 / 82.160.125.* / 2012-01-17 17:15
Walcz. Pogadaj z nimi o co im chodzi. Jeśli teraz się podasz to potem też nie będziesz miała siły, chęci żeby wrócić, znaleźć nową pracę.Dasz radę, zaobserwuj czy przełożoną daje dyspozycje twoim koleżanką jeśli tak to powiedz, że ty też chcesz wiedzieć co dziś masz wykonać. Siła nie tkwi w ilości tylko w sprycie i inteligencji. J3śli wrócisz na wychowawczy a potem do pracy to z chwilą objęcia całego etatu możesz zostać zwolniona.
Powodzenia
mumi / 77.65.87.* / 2012-01-18 21:39
Dzięki biedronka5 jak przychodzę do domu to chcę walczyć.jak jestem w pracy to pragnę z całych sił odpuścić i dać spokój.
spróbuję jeszcze...

Najnowsze wpisy