Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Powrót spadków na GPW

Powrót spadków na GPW

Money.pl / 2007-08-14 18:18
Komentarze do wiadomości: Powrót spadków na GPW.
Wyświetlaj:
akslow / 2007-08-15 14:33 / Tysiącznik na forum
dolar w gore ... hmm
akslow / 2007-08-15 14:34 / Tysiącznik na forum
i znow wrocil ;] gdzie te dane :)
lojka / 2007-08-15 14:23 / Tysiącznik na forum
Witam

oglądam paradę w W-wie - super wojsko nasze :))

za mundurem panny sznurem :)
up-and-up / 2007-08-15 15:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a co jest super w tej kupie starozytnego zlomu???
Jesli to wszystko,to Polska jest calkowicie bezbronna
zbig$ / 2007-08-15 15:30 / Uznany gracz - weteran 93/94
i o to chodzilo, o to chodzilo...ale przeciez nasi sojusznicy nas obronia, tj beda umierac za gdansk
piciu / 2007-08-15 14:30 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cze

za mundurem panny sznurem
za sutanna cala armia :)
lojka / 2007-08-15 14:34 / Tysiącznik na forum
cze

:))))
bebe / 2007-08-15 15:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cześć lojka......

a ja dostaje kota.....
dom pełen ludzi...każdy coś ode mnie chce....a ja jeszcze siedzę nad papierami....i dalej dostaje kota....
a tak wogóle mam się pakować na wywczasy......nie chce mi się........
i jeszcze mi się zaanonsowali ludzie....dostaje kota.....
uciekłabym w mysią norę.....
ratujcie........................!
mam mega chandrę.....
powiedźcie mi ładny kawał....i oby mnie nie dobił..................
witam czytających................piszących.................
zbig$ / 2007-08-15 15:32 / Uznany gracz - weteran 93/94
schowaj sie w mysia na godzine i spij powinno pomoc
bebe / 2007-08-15 15:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
zbig.............nie da rady.................muszę działać.....bo wejdą mi na głowę.........
już ich trochę poustawiałam......lżej...............
a kawał gdzie ???????????????????????????????????
PedroGonzalez / 2007-08-15 14:17 / Uznany Gracz Giełdowy
dj lekko sie podniosl...ciekawe cyz ktos cos wie czy grupa optymistow sie zebrala :-)
akslow / 2007-08-15 14:18 / Tysiącznik na forum
tez wlasnie sie nad tym zastanawialem ;)
PedroGonzalez / 2007-08-15 14:21 / Uznany Gracz Giełdowy
palec na spuscie trzymam..zagram na dj i eur/usd :)
topol2 / 2007-08-15 14:11 / Tysiącznik na forum
Trzeba jeszcze zwrócić uwagę, że wielu inwestujących w fundusze nie wie, czy ich inwestycja przynosi określony skutek. Znajomy, o którym pisałem 2 tygodnie temu, prosił mnie, abym mu wytłumaczył, co znaczą te pisma które mu bank przysłał. Nie wiedział, że zainwestował w fundusz, który gra na giełdzie. On zainwestował na 24%. Tak mu pani poleciła.
akslow / 2007-08-15 14:15 / Tysiącznik na forum
tez znam takie przypadki :)

znajomi wplacili na fundusz wszystkie oszczednosci a po dwoch dniach zastanawiali sie dlaczego stracili -2%... Wtedy dopiero zaczeli zastanawiac sie w co tak wlasciwie inwestuja ;)
topol2 / 2007-08-15 14:07 / Tysiącznik na forum
Odpisałem.
Pozdr
PedroGonzalez / 2007-08-15 13:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Informacje
15 Aug 2007 at 11:58:36 (GMT)
Info: O godzinie 14:30 opublikowane zostaną amerykańskie dane o inflacji konsumenckiej CPI. Mogą one pokazać, czy FED będzie miał w najbliższym czasie miejsce do obniżenia stóp procentowych. Po publikacji możliwa duża zmienność.

to jak FED faktycznie mysli o obnizkach to napewno beda MEGA zmiany na indeksach :-D
de havik / 2007-08-15 14:09 / portfel / "Tysiącznik na forum"
to jeszcze chwila

wrzucie je pls jak beda,

nie wiem czy sidoma dzis da znac o czasie
barakuda / 2007-08-15 13:44 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Gabrik, odpisałem niżej..
do poczytania...kiedyś...
PedroGonzalez / 2007-08-15 13:31 / Uznany Gracz Giełdowy
no to sie zaczelo..nerwowowka i przeciaganie liny...szpulki sie robia...waluty pomalu reaguja..za godzinke bedzie mlyn :-))
de havik / 2007-08-15 13:46 / portfel / "Tysiącznik na forum"
nie, no ja mam dosc powoli...
napiecie robi sie takie, ze niedlugo cos wystrzeli)))))

jak dzis nie bezie jakiegos pozytywnego sygnału to zamykam wszystkie pozycje
PedroGonzalez / 2007-08-15 13:48 / Uznany Gracz Giełdowy
jak dzis rabnie w USA to jutro mozna bedzie mowic o czarnym czwartku :)
wero / 83.24.161.* / 2007-08-15 14:00
No, ja się dziś wybiją, to będzie cud prawdziwy. Ale jen na cud nie wskazuje. Poza tym cuda 15 sierpnia są dla nas zastrzeżone :)
de havik / 2007-08-15 13:53 / portfel / "Tysiącznik na forum"
to bedzie mozna juz chyba mowic o czarnym sierpniu....
a stad juz droga niedaleka do czarnego wrzesnia

tylko jedno zastanawia.... moze nie wszyscy są przygotowani ale niemal wszyscy pewni niezlej masmakry w najblizszych tygodniach. czy tym razem bedzie tak, ze wiekszość bedzie miała racje?
topol2 / 2007-08-15 14:06 / Tysiącznik na forum
Wrzesień będzie czerwony, nie czarny.Ale długi i monotonny.
de havik / 2007-08-15 14:17 / portfel / "Tysiącznik na forum"
tak cz tak, mam wrazenie, ze choc jestem spozniony to i tak zdolam odkupic taniej
PedroGonzalez / 2007-08-15 13:58 / Uznany Gracz Giełdowy
nie wiem..ja juz sie pogodzilem, ze kapital ulokowany w akcje jest zamrozony na dluuuugi termin wiec mi jest to kalafiorem...a na derywatach im dynamiczniejsze zmiany tym pewniejszy zysk bez stresu ze sie nagle trend w ciagu dnia odwroci..mocny sygnal do spadkow czy wzrostow to pewna pozycja na zarobek..oczywisice ja mialem pecha ze na derywaty wszedlem w okres hustawki i musialem jako zielony traider stracic :-) ale jak dzis dobrze pojdzie to jednym posunieciem nadrobie wszystkie straty i moze cos na + bedzie :)
voodoo child / 2007-08-15 14:05 / "Slight return"
inwestujesz tylko na deryweratach?
leih. / 212.76.37.* / 2007-08-15 14:36
wyjasnijmy to sobie, : pochodne to spekulacja a nie inwestycja. :)
PedroGonzalez / 2007-08-15 14:16 / Uznany Gracz Giełdowy
tak..akcje sobie czekaja na lepsze czasy..co teraz mozna na gieldize ugrac? strate mozna ugrac...na derywatach ze swojej platformy moge nawet grac na roznice kursowe spolek z wig20...czy rosna czy spadaja cos mozna ugrac :)
de havik / 2007-08-15 13:57 / portfel / "Tysiącznik na forum"
choc z drugiej strony na najbardziej "niedziwiedzim" forum jakie znam (gazeta.pl) misie spodziewają sie generalnie duzego ruchu w góre....
co tez raczej wróży źle
ech....
eprach / 2007-08-15 13:42 / portfel / Onedaytrader
Pedro powinieneś wykorzystać dzień wolny i odpocząć :D :D
PedroGonzalez / 2007-08-15 13:47 / Uznany Gracz Giełdowy
ja tak odpoczywam..uwierz mi :) nigdy nie bylem tak wypoczety :-) bezczynnosc mnie zabija :)
wero / 83.24.161.* / 2007-08-15 13:50
nareszcie nic nie można zrobić, nie? :)
akslow / 2007-08-15 13:39 / Tysiącznik na forum
ciekawie bedzie ;)
TUROWKA / 2007-08-15 12:43 / "Utopek"
witam,od 2 lat wpłacam miesięcznie pewną sumę na dwa fundusze bph, akcyjny i stabilny ,nie zwracam specjalnie uwagi co dzieje się z jednostkami ,fundusze przeżyły maj 06 i w tej chwili wychodzi że zysk roczny to 17% to dużo lepiej niż lokata i sądzę że jeżeli założymy sobie przyrost 10-15% , a nie 100% będziemy zadowoleni pomimo trwającej korekty ,bo przecież nie bessy
wero / 83.24.161.* / 2007-08-15 12:47
Obawiam się, że w ym roku zysk bedziesz miał jednak "lokatowy", że tak powiem. Korekta jeszcze potrwa, fundusze polecą w dół o kolejne 10%, zobaczysz.
TUROWKA / 2007-08-15 13:05 / "Utopek"
a jak już polecą te kolejne 10% to co potem ,gpw przestanie istniec ,świat przestanie istniec , czy zaczną odbijac ?
leih. / 212.76.37.* / 2007-08-15 14:38
tak dla przypomnienia, po zamulenie w 1929-32 roku indeks odzyskał swoj poziom z 1929 w .. latach 50-tych, prawie 25 lat zeby odrobic 89 % straty. Ty tyle nie bedziesz czekac na odwrót boczasy inne, ale jesli to bessa, to do poziomów na ktorych jestesmy, mozemy wrócic za 5-8 lat :))))
wero / 83.24.161.* / 2007-08-15 13:09
Zaczną (o ile nie jesteśmy już w bessie...), ale do tego czasu stracisz wypracowany zysk. Podejrzewam, że może żal Ci dziś zapłacić podatek od zysku. Myślę, że jednak warto...
akslow / 2007-08-15 13:24 / Tysiącznik na forum
ja mysle ze jak juz tyle stracil to warto poczekac ;)
wero / 83.24.161.* / 2007-08-15 13:41
A nie lepiej spać spokojnie i czekać? ;)
akslow / 2007-08-15 13:44 / Tysiącznik na forum
tak a pozniej jest ta sama sytuacja ;) wejsc juz czy czekac bo moze to chwilowe wybicie ;)
PedroGonzalez / 2007-08-15 12:27 / Uznany Gracz Giełdowy
co do umacniajacego jena to zobaczcie jak sie wybil z kanalu (interwal czasowy-tydzien)
a zobaczcie jak w 1998r. jak mieli te same klopoty spadl :-)) mam nadzieje ze nie bedzie to tak wygladac jak 10 lat temu :-)
http://www.olo.com.pl/gpw/jen98.jpg
http://www.olo.com.pl/gpw/jen07.jpg
rotux / 2007-08-15 12:45 / Uznany Gracz Giełdowy
zasadniczo to.. moim skromnym zdaniem za wcześnie na stwierdzenie, że wybił się z kanału dołem
PedroGonzalez / 2007-08-15 12:55 / Uznany Gracz Giełdowy
wez pod uwage ze to interwal tygodniowy...a nie dzienny....czy godzinowy...
akslow / 2007-08-15 13:30 / Tysiącznik na forum
pedro dlatego dzis albo w gore ostro polecimy albo w dol ;)

z kazda godzina bedziemy wiedziec wiecej
gabrik / 2007-08-15 12:26 / portfel / Wierny Forumowicz
nikt kto giełdę traktuje bardzo poważnie nie stwierdzi czy to już bessa czy korekta itp. PAMIETAJCIE trader nie ma zgadywać co jest czy bedzie trader ma zarabiać tylko analitycy mogą sobie pozwolić na wrózby i wypisywać je w gazetach czy innych mediach bo na pomyłki i tak znajdą wytłumaczenie.
Przestańcie tez słuchać(że jestescie) lub co jeszcze gorsza czuć się inwestorami jeśli nie masz milionów nie kreujesz rynku a tylko możesz starać się podążać za wielkim kapitałem.
Będę jak wrzut na tyłku uczyć sie uczyć i uczyć jeśli chcesz coś osiągnąć rynek ci to wynagrodzi w przeciwnym wypadku już przegrałeś nawet jeśli narazie wydaje ci się że zarabiasz bo jeśli nie wiesz dlaczego "zajmujesz" pozycję na rynku to i tak nie ważne gdzie to robisz bo w ogólnym rozrachunku już przegrałeś.........
topol2 / 2007-08-15 12:25 / Tysiącznik na forum
Analizowałem wszyskie większe załamania od 15 lat. Pamiętam atmosferę wszyskich. Korekty zaczynają się nagle i gwałtownie. Od pierwszej sesji spadków tłum pozostaje w panice. Komentuje się o bessie.
Natomiast bessa rozpoczyna się powoli. Znacznie przed jej powstaniem widać wyraźną dystrybucję, szczególnie na ważnych dla rynku papierach. Tłum wykorzystuje każdą zniżkę do kupna akcji. Dopiero po dłuższym czasie, ci co kupili tanio, sprzedają znacznie taniej.
Teraz mamy powolne spadki. Prawie każdy spadek jest przeplatany odbiciem.
Nie ma najmniejszych symptomów, że dochodzimy do półmetka spadków.
Mój program do AT jest chyba najszybszy. Pozwala pobieżnie przeanalizować 300 spółek w 15 minut. Nie ulega wątpliwości, że należało sprzedawać w marcu, a póżniej pozwolić sobie na spekulację. Ja po marcu spekulowałem tylko 20% kapitału. Szkoda, że nie więcej.
Nie rozumię, dlaczego mam tylu przeciwników. Ja tylko mam swoje zdanie.
Przez 4 lata "naganiałem" na hossę i zawsze miałem wyłącznie wrogów.
up-and-up / 2007-08-15 13:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cztery lata ,no tak !!! Pojawiles sie tu 1 grudnia 2006.
Wiec gdzie odbywalo sie to naganianie????
topol2 / 2007-08-15 13:53 / Tysiącznik na forum
Początkowo na Bankierze a pózniej na inwestuj.net i nie tylko. Myślę, że kiedyś znali mnie wszyscy. Teraz pojawiło się mnóstwo kompletnie świeżych graczy, dlatego wielu mnie nie zna.Początkowo krytykowali mnie prawie wszyscy bo przez przypadek trafiałem z prognozami, a tego nikt nie lubi. Na koniec 2006 zamilkłem, bo jak napisałem, rynek jaki jest "każdy widzi". Tu się pojawiłem, bo inne fora zanikły. Były lepsze, czytelniejsze.
Ty kolego jesteś naprawdę świeży, skoro mnie nie znasz.
Ale uważaj na swoje inwestycje. Nic nie wróży, aby mogło ci pójść dobrze.
Ja od marca mam nastawienie na jeden kierunek i cieszę się, że wtedy wyszedłem. W maju byłbym już grubo niżej.
rotux / 2007-08-15 14:53 / Uznany Gracz Giełdowy
Powiem tak: Samuraja lubią, choć trafia z prognozami..
..kwestia tonu wypowiedzi /mało kto lubi mentorski/.
Kompletnie świeży rotux pozdrawia :)
PedroGonzalez / 2007-08-15 12:39 / Uznany Gracz Giełdowy
jakiego programu uzywasz do AT ?
topol2 / 2007-08-15 12:58 / Tysiącznik na forum
Powiem ci tylko, że nie akceptuje Metastocka,Superchart, Maklera.14 lat temu wykupiłem program "Madar". Oprócz wszystkich funckji analitycznych, posiadał jeszcze możliwość ściągania z kodowanych stron telegazety wyniki finansowe i każdą pozycję bilansu(przychody,zyski i inne) pokazywał na wykresie w dowolnym horyzoncie czasowym.
Niestety, kleenci nie wykupywali programu, tylko korzystali z pirackich kopii i firma Madar od 2000 r nie przystosowała programu do nowej wersji Windows.
Nie mogę podać ci na forum, którego programu używam, gdyż jest pewne, że pojawiłyby się docinki. Program ma dokładnie wszyskie funcje i wskaźniki, które mają inne programy. Jest tylko w obsłudze około 30 krotnie szybszy od Metastocka. Wogóle Metastock jest całkowicie niefunkcjonalny.
gabrik / 2007-08-15 13:10 / portfel / Wierny Forumowicz
gabrik5@wp.pl ewentualnie GG 8059696 coprawda uwazam że to nie kwestia oprogramowania a umiejętnosć jego wykorzystania ale jesli byłbyś uprzejmy podać nazwę jestem za poważny aby śmiac sie z kogokolwiek a tym bardziej publicznie
PedroGonzalez / 2007-08-15 13:00 / Uznany Gracz Giełdowy
to wyslij mi na maila jesli nie chcesz upubliczniac
yayurek / 83.24.39.* / 2007-08-15 12:13
jeden z największych banków jest nadal oficjalnie bardzo optymistyczny, pisze o rozsądnych wycenach, okazjach do tanich zakupów itp., ale tyle w BLOOMBERGU. Natomiast nieoficjalnie pisze do klientów "GLOBAL WEALTH IS CONTRACTING AND INVESTORS SHOULD THEREFORE CONTINUE TO RAISE CASH"
Kenobi / 2007-08-15 12:15 / Uznany malkontent giełdowy
To jest przysłowiowa kropka na i.
barakuda / 2007-08-15 12:27 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
no to co Ken...? odtrąbiłeś bessę... zamykamy forum..., bo kto tu będzie, i o czym, pisać..?
kilku gości kontraktowców założy kółko wzajemnej adoracji i jeden drugiemu będzie chciał wcisnąć longa. Nikt oczywiście nie zechce tego zrobić, bo mu skutecznie to wyperswadujesz... zwyciężyłeś....
A jednak Twoj scenariusz nie sprawdzi się... to jeszcze nie koniec świata, nawet nie koniec giełdy... smutne to Twoje życie... współczuję, choć "kowalem swego losu każdy bywa sam"...
Korekta , drogi kolego fatalisto, korekta...
O jej zasięgu możemy podyskutować, ale coraz mniej dyskutantów- jesteś skuteczny...:-(((
gabrik / 2007-08-15 12:47 / portfel / Wierny Forumowicz
Przykro mi że to od Ciebie tez słyszę sarkastyczne słowa pod względem "kontraktowców". Kółka wzajemnej adoracji ,wciskanie longów no cóż to jest totalnie niepotrzebne ,nie wiem czy Ken "gra" na rynku terminowym nie wiem ogólnie kto tam gra z forumowiczów money zapewniam o jednym "prawdziwy" trader totalnie nie ma potrzeby naganiac na pozycję rynek terminowy to na całym świecie najbardziej płynny rynek i nie ma potrzeby martwić się aby znależć drugą stronę do swojej transakcji.
barakuda / 2007-08-15 13:32 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Gabrik, nie zrozumiałeś kto jest adresatem mojego sarkazmu... kontraktowców użyłem jako ostatnich, którzy poddadzą się wypychającej z forum nagonki pana K....
ponad 4600 wpisów zrobiło swoje, przypomnij sobie , ile nick'ów zniknęło z forum w czasie aktywności wieszcza ... wielu z nich ( przed odejściem) mniej lub więcej sprzeciwiało się " jedynie słusznej" twórczości...i dali sobie spokój...
nie mam nic do żadnego z uczestników forum, bez względu na to jakich instrumentów finansowych używa...przepraszam , jeśli kogoś uraziłem ... moja intencja była inna...
ps. ja też odczuwam już zmęczenie...jeszcze się bronię...
drauc / 2007-08-15 12:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale to trochę rozsądku wystarczy. Ciężko znaleźć spółkę, którą można za przyzwoite pieniądze kupić. Sporo, zwłaszcza MiSiów, jest dramatycznie przewartościowanych. Wyniki po II kwartale są takie sobie. Prawdopodobne jest spowolnienie wzrostu gospodarczego już tylko z przyczyn krajowych, a jak do tego dołożyć kłopoty gospodarki światowej, to może być jeszcze gorzej. Można by tak długo...

Jakie są argumenty za tym, że hossa ma trwać? Bo nie było mega euforii? Ależ była, wprawdzie nie mega, ale była.

Najzabawniejszym przykładem są deweloperzy. Wszyscy rzucili się na różne lccorpy, podczas gdy wystarczyło się chwilkę zastanowić nad sytuacją na rynku - górka w cenach mieszkań z tendencją do obsuwania się w terminie 2-3 letnim, drożejące grunty, drożejąca robocizna. W konsekwencji dobre lipcowe wyniki deweloperów mogą być jednymi z ostatnich w najbliższych latach - po prostu drogo sprzedali tanio wybudowane mieszkania na tanich gruntach :/

I jeszcze jedno. Tym razem ma to być żart :/. Mój masażysta pytał się mnie ostatnio, jakie akcje kupić. Można to potraktować jako niezawodny sygnał do sprzedaży ;).
yayurek / 83.24.39.* / 2007-08-15 13:31
a ja chciałem w czerwcu kupić na zabitej dechami wsi kawałek ziemi, ktoś tam był z rodziny, ktoś tam coś komu bąknął i nagle od "tubylców" zacząłem dostawać pytania w rodzaju: "na jakim funduszu można najwięcej zarobić". Nikt nie pytał o jakiekolwiek ryzyko, tylko "ile można najwięcej zarobić" bo im przydałyby się pieniądze na to, tamto i owo, i tu następowała długa litania potrzeb zwykłych i egzotycznych w rodzaju dalekich podróży. Moja wzmianka o ryzyku została zakrzyczna i zakończona wrogimi wręcz stwierdzeniami: "nachapał się a teraz innym żałuje"
drauc / 2007-08-15 13:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
W gruncie rzeczy ja też jestem z tej łapanki ;). Mogę się jedynie cieszyć, że miałem tyle rozsądku, żeby siedzieć na d... i nie pędzić kupować akcji, a zacząć czytać i obserwować.

Jak już o rzeczach zabawnych, to z nieco innej beczki.

Pod koniec czerwca miałem większy przypływ gotówki. Pogadałem trochę z doradcami w moim banku (takie to zalety personal bankingu), a także usług mieniących się już czymś w rodzaju asset management i private bankingu (na zasadzie - jak coś mądrego powiedzą, to może zmienię bank). Dostałem odpowiedzi: a) zapakować 100% w fundusze akcyjne, a najlepiej w MiŚie, b) jeden "słyszał o nowej amerykańskiej teorii", że giełda będzie rosnąć i rosnąć, a cykle gospodarcze odeszły do lamusa wraz z nową ekonomią. Innymi słowy sky is the limit. Nie dostałem _żadnych_ propozycji dywersyfikacji portfela, ostrzeżeń przed możliwym ryzykiem itp.

Traktuję to raczej jako świadectwo niekompetencji. W obu przypadkach, wedle mojej wiedzy, prowizja nie była uzależniona od tego, czy zapakuję się w FA, czy nie.
yayurek / 83.24.39.* / 2007-08-15 14:37
ja o podobnej teorii usłyszałem w roku 2000 i umoczyłem 70% gotówki, podejrzewam, że w 1929 roku też podobne teorie były powszechne, tyle, ze wtedy strata wyniosła ogólnie 95%
pozdrawiam i gratuluję braku ufności w zapewnienia sprzedawców produktów bankowych, świadomie nie używam pojęcia "doradcy"
drauc / 2007-08-15 14:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A bo ja, zanim coś kupię, to z reguły długo się zastanawiam. Gdyby to było w marcu, kwietniu, pewnie wszedłbym nieco aktywniej w fundusze (tak, to mam w nich 1% kapitału - w gruncie rzeczy zyski z bardziej konserwatywnych inwestycji), choć też nie na 100%, ani pewnie na 20%.

A błędów pewnie narobię jeszcze mnóstwo. Teraz np. kusi mnie, żeby kupić akcje Elka ;). No cóż - takie lotto, tylko kupony są trochę droższe ;)
Ajwen / 2007-08-15 12:12 / portfel / Bywalec forum
2007-08-15 10:26:10 | *.*.*.* | warren buffet [ Uznany Gracz Giełdowy (22666 postów) Bloguje na bblog.pl ]
Re: Powrót spadków na GPW [3]
hossa czy bessa.... co to kogo obchodzi... jak i w czasie bessy mozna zarabiac tym samym
w czasie hossy tracic.

Całkowicie się z tym zgadzam warren.

Jeszcze pytanie do Kenobiego....mówisz, że "wszystko leci na pysk". Chcę kupić dwie spółki i jakoś nie chcą spadać...wytłumacz wszystkim dlaczego tak jest?
pozdro
wero / 83.24.165.* / 2007-08-15 12:20
No, wiesz, niektórych ludzi to obchodzi - np. miliony, które wpłaciły do funduszy, a które to fundusze w bessie zarabiają ŹLE. Zresztą polskie fundusze pokazują, że nawet w tej korekcie nie potrafią (albo nie chcą, bo nie warto się fatygować) NIC zarobić. A co będzie w bessie?...
Ajwen / 2007-08-15 14:12 / portfel / Bywalec forum
Ja mam swoje zdanie na temat funduszy.....lecz może nie na forum
Kenobi / 2007-08-15 12:13 / Uznany malkontent giełdowy
Czekają aż je kupisz. Pozdr.
panasad / 2007-08-15 11:39 / Bywalec forum
dla wszystkich analizujących czy to już koniec HOSSY, a początek BESSY lub czy jedynie korekta w marszu na kolejne szczyty polecam artykulik z PB z 10.08.07 na temat pewnych oznak zmiany trendu.... pt. "Wealth Solutions: Kilka jaskółek końca hossy" http://www.pb.pl/Default2.aspx?ref=topsent&ArticleID=a6a92ba1-d86b-42ae-b5c6-296852075aa3
- owocnych przemyśleń.... świąteczny dzień to dobry czas na refleksje
rotux / 2007-08-15 12:14 / Uznany Gracz Giełdowy
to już będzie z czwarta wklejka tego linka, musisz szybciej reagować;)

...zresztą wszystkie omawiane w artykule "jaskółki" omawia się tu od długiego czasu /fakt, że większość patrzy/ła/ z politowaniem na zwracających czasem i nieśmiało na te aspekty giełdowego życia uwagę../
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy