Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Powrót z dalekiej podróży

Powrót z dalekiej podróży

Money.pl / 2007-05-11 17:45
Komentarze do wiadomości: Powrót z dalekiej podróży.
Wyświetlaj:
Mozart / 2007-05-13 00:06 / Tysiącznik na forum
dajcie spokoj
Mozart / 2007-05-13 00:02 / Tysiącznik na forum
mam corke, mam pomysl
needle / 2007-05-12 23:06 / Bez rangi
Gdy gram w snookera on-line, słucham muzyki
Zanim zacząłem oglądałem program Pietrzaka
Wyszedłem do kuchni i gdy wróciłem była Eurowizja
No, co mi zależy?, pomyślałem - muzyka to muzyka
Jedyny utwór, który został w głowie to miejscowe Lordi (ale to z zeszłego roku) i nie bierze udziału w konkursie
Nie będę się nad nimi pastwił (my też wystawialiśmy Ivana czy coś)
Z tego wszystkiego spać pójdę niedługo...
...no a jak mi tu wpisów przybędzie to się w poniedziałek policzymy...
pawel_b / 2007-05-12 22:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam. Ostatnie 3 dni praktycznie od rana do wieczora spędziłem na szukaniu działki. To co się dzieje na rynku ziemi w okolicach Katowic jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Ziemi w południowej części Katowic na sprzedaż nie ma wogóle /dzielnice Podlesie, Zarzecze, Kostuchna, Murcki/ a jak jest to cena 200pln/m2 to minimum. Średnio trzeba liczyć 200-300pln/m2. Podobnie Mikołów i Mysłowice. Dzisiaj pojechałem rozejrzeć się do Mikołowa. W ładnych miejscach daleko od drogi szybkiego ruchu ceny dochodzą do 350/m2 i to dużych działek które powinny być tańsze od małych. Czyli jest działka 40 arów po 350pln = 1,4 mln pln.:)) Po prostu kosmos. Rozmawiałem z ludzmi którzy rok temu sprzedawali dokładnie w tym samym miejscu ziemie po 60-70 pln/m2. Żałują niesamowicie i jak jeszcze mają jakąś ziemię absolutnie nie jest ona na sprzedaz. Jeden gospodarz mówi, że sprzedał rok temu po 55pln/m2 a na dzień dzisiejszy w niedziele przychodzi do niego 5-10 osób które od ręki dają 200:))) Gdzie nie pojechałem jest wielka budowa i pełno zamkniętych osiedli i nowych domów. Dla mnie jest to jeden wielki szok. Na Katowicach-Podlesiu ziemię ma jeszcze kilku rolników /obecnie jedne z najbogatszych osób w Katowicach/ :))) do których codziennie ustawiała się kolejka osób chętnych do kupna. Na chwilę obecną wystawili cene zaporową 100 Euro za metr przy zakupie 50ha czyli 190mln pln za 50 ha. Wszystkie nowe budynki budowane przez developerów już są sprzedane. Naprawde w to co się dzieje ciężko uwierzyć i gdybym sam tego nie zobaczył to nie uwierzyłbym.
TaS / 2007-05-13 00:12 / Tysiącznik na forum
hmm. Kiedys na slupie obok mojego domu wisialo ogloszenie "ziemia 1zl/metr2" pod snieznikiem... piekna gora i pamietam,ze wtedy sie tym zainteresowalismy. Okazalo sie, ze grunt fatalny - kamienisty, nachylony i prawie caly w cieniu... zero mediow itp i wyobrazcie sobie,ze niedawno znajomi z tamtych okolic powiedzieli nam,ze grunt zostal sprzedany przez jakas agencje za cale... 60zl/m2 i to mnie zastanawia :)

czy to jest banka spekulacyjna? hm na krotka mete - rok, dwa na pewno, ale w perspektywie lat 5 czy dziesiecu napewno nie. Znajomy ma dom w zachodnich Niemczech. Niby nic, maly, w malej miejscowosci, maly ogrodek i cena... cale 250tys euro. Myslalem poczatkowo,ze tylko on sie taka cena sfrajerzyl ale nie.. cala ulica tyle zaplacila.

Po prostu relatywnie ziemia i mieszkanie sa w ciasnej europie wazne, a co za tym idzie drogie.

Wiec korekta na mieszkaniach bedzie, to pewne, ale w dalszej perspektywie bedzie roslo. Chyba ;)
MJK / 2007-05-12 23:02 / Tysiącznik na forum
No i co w związku z tym? Co sugerujesz :?
pawel_b / 2007-05-12 23:09 / portfel / Tysiącznik na forum
że z deweloperką to może być bardzo różnie. popyt jest niesamowity. jedyny najbliższy hamulec to zdolność kredytowa. temat jest do przemyślenia. jak mówię jestem kompletnie zaskoczony.
szczypiorek / 2007-05-13 00:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mam dokładnie takie same spostrzeżenia. Sam jeździłem za działką na obrzeżach Warszawy i jest szalenie ciężko kupić coś w dobrej cenie. Ceny 200-300 zł/m 10km od granicy Warszawy nikogo nie dziwią. Dodatkowo co ładniejsze tereny nie są na sprzedaż bo chłop sprzedał już jedną działkę i starczy mu to do końca życia, a resztę przepisał dla dzieciaków.
Z aktualnych cen gruntów wniosek wg mnie można wyciągnąć jeden- będzie co raz gorzej z deweloperką, a co raz lepiej z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych i producentami wszelkich materiałów budowlanych... Czy jest na GPW jakaś cementownia albo ceglarnia? ;)
needle / 2007-05-13 08:45 / Bez rangi
była...Górażdże...ale tego to nawet ...Warren Buffet nie pamięta
maju / 2007-05-13 13:33 / portfel / Bywalec forum
ale NowaGala sie przymierza to rozwinięcia budowy pustaków
szymon / 2007-05-12 23:21 / Uznany Gracz Giełdowy
nie wroze wielkich sukcesow deweoloperom, ziemia bardzo droga, koszty budowy rosna bardzo szybo i juz sa wysokie....coraz mniejszy zarobek, a mieszkania juz chyba urosly i tak za duzo i nie przewiduje dalszych wzrostow. Sporo ludzi kupilo po kilka mieszkac tylko po to by je sprzedac... wiec podaż moze byc coraz wieksza. Ceny wedlu mnie juz nie wzrosna, a moze nawet spadna.....ale ziemia w poblizu miast jeszcze moze posc do gory. Zaczyna sie bardziej oplacac wybudowac wlasny dom niz kupowac mieszkanie np w centrum miasta
pawel_b / 2007-05-12 23:32 / portfel / Tysiącznik na forum
hmmmm dzisiaj jeden mi powiedział, że ziemia w Niemczech 100-200 Euro w przeciętnym miejscu. Ładne lokalizacje powyżej 200Euro. Mówił również, że na chwilę obecną zagranica nie może kupować w Polsce ziemi w przeciwieństwie do mieszkań. Jak mówie informacja zasłyszana i nie wiem czy tak jest. Mieszkania mogą się ustabilizować bo na dniach wejdzie ustawa o wykupie mieszkań spółdzielczych za "parę złotych" ale i w tym przypadku przy sprzedaży przed upływem roku sprzedający będzie musiał zapłacić 19% podatku więc może to jeszcze potrwać. Nie wiem jak będzie.
szymon / 2007-05-12 23:36 / Uznany Gracz Giełdowy
wedlug mnie balon jest pompowany.... kiedy peknie....nie wiem.....
jasne, ceny mieszkan za zachodzie czy polnocy sa duzo wyzsze, ale ile to jest np srednich krajowych dla ludzi tam pracujach tam ale ile u nas.... przecietnemu polakowi zdecydowanie trudniej jest kupic mieszkanie niz ludziom na zachodzie
warren buffet / 2007-05-12 23:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakbyś był w katowicach giszowcu, zapraszam na kawe. co do katowic - murcek.... jest droga z murcek przez giszowiec na wesołą... tam popatrz jak rosna domy... jak grzyby po deszczu. czemu tam nie węszyłeś ??? to przy lesie teren, nawet mozna bez galot rano sobie wyjsc w ogród...
Mozart / 2007-05-13 00:08 / Tysiącznik na forum
co z toba
pawel_b / 2007-05-12 23:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzieki za zaproszenie. Patrzyłem na działki za Giszowcem tzn. jak wjedziesz na Giszowcu w osiedle w prawo w stronę lasu tam jest taka droga przez las w którym jest jeziorko. Jak przez nią przejedziesz dostaniesz się na obrzeża Mysłowic. Tam w ładnym miejscu pod lasem 200pln/m2 a za 120 pod linią wysokiego napięcia :)) Dla mnie obecne ceny to jest załamka, Warren jakbyś coś słyszał to pisz na gg. Pozdrawiam.
warren buffet / 2007-05-12 23:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jasne spoko.... szwagier tam węszył z pół roku temu, ale poniżej 150 000 za stosowny sam grunt dla działki ni bata.... pomysleć, ze ja tam biegam od paru lat, kiedys tam tylko koniki polne były.....

pytanie: jaka bańka będzie za X lat ?? czemu teraz o tym nie myslimy tylko błądzimy za tłumem ??

rok 2000 net
rok 2006 moze 2007 moze 2008 ? nieruchomosci...

a rok 20XX ??

o tym ludzie myslcie a nie jak owce na rzeź..... to moje zdanie.
pawel_b / 2007-05-12 23:26 / portfel / Tysiącznik na forum
ja obstawiam, że żywnościowa. Idzie ocieplenie klimatu. Wystarczy spojrzeć na Hiszpanie. Mój ojciec mówi, że kiedyś robiono meliorację pól bo było za dużo wody a za parę lat będą zasypywać bo będzie susza. Rolnictwo będzie w Polsce na dużym topie. Jedzenie może być bardzo drogie za 10-20 lat. Ocieplenie klimatu to też uran i elektrownie jądrowe.
warren buffet / 2007-05-12 23:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oo. i takich mysli wiecej...
lelekx / 2007-05-12 23:18 / Walk beside the pony
Pewnie podróże międzyplanetarne :). Dobranoc!
MJK / 2007-05-12 22:48 / Tysiącznik na forum
A co Cię to obc0odzi,
Ze tak brutalnie spytam
MJK / 2007-05-12 22:59 / Tysiącznik na forum
WTF pomyłka. Przepraszam
inwestor1975 / 2007-05-12 22:45 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich znowu jakies kłótnie???!!!!
chyba zaczne likwidowac tych co maja 2 ,3 ,4,5 niki
a tu taki zarcik coby sie posmiac troszke
12-letni synek, pyta sie ojca (w miescie otwarto wlasnie agencje
towarzyska):
- Tato, a co wlasciwie robi sie w takiej agencji?
Ojciec mocno zaklopotany odpowiada:
- Synku, og?lnie rzecz biorac mozna powiedziec, ze robi sie tam czlowiekowi dobrze.
Synek jest ciekawy. Raz dostaje od ojca pieniadze na kino, ale zamiast na film biegnie do owej agencji i dzwoni do drzwi. Otwiera mu zdziwiona pani:
- A co ty chlopczyku chciales?
- No, chcia?em, zeby mi zrobic dobrze, mam nawet pieniadze!
Pani zaprosila chlopca do srodka, nastepnie zaprowadzila go do
kuchni,ukroila trzy duze pajdy swiezego chleba, posmarowala maslem i miodem i podala chlopcu.
Chlopiec wpada do domu i krzyczy:
- Mamo, tato, bylem w agencji towarzyskiej
Ojciec malo nie spadl z krzesla, mamie oczy nas wierzch wyszly.
- I co?! - pytaja niesmialo rodzice
- Dwie zmoglem, ale trzecia juz tylko wylizalem
warren buffet / 2007-05-12 22:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
szacuneczek =)
Jarg / 2007-05-12 22:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-)))) Niezły, naprawdę niezły :-)))
szczypiorek / 2007-05-13 00:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
usnę z wielkim rogalem na twarzy ;))))
warren buffet / 2007-05-12 22:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Tak sobie gdybam i mysle, czy BoJ ( bank of japan ) podniesie te stopy...........
piciu / 2007-05-12 22:46 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzeba by przeanalizowac sytuacje gospodarcza japoni
sumani / 2007-05-12 22:44 / Plankton giełdowy
sam mówisz że nie ma co gdybać... :)-"rynek dyskontuje wszystko"-czytasz to właśnie...
warren buffet / 2007-05-12 22:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale to polska =) a kraj wisni kwitnacej =) ?
warren buffet / 2007-05-12 22:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://adam.owczarz.wrzuta.pl/film/6dsLwvFDaW/na_studiowce

moja studniówka wymięka :D
MJK / 2007-05-12 22:40 / Tysiącznik na forum
Młodyś Waść
warren buffet / 2007-05-12 22:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a tam studniówki juz prawie nie pamietam, ale u nas to byla kultura =)
Krąp / 83.23.126.* / 2007-05-12 22:04
Ponawiam swoje pytanie, tylu fachowców i nikt nie chce pomóc.
Czy ktoś, a może sam autor, może mi wyjaśnić o co chodzi z tym rynkiem terminowym? Dlaczego kosze zleceń z rynku terminowego przyczyniły się do spadku rynku? Jestem początkującym inwestorem i nic nie rozumiem, a autor artykułu ma to pewnie w małym paluszku.
Przy okazji też zaprezentuję swój porfel:
Mediatel, Astarta, Atlanta, Instal Lublin i Swarzędz.
warren buffet / 2007-05-12 22:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
rynek terminowy to kontrakty przede wszystkim. poczytaj troszke o kontraktach..... tam zlecenia koszykowe dzialaja na wig20 tak jak dzialaja.... i stad sie mowi - ogon macha psem. bo kontrakty to instrumenty pochodne... czyli zalezne od akcji.... a tak czasem nie jest.
Krąp / 83.23.126.* / 2007-05-12 22:22
Panowie, usiłuję was sprowokować do myślenia. Przeanalizujcie to co p.Gasiorowski napisał, chyba że także nie macie pojęcia o transakcjach arbitrażowych i mechanizmie arbitrażu. Dalej nie będę tego ciągnął, oczywiście nie jestem początkującym inwestorem. Rzadko tu zaglądam, ale nieodmiennie powala mnie ignoracja gościa, który pisze komentarze. Przy okazji, masz zdrowy pogląd na rynek (myślę o innym poście), co nie jest wcale takie częste nawet wśród zawodowców.
gabrik / 2007-05-12 22:56 / portfel / Wierny Forumowicz
prowokowanie do myślenia nic nie da jak człowiek sam tego nie zrobi :-) a swoja drogą juz sama formuła pytania kilkanaście postów niże wskazywała że zaden z ciebie początkujący :-)
pzdr
needle / 2007-05-12 22:29 / Bez rangi
słuchaj...zawodowcy, jak piszesz... tu (w zasadzie) nie piszą
tak sobie strzępimy klawiaturę, jak poniżej Rotux pisał
warren buffet / 2007-05-12 22:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no to napisz ze oczekujesz odpowiedzi od Pana Daniela, on odpisze, co za problem =)
warren buffet / 2007-05-12 22:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
swoją drogą dzięki, ale nie wiem na ile sie zda ten pogląd w ciagle zmieniającym sie rynku...... zobaczymy..
krąp / 83.23.126.* / 2007-05-12 22:37
wydaje mi sie, że jest kilka silnych trendów na rynkach rożnych, ale dosyć silnie (na razie) skorelowanych aktywów i te trendy powoli dobiegają końca, ewentualnie dojrzewają do naprawdę silnej korekty. Gdy to się stanie ofiarą będzie między innymi nasz rynek.
anonim_03 / 2007-05-12 22:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak jest już fachowiec to ja się pytam o to samo co zawsze:
czy rynek surowców dojrzewa do głębokiej korekty ?
needle / 2007-05-12 22:54 / Bez rangi
pisałem...nie ma...
...ale wyceny spółek bazujących na surowcach pokazują 3 razy niższe (conajmniej) c/z od kilku lat
może to znaczy, że od dawna tak przewidują
z dwóch teorii, że ropa po 20 lub 100, ja uważam, że będzie wkrótce to drugie (zarobię na LOTOSIE)...
...a jak się pomylę...to zarobię (być może ) na pozostałych papierach
needle / 2007-05-12 23:28 / Bez rangi
wyceny conajmniej 3 x niższe niż innych spółek giełdowych
warren buffet / 2007-05-12 22:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zgadzam sie.......
pklark / 2007-05-12 22:07 / portfel / -
Jest takie szkolenie w szkole gieldowej- "instrumenty pochodne" polecam.........
needle / 2007-05-12 22:41 / Bez rangi
a ja niekoniecznie...
...bo to pierwszy krok ...
do wyjścia z giełdy
conradd / 89.100.160.* / 2007-05-12 22:00
Witam
Czy ktos moze mi polecic biuro maklerskie w ktorym nie zaplace oplat za prowadzenie rachunku maklerskiego.

Dziekuje
MJK / 2007-05-12 22:27 / Tysiącznik na forum
Penetrator,
Acz mło popularny tu
conradd / 89.100.160.* / 2007-05-12 22:52
Napewno sprawdze te biuro maklerskie.
sumani / 2007-05-12 22:09 / Plankton giełdowy
http://www.bankier.pl/inwestowanie/narzedzia/dm/
szukajcie a znajdziecie....
szymon / 2007-05-12 22:07 / Uznany Gracz Giełdowy
bossa, podstawowy pakiet jest za free, ale bez notowan na zywo....jak masz obrot chyba 10 tys to nie placisz za pakiet z notowaniami i jedna oferta.
wejdz na www.bossa.pl i poczytaj cos wiecej
warren buffet / 2007-05-12 22:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jesli nazywasz sie karkosik, to moze sie dadzą nabrac =)
pklark / 2007-05-12 21:57 / portfel / -
Mój portfel na cięzkie czasy:
PGNiG 20%
ING BSK 20%
KGHM 20%
ZYWIEC 20%
Gotówka 20%
Nie sprzedaje,nie kupuje ,czekam co się będzie dzialo , ale ogólnie po tym tygodniu jakimś dziwnym optymistą jestem -inaczej niż na koniec kwietnia czy podczas dlugiego weekendu ..........
Pozdrowienia dla wszystkich...........
Tadek Niejadek / 2007-05-12 21:48 / portfel / "Wujek Cięta Riposta"
Hahhaaaa, wpadam z wieczora i co widzę, że największy gracz giełdowy Paseo i Leone w jednej osobie zaszczycał nas przez ostatnie miesiące incognito :))))) A miał wyjeżdżać i nigdy nie wrócić do tego marnego graju. Miały być Włochy, plaża, nowa firma w USA, inne giełdy- bo GPW dla niego za mała :))))) Hahhhahhaaaaaaaaa..... Jakże mi go szkoda ... Samuraj go tak załatwił .... Gdzie on biedny się teraz podzieje, przed kim będzie zgrywał nawiększych tego świata ... Nie wrócą już te czasu gdy Warren i paru innych czytało jego posty klęcząc niemal na kolanach .... Chyba na jakimś rock-end-rolowym forum będzie się musiał jako Elvis przedstawiać, żeby być znów tak podziwianym jak swego czasu na tym forum przez dużą część uzytkowników...
Nie da się jednak urkyć, że z biegiem czasu mania wielkości pana "."/paseo/leone/itd." maleje. Na pewno do nas wróci za parę dni, jak to zawsze w zwyczaju miał czynić... I na to będziemy czekać, bo gdy już się wyleczy z tej mitomanii i schizofernii bardzo chętnie będziemy go czytać, bo pisze czasem nie głupio, tylko wyobraźnię ma zbyt wybujałą....

Pozdrawiam panie
- .
- ,
- maly solozyk - ciekawe, nie? nie wpadlem na to wczesniej :) tu link http://www.money.pl/forum/szukaj,w,forum,665,40,200.html?g=1&c=-:-)
- grubasek
- 01.07
- Nowy Rok
- Sw.Mikolaj
- zarobiony
- riki
- leone
-paseo
- terrestre
MJK / 2007-05-12 21:58 / Tysiącznik na forum
Co palisz? Ja też yo chcę
warren buffet / 2007-05-12 21:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja nigdy nikogo na kolanach nie czytałem.... poza rokiem 2006 kiedy to włączyłem monitor i było -8% na wig20.... tamten dzien mnie nauczył pokory. dziękuje za tamten dzien za tamten okres .....
allach / 83.24.175.* / 2007-05-12 22:20
a powinieneś, młody człowieku
sumani / 2007-05-12 21:44 / Plankton giełdowy
mój portfel nadal 100%gotówka ....
szymon / 2007-05-12 22:34 / Uznany Gracz Giełdowy
mało zdywersyfikowany :)
sumani / 2007-05-12 22:41 / Plankton giełdowy
nie jest to najmocniejsza strona tego portfela to fakt :)
needle / 2007-05-12 22:15 / Bez rangi
uważaj sumani...z tą deklaracją...!!!
na górze jest napisane...
...FORUM GRACZY GIEŁDOWYCH
sumani / 2007-05-12 22:39 / Plankton giełdowy
:) obiecuje się poprawić....
needle / 2007-05-12 22:47 / Bez rangi
zrób, jak rotux...jedna tania akcja w portfelu...
...tylko nie najtańsza, bo wiesz...prowizja jest jeszcze

nie będziecie sami (czytam forum dokładnie)
i dowolne teorie można wtedy wygłaszać, np.
a) chyba wszystko sprzedam przed korektą ;
b) dokupiłem w dołku;
c) większość w gotowiźnie;
d) rozważam kupno;
e) częściowo się wycofałem itd
sumani / 2007-05-12 22:57 / Plankton giełdowy
needle potrafisz poprawić humor ..... :) dziś odchodzę już od komputera ....
raven.2007 / 2007-05-12 21:27
Witam, wzorem innych tu obecnych prezentuję swój portfel na koniec tygodnia. Mam Dudę, MSZ, Bytom i Lubawę. Pobujało mi portfelem na koniec tygodnia, ale ogólnie 7 dni na minusie. Dzięki za ewentualne komentarze co do składu. Pozdrawiam wszystkich: obecnych i nieobecnych, kłótliwych i spolegliwych, zalogowanych i niezalogowanych, z jednym nickiem i wieloma :) Życzę zielonego w przyszłym tygodniu :)
Jarg / 2007-05-12 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Masz jedną bardzo dobrą spółkę (MSZ), jedną, która cierpi z powodu embarga, jedną, która nie wie co robić ze swoimi pieniędzmi oraz jedną, na ktorą wszyscy liczą, że będzie 100, a po splicie kosmos :-) Pozdrawiam
needle / 2007-05-12 21:42 / Bez rangi
jakto...?
...przecież pisałem, że wszystkie nicki są moje!!!
jeszcze jeden raven się przekradł jakąś norę?
No ludzie...na pomoooocccc
MJK / 2007-05-12 21:32 / Tysiącznik na forum
Portfela Ci nie skomentuję, nie mamy wspólnych. Ale ten sarkazm to nawet fajny jest
MJK / 2007-05-12 21:03 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich i pozdrawiam znad galonów żubrówki. Nie zdążyłem przeczytać ze zrozumieniem wszystkich wpisów. Po pracy to praktycznie nie mam interneta.
Niemniej powtórzę się - wielkiej korekty/zwały nie będzie przed wakacjami. Kiedyś tam pisałem dlaczego tak uważam. Teraz poszerzyłem swoje metody analityczne o wróżkę (co najmniej raz w tygodniu). Natomiast układ fusów z porannej kawy pokazuje mi kierunek WIGu na najbliższy dzień ;)
A teraz poważnie - na weekend (w/g zaangażowania) zostałem z:
Spekuła (Tzn PCG (dużo tego badziewia))
FASING, MCI
STX (zostawiłem pod 17-go)
PGN
VARIANT
Nadal jako optymista śpię spokojnie. I chciałbym się nie mylić choć...
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy