Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Powrót z dalekiej podróży

Powrót z dalekiej podróży

Money.pl / 2007-05-11 17:45
Komentarze do wiadomości: Powrót z dalekiej podróży.
Wyświetlaj:
aszulski57 / 2007-05-12 20:56 / Tysiącznik na forum
Mój portfel-jeśli kogoś interesuje:
Ropczyce 32%
ELTA 8%
GRJ 8%
GTC 6%
Portfel jest na zielono dzięki Ropczycom.
Gotówka 46% .
Zagram chyba na DT.Coś jeszcze sprzedam by uzyskać
"obronny" portfel 50% akcje-50% gotówka.
aszulski57 / 2007-05-12 21:10 / Tysiącznik na forum
Sprzedając w czwartek poniżej ceny zakupu niedowartosciowane Echo doznałem olśnienia.
" Dobra spółka to nie jest ta która jest dobra.
Dobra spółka to jest ta która rośnie".
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wężykiem, wężykiem!
warren buffet / 2007-05-12 21:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i to jest sedno w tej fazie hossy, ktorego niestety Brydzia jeszcze nie zaakceptowała...
umika / 2007-05-12 20:16 / Bywalec forum
Waren! Co to jest "baza plusowa"??????? Proszę.......
warren buffet / 2007-05-12 20:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jesli wig 20 ma 3000 pkt a kontrakty na najblizszy miesiac tegoż oto indexu mają 3050 pkt to mamy baze +50 pkt... teraz mamy ujemną
gabrik / 2007-05-12 20:56 / portfel / Wierny Forumowicz
tak dla pełnej NIEjasności to tak naprawdę obecna baza jest dodatnia ,niestety w naszym kraju przyjęło się złe nazewnictwo niezgodne z nazewnictwem teoretycznym , podobnie zresztą jak żle przez większość analityków są obliczane luki no ale cóż...
warren buffet / 2007-05-12 20:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mowisz o dyskoncie dywidendy ?
gabrik / 2007-05-12 21:58 / portfel / Wierny Forumowicz
nieee o prawidłowej nazwie bazy ale dywidendy to też oczywiście zmieniają faktyczną wielkosć bazy
PedroGonzalez / 2007-05-12 20:18 / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.aii.pl/a9461-ryzyko_bazy_w_transakcjach_zabezpieczajacych.html
umika / 2007-05-12 20:27 / Bywalec forum
Bardzo dzięki....przy okazji, za wszelką pomoc i cierpliwość stawiam piwo w......Krakowie
/ zwłaszcza i przede wszystkim "starym" forumowiczkom i forumowiczom :-))))/
PedroGonzalez / 2007-05-12 20:30 / Uznany Gracz Giełdowy
rozumiem, ze dzieki wiedzy zaczerpnietej z forum duuzo zarobilas, ze tyle tego piwa sie poleje ;-))
warren buffet / 2007-05-12 20:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niebawem bede tam stałym bywalcem, wiec mozemy sie kiedys spotkac =)
umika / 2007-05-12 22:04 / Bywalec forum
Zapraszam, zwłaszcza że pracuję w samym centrum czyli w rynku, jesli ktoś ma ochotę wypić kawę/ w godzinach pracy/ tudziesz piwo/ to po godzinach/ ze "staruszką" to goraco zapraszam :-)) A co do zarobku to hmmmmm....dzięki waszym dysputom na pewno...nie straciłam ;-))
warren buffet / 2007-05-12 22:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no to pewnie u Ciebie zostawiłem ostatnio ponad 8 zł za okocimia.... wrr =)
needle / 2007-05-12 22:27 / Bez rangi
Warren - jak lubisz Okocim ... i przepłacać...
...to najlepszy stołeczny Bristol
krąp / 83.23.126.* / 2007-05-12 20:09
Czy ktoś, a może sam autor, może mi wyjaśnić o co chodzi z tym rynkiem terminowym? Dlaczego kosze zleceń z rynku terminowego przyczyniły się do spadku rynku? Jestem początkującym inwestorem i nic nie rozumiem, a autor artykułu ma to pewnie w małym paluszku.
kapi / 2007-05-12 20:04 / Bywalec forum
portfel od największej do najmniejszej po tym tygodniu:
msz
tin
fam
ats
bef
stx
swd
Uff,wydaje sie ,ze w piatek mielismy dołek korekty.
Msz - bardzo ciekawy tydzień,kurs przeleciał się po nizszych poziomach,kto miał sprzedać pewnie sprzedał.Wszystko co ciążyło nad papierami juz za nami.Czekam na bicie historycznego max.Wig budownictwo wg mnie zakończył korekte abc.
tin - i po ruchu powrotnym?
fam - zawsze tak jest z famem jak zaczyna za szybko -to w główkę.funamenty sie nie zmieniły
ats - stracił pozycję na podium w moim porfelu ,korekta doprowadziła do testu intra 1 fali wzrostowej,wg mnie po korekcie czas na mocny ruch
bef - tydzien przyniusł kilka informacji ,a rynek dalej nie docenia tej spółki - zaczekam ,byc moze rynek musi zobaczyc wyniki
stx - fundusz sie wygłubił - dzisiejszy artykuł w parkiecie, wkurzenie akcjonariuszy zrozumiałe.pozwy przeciw funduszowi - jak ładnie
swd - jeżeli Krauze byłby tym inwestorem ,który ma się pojawić,to nie ukrywam,ze poczekam bardzo długo.Powtórka z polnordu?Nie wiem i to domysły,ale ma informatykę ,ma budowlankę dlaczego nie ma mieć interesu w branży medycznej ,przeciez na świecie się na tym zarabia u nas tez tak kiedys musi być.
kapi / 2007-05-12 20:07 / Bywalec forum
przyniósł - ups
kerkorian / 2007-05-12 20:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
2007-05-12 19:04:46 | 83.7.239.* | kros
Re: Powrót z dalekiej podróży [1]
A co powiecie na spadki w Azji ? U nas w poniedziałek bedzie taki sam początek
--------------------------
poprawcie mnie jeśli się mylę ale przecież azja zamkneła się po spadkach czwartkowych i jeszcze nie odbiła po piątkowym wzroście w USA
a kowboje dali czadu na parkiecie Cuntry, +1,1% u nas może oznaczać +2% w Pn, optymistycznie :)
warren buffet / 2007-05-12 20:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak napisał jeden forumowicz niezalogowany po tych spadkach moze byc atak na nowe szczyty, absolutne szczyty.... ja dodam od siebie, ze jesli zrobią baze plusową w dodatku będziemy bić rekordy.... trzeba zaczac sie pomału bać...

taka moja teoria i jej sie bede trzymać... jesli jeszcze za jakis czas ( a czas na to wielce odpowiedni ) w USA sie zacznie korekta, będzie to jak podwójne uderzenie.... O chinach nie wspomne, gdzie zamiast do kasyna sie idzzie na giełde....

podsumowujac, mysle ze za 10 lat, nowe książki o giełdzie beda opisywać tą bańke jako kolejny element układanki inwestowania na tej planecie. Mianowicie pusty pieniądz, wywrotki pustego pieniądza, tani kredyt, kapitał spekulacyjny na skale globalną.

ale sie rozpisałem. czas konczyc...
rotux / 2007-05-12 20:33 / Uznany Gracz Giełdowy
widzę ostatnio baza Ci głowę zawraca:
http://www.futures.pl/?did=121
ps: citro skomentował Twoje /na ten temat/ pytanie? bo widziałem, że leżało bez odpowiedzi..
warren buffet / 2007-05-12 20:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jeszcze nie..... a to od niego wlasnie wiem....
modliszka / 2007-05-12 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren, ja jestem z Wami, od niedawna, ale czy nie zauważasz, coraz większego ruchu na forum, nowych osób. Niezalogowani (domyslam się, że nowi inwestorzy, lustracji w to nie mieszam) ...czy to aby nie jest tzw. "chiński efekt hazardu"...?
aszulski57 / 2007-05-12 20:37 / Tysiącznik na forum
Na sali sądu w Katowicach STX kontra NFOŚ byli
prywatni akcjonariusze. Sądzę , że były to tzw."grube ryby"
tzn.goscie mający np. po 100tys papierów, przedstawiciele grup inwestorskich -ci co trzesą kursem.
Informacja to pieniadz. Mozna dać "kto pierwszy ten lepszy"
zlecenie sprzedaży albo kupna. W kilka minut można zarobić fortunę.
Stawiam wniosek do Zarządu tego forum o wydelegowanie "grającego dla wszystkich"przedstawiciela
na rozprawę , która będzie.
Potrzebujemy błyskawicznej rzetelnej informacji.
Proszę o dyskusję.
modliszka / 2007-05-12 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wyspokój się aszulski57...reprezentacja STX dzielnie relacjonuje przebieg wydarzeń, nawet z sali sadowej...Jak się bardzej zagłębisz w temat, dotrzesz, do tych "grubych rybek" :-) i zostaniesz wziągnięty, na listę osób do poinformowania ;-)
aszulski57 / 2007-05-12 20:51 / Tysiącznik na forum
To forum zarabia kasę na tym, że Tu jesteśmy i Tu ze sobą rozmawiamy.
Wysłanie przedstawiciela podniosłoby prestiż tej witryny.
modliszka / 2007-05-12 20:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a najlepiej, być samemu na miejscu...o ile można ;-)
Jarg / 2007-05-12 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale dzisiaj właśnie okazało się Magdo, że przybywa tylko nicków, nie inwestorów :-)
warren buffet / 2007-05-12 20:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie no, to pewnie pół zarten poł serio. Do kropka nic nie mam, ale zmienianie nickow nie jest takie az pozytywne.

co do Modliszki.... oczywiscie. Tylko zauważ, ze jest czas usypiania... Narazie prawie od maja 2006 wiekszy ruch cen ma służyć do obkupienia sie. Pisałem o tym wiele razy. Zwała ?? Kupić na -20% a jutro oddać na +15%.... to sie skonczy i to szybko.... wielu wtedy popelni blad.

a co do chin... wlasnie mysle ze to ksiazki beda opisywac.... kazda euforia sie konczy, a tam moim zdaniem jest ona w fazie zaawansowanej... jak im sie odbije, nam puści sie krew z ust..
sumani / 2007-05-12 20:39 / Plankton giełdowy
rynki ewoluują ......
modliszka / 2007-05-12 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mam podobne wrażenie. niektóre mądrości giełdowe, opisywane w książkach, nie mają dzisiaj racji bytu, patrząc na to jak zachowuje się rynek... a chiny, to już zupełnie oddzielny temat - niebezpieczny, jak granat bez zawleczki...;-)
Jarg / 2007-05-12 20:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A tak poważnie Magdo: rok temu było 150-250 wpisów dziennie - niektórzy martwili się, co to się stanie z rynkiem jak będzie 500. Potem jak było 500 - to co będzie jak 700, obecnie regularnie mamy 1000 z hakiem. I co? Jedziemy dalej.

Warren,tak naprawdę nikt nie potrafi określić, w którym momencie rynku jesteśmy. I u nas i na świecie jest jak widać masa wolnej gotówki. Sądzę, i nie tylko ja, że specyficzny brak reakcji inwestorów w USA na kiepskie dane wynika właśnie z nadmiaru wolnej gotówki.

Może więc być i blisko, a równie dobrze jeszcze daleko.

PS. Kiedyś pytałeś mnie jak to było w styczniu 1994 r. Portierzy i sprzątaczki w mojej firmie wypytywali się o kursy spółek i jednostek Pioniera.

Oczywiście, po fakcie ujawni się ktoś i powie: a przecież ja dokładnie tak pisałem.
warren buffet / 2007-05-12 20:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobrze. to zapytam inaczej. czy w 94 roku albo 2000 tez bylo tyle wolnej gotowki ? moze bardziej 2000 r
Jarg / 2007-05-12 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W 1994 i w 2000 r było znacznie, znacznie mniej. I nie było TFI i OFE. Pisałem już: PŁYNIE RZEKA PIENIĘDZY OD 2 mln naszych ziomali w Europie. To głównie oni zasilają obecnie rynek pieniędzmi. Ludzie mlodzi, otwarci na inwestycje, a nie emeryci co wyjmują z pończoch.
witex2 / 2007-05-13 02:17
i to je fakt panie :) za 500 zloty renty niema kokosow
milka / 83.6.168.* / 2007-05-12 21:38
przepraszam jestem emerytka.
needle / 2007-05-12 21:45 / Bez rangi
ludzie...to mój kot też pisze???
milka nie masz za co przeraszać, lubię Cię :-)
warren buffet / 2007-05-12 21:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no nie obrażając emerytów, oni w to maja gruby wklad..... myslisz ze nie ??
Jarg / 2007-05-12 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
OK. Na pewno mają niemały. Ale z drugiej strony wiem, jak nieufnie podchodzi do nowczesnych form inwestowania najbliższe mi czworo emerytów :) "Lokata i obligacje" :))
Errata: oczywiście w 2000 były już TFI i OFE, lecz nie miały tej kasy co obecnie.
warren buffet / 2007-05-12 21:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no ja tez jednak powiem, ze w moim otoczeniu fundusze to złodzieje.... wiec moze jeszcze to potrwa ?
modliszka / 2007-05-12 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dlateggo mam dziwne wrażenie, że naszym zdziwieniom, co do rosnącego rynku nie będzie końca...Zmykam na "pifko" do poczytania poźniej...:_)
modliszka / 2007-05-12 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
o tzw "martwych duszach" nie mówię....skupiłam się na tych z bijącym sercem i walizką pieniędzy ;-)
kerkorian / 2007-05-12 20:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja uważam że zaczniemy w Pn na sporym plusie bo jak pisał pewien forumowicz przez kilkadziesiąt ostatnich piątkowych minut dużo nie zdążyliśmy urosnąć w porównaniu z USA... a dalej może być oczekiwanie na zachowanie Wuja Sama :)))
Jarg / 2007-05-12 20:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale to nic nowego. Tak to właśnie wyglądało przed wielkim krachem w USA - tani kredyt i nadmiar pieniądza, tylko teraz jest to na skalę globalną. Jak napisałeś.
warren buffet / 2007-05-12 20:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
więc na skale globalną to walnie.... chyba tak to mozna interpretowac
warren buffet / 2007-05-12 19:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no to skoro sie juz wszystko wyjasniło, lustracje dobiegły końca, wypije za wasze zdrowie.... Samuraj tez za nas pije z tego co wiem =)

a na koniec podoba mi sie wypowiedz Sława i pozwole sobie ją zacytować:

Drogi PISie - konstytucje uchwalił naród ... a narod to nie PIS..

zgodze sie tutaj =) kaczyński wyglądał niesmacznie.... jak to powiedział.... lustracja napotkała na opory =) a może to despotyzm napotkał opory ??

pozdro wam
obserwtorek / 195.8.217.* / 2007-05-13 13:02
Co do konstytucji to pozwolę sobie nie zgodzić się, że uchwalał ją naród - raczej sejm wespół z senatem. O ile dobrze pamiętam obie izby były dość mocno obsadzone przez sld.
lojka / 2007-05-12 20:14 / Tysiącznik na forum
cześć, jak mówisz? wypijesz - dobra ja też bo mam powód :)))) no to ....

p.s. zaraz nas ktoś o..... za wpisy nie na temat giełdy (chociaż drogą dedukcji - inwestowanie pociąga za sobą zarabianie - zarabianie - to cieszenie się - a jak cieszenie to "świętowanie" :))
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-05-12 20:18
ależ Lojka- można bawić się bez alkoholu!!!

tylko po co?
lojka / 2007-05-12 20:31 / Tysiącznik na forum
a czy ja mówiłam o alkoholu ????
lojka / 2007-05-12 19:38 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich!

Dzień ciężki lecz udany a nawet bardzo ;)
zaraz poczytam co porabialiście ....
Jarg / 2007-05-12 19:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ech... bardzo dziwne rzeczy dzieją się na forum. Wygląda na to, że mieliśmy dzisiaj małą "lustrację" i zdemaskowanie "tajnego agenta". A na dodatek wychodzi, że jest nas znacznie mniej niż nam się wydaje :-)))

Pozdrawiam
needle / 2007-05-12 19:14 / Bez rangi
SŁUCZAJ UWAŻNIE CZŁOWIEKU
Czas na spowiedź!!! Najuczciwszą z uczciwych
Dobra, już dobra, przyznaję się...po latach
...Te wszystkie nicki są moje (zalogowane i niezalogowane)!
Mam różne style i różne poglądy...kłócę się sam ze sobą, czasami się wspieram
Mieszkam w Olsztynie i w Kole, W Bytomiu i w Tarnowie...czasem nawet za granicą jestem...
...bywam kobietą lub mężczyzną w zależności od potrzeby i natchnienia
Czasem jestem defetystą innym razem naganiam na zakupy...
...a przecież wcale nie handluję
...tak naprawdę...to jeszcze nigdy żadnej akcji w ręku nie miałem...powaga!!!
kupiłem 3 stacjonarne i 2 laptopy, a czasem korzystam z kawiarenki
...i piszę sam...cała strona jest moja...dlatego Ci serwer się nie odświerza


Po co ja to wyznaję, spytasz...no zrobiłem sobie stronę i miała być tylko dla mnie... tak się cieszyłem...była tylko moja...mogłem z nią robić co zechcę...wpisywałem sobie porfele , nawet niektóre zakupy robiłem w niedzielę w ferworze
Nie śmiej się, przecież każdy może się pomylić..., Ty też
I było wspaniale, aż do tego sądnego dnia
To było wtedy, gdy wszedłeś na portal i jesteś...i piszesz niestety...
To jest jak z małżonką (poślubiam, miała być tylko moja...a tu jeszcze jedna para nóg spod kołdry westaje..., ale gdy wstaje, żęby sprawdzić dokładniej...to się zgadza)
Ale ad rem: proszę Cię wyjdź z mojego portalu, po co Ci to?
Chcę być sam, pisać sobie artykuły i kilka tysięcy komentarzy do nich
Próbowałem już wszystkiego...i nic
Nie wiem jak Cię wywalić...ani informatyk w serwisie, ani zaprzyjaźniony hacker nie mogą pomóc
No idź już...dobra, postawię Ci tanie wino...no już...półtora
Tyle miesięcy komfortu...
Jak ja się kłócę z sobą (czasem specjalnie z tym samym numerem IP innym razem nie) to Ty mi się czasem wcinasz

Albo już zostań i podziwiaj mój geniusz, tylko nie pisz, OK?
Ale co...dałeś się nabrać?, eh, ja to jestem...

Możesz mi odpisać, ale nie wiem, czy to dobry pomysł?
No zresztą rób jak chcesz...
Pozdrawiam
IGła
rotux / 2007-05-12 20:01 / Uznany Gracz Giełdowy
dobry wieczór
właśnie czytam, dałem plamę..
aszulski57 / 2007-05-12 19:19 / Tysiącznik na forum
dosatłeś maila.
aszulski57 / 2007-05-12 19:21 / Tysiącznik na forum
nie mogę publicznie przedstawić swoich pogladów.
Jeszcze luba by przeczytała .
fuks2000 / 2007-05-12 19:22 / Tysiącznik na forum
załóż drugiego nicka i luz :)))
maju / 2007-05-12 19:30 / portfel / Bywalec forum
to ja też jestem wirtualny??? rany, czlowiek nie zdaje sobie sprawy dopóki nie wybierze odpowiedniej tabletki....mógłbyś chociaż na ten miesiąc dać mi szanse być realnym głosem zmaterializowanego ignoranta, hę??
wpi / 62.205.118.* / 2007-05-12 19:08
Sell in May and walk away [0]
Stock Trader´s Almanac zawiera motto:
„Sell in May and walk away“
Podają tam przykład - jesli ktoś w 1950 r zainwestował 10 tys dolarów w akcje od
listopada do kwietnia a od maja do października pozostawał tylko z gotówką to dziś miałby
534 323 dolarów natomiast ktoś kto kto inwestował przeciwstawnie w cyklach półrocznych
odnotowałby stratę 272 dolary.

http://www.focus.de/finanzen/boerse/boersenregel_aid_55034.html skomentuj
wpi / 62.205.118.* / 2007-05-12 19:08
Sell in May and walk away [0]
Stock Trader´s Almanac zawiera motto:
„Sell in May and walk away“
Podają tam przykład - jesli ktoś w 1950 r zainwestował 10 tys dolarów w akcje od
listopada do kwietnia a od maja do października pozostawał tylko z gotówką to dziś miałby
534 323 dolarów natomiast ktoś kto kto inwestował przeciwstawnie w cyklach półrocznych
odnotowałby stratę 272 dolary.

http://www.focus.de/finanzen/boerse/boersenregel_aid_55034.html skomentuj
szczypiorek / 2007-05-12 20:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A tutaj wesja dla mniej obeznanych z mową zachodnich sąsiadów: http://tiny.pl/d2v6
aszulski57 / 2007-05-12 19:22 / Tysiącznik na forum
wężykiem, wężykiem.
kros / 83.7.239.* / 2007-05-12 19:04
A co powiecie na spadki w Azji ? U nas w poniedziałek bedzie taki sam początek
fuks2000 / 2007-05-12 19:12 / Tysiącznik na forum
nie ma nic lepszego jak sesja ze słabym otwarciem a pozytywnym zamknięciem (jak np. w piątek). więc nie mam nic przeciwko. ale szczerze to bardziej spodziewam się odwrotnej wersji... obym się mylił
samuraj jack / 2007-05-12 18:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Cóż, przyczyniłem się do zamieszania, za co przepraszam.
To forum jest odmienne od innych, ma swoją specyfikę, charakter i... powagę.
I jak sądzę, w obronie takiego stanąłem. Wyobraźni sobie, co by się stało, gdyby każdy z nas częściej czy rzadziej piszących używał kilkanaście nicków. Nie szanowalibyśmy się sami siebie i nawzajem innych. Wielu z nas szukałoby poważniejszego forum, i ja byłbym między nimi.
Nikogo nie chciałem urazić. Pozdrawiam wszystkich.
Będę dziś pił Wasze, Was wszystkich zdrowie z futurkiem_logo
popijając Jasiem Wędrowniczkiem, zdobycznym zresztą [wygrany zakład].
Pana zdrowie, Panie Danielu również wypijemy...

Miłego weekendu i do poniedziałku
warren buffet / 2007-05-12 19:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jest ok Samuraju, wypij zdrówko, pisz, pisz jak najwiecej
modliszka / 2007-05-12 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Samuraju,
nie ma, za co przepraszać. Jak zwykle atmosfera weekendowa dała, o sobie znać na forum...Pomimo mocnej wymiany argumentów, nikt nie powinien czuć się obrażony, bo nie ma podstaw. Kropek właśnie siada na prom płynący na "koniec świata"...ja ku zaskoczeniu, na PW dostałam hasła, do ników kropka i teraz dumam co z nimi zrobić...Stwierdziłam, że zachowam bo jak kiedyś wróci, to się pod nimi zamelduje - tak myślę....:-))))

Pozdrawiam załogę - miłego wieczorku...
fuks2000 / 2007-05-12 19:06 / Tysiącznik na forum
Modliszka, czy Ty aby nie jesteś w pewnych miejscach enigmatyczna? :-)
modliszka / 2007-05-12 19:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jestem :-)
fuks2000 / 2007-05-12 19:17 / Tysiącznik na forum
:))))) czytuję czasem, pozdrawiam!
modliszka / 2007-05-12 19:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Enigmatycznie, tylko w dwóch tematach ;-)
Pozdrawiam również :-)
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-05-12 19:03
no to teraz się zacznie jak masz te loginy:)))))))))
modliszka / 2007-05-12 19:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie cwaniakuj, bo wyśle PW allusers i wtedy się dopiero zacznie :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-05-12 18:59
na zdrowie samuraju!
ja przeprosin nie przyjmuję bo nie ma za co:))))
a w sprawie Kropkena alias Nowego Roku
już kiedyś odbyłem dysputę na temat jego nicków- wtedy warren to pierwszy zauważył
potem była dysputa na temat Powstania Warszawskiego

ja Ciebie kropken rozpoznaję nie tyle po uśmiechu co po sposobie prowadzenia dyskusji, ostatnio napisałem ,że to forum stymuluje moje światłowody i myślę, że Twoje też...choć z tymi nickami to trochę przesadzasz- valjean(nikt-kiełbik na giełdzie)jak zmieniał-uzasadnił pięknie, ale każdy człowiek jest inny...

pozdrawiam wszystkich,

a jeśli czegoś nie lubię, to obrażania się- jak mawiam- w****** się można, obrażać- po co?
slaw / 2007-05-12 18:11 / Uznany Gracz Giełdowy
witam --- widze że emocjonujaco znowu było ... ale ja juz teraz nie napisze nic kontrowersyjnego o nie ......

milej soboty
samuraj jack / 2007-05-12 18:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
witaj

no dalej... nie daj się namawiać...
nie rób nam tego...:(

pozdrawiam:)
superowy inwestor / 2007-05-12 17:55 / Bywalec forum
taka wklejka o inwestycjach, może wam się spodoba
http://www.focus.de/finanzen/boerse/boersenregel_aid_55034.html
idę czesc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy