Forum Polityka, aktualnościPolityka

Powstaje front przeciw "psuciu państwa"

Powstaje front przeciw "psuciu państwa"

Money.pl / 2006-09-03 11:41
Komentarze do wiadomości: Powstaje front przeciw "psuciu państwa".
Wyświetlaj:
ojciec / 193.42.229.* / 2006-09-04 14:33
a najlepsze w tym to że za naprawę wzieli sie ludzie którzy to Państwo dokumentnie popsuli! To jaki są klimaty jak z filmu "czy leci z nami pilot"
bizon / 83.17.143.* / 2006-09-04 10:00
Gubię się w tym bałaganie i przekrzykiwaniu może lepiej by było aby UPR miał większą siłę przebicia
kapper / 83.15.97.* / 2006-09-03 19:28
przymiotników, porządek, ład i dobrobyt w kraju to wszelkiej maści lewactwo musi siedzieć w p******. Jeżeli chcemy totalnego burdelu, bezkarności, złodziejstwa i porażającej biedy to głosujmy na lewactwo. Czy to takie skomplikowane, świat jest prosty tylko lewactwo go gmatwa i wodę mąci.
tomer / 4.159.175.* / 2006-09-03 21:32
elektorat PiSuaru wrocil z kosciola i pluje - pomodl sie i idz so lozka - reszta tak samo.
ldfalj / 87.99.44.* / 2006-09-03 18:33
Regulamin forum
pchelek / 83.31.196.* / 2006-09-03 18:27
na tej zasadzie i sld i po i psl [i nawet samoogrona] [a ostatnio i lpr sie laduje w ten uklad - bo widzi ze schodzi ze sceny - dzieki pisiorom] pisiory-kaczory maja dni policzone - teraz kto pierwszy zerwie ten pseudo=uklad to wygra - lepper to widzi i juz sie szykuje by wyrwac kaczkom ostatnie piora z zadka
stani / 217.28.147.* / 2006-09-04 12:05
Aleś ty głupi...
stani / 217.28.147.* / 2006-09-04 12:04
Aleś ty głupi...
stani / 217.28.147.* / 2006-09-04 12:04
Aleś ty głupi...
czater / 2006-09-03 16:50 / Tysiącznik na forum
Niewazne kto wazne zeby zrobil cos dobrego dla Polski, dla mnie nawet sam Osama byle tylko wytepic to złodziejstwo na gorze
keskese / 2006-09-03 14:11 / Reprezentacja Polski
partia robotnicza
pchelek / 83.31.196.* / 2006-09-03 18:28
lepsza niz pisiorska czerwono-czarno-brunatna banda trojga
toruniak / 83.8.179.* / 2006-09-03 13:18
Mam nadzieje że jest to początek drogi do powstania w Polsce prawdziwej SocjalDemokracji jako przeciw wagi dla Liberałów ukrywających się tchużliwie pod różnymy szyldamy
Jakub Wędrowycz / 2006-09-03 13:28 / Giełdowy egzorcysta amator
Muszę cie rozczarować , to już jest KONIEC drogi , a na pewno POCZĄTEK KOŃCA !
czater / 2006-09-03 11:58 / Tysiącznik na forum
Moze to nie jest roziwazanie problemu, ale PO jako opozycja powinna bardziej patrzec na rece PIS a narazie tylko ujadac jak kundelek czasem
Jakub Wędrowycz / 2006-09-03 11:41 / Giełdowy egzorcysta amator
SLD z PD chcą naprawiać Państwo ! Trochę mi to przypomina wizytę kolejnego "fachowca" z programu "USTERKA" !
maa / 2006-09-03 12:16 / Tysiącznik na forum
Czy ja wiem? Nigdy nie jest idealnie. Ważne , by robić mniej błędów, niż konkurencja.

SLD nie brak ludzi inteligentnych. Mało jest tam ludzi etycznych.
Tyle, że PiS nie jest nieetyczny - jest całkowicie amoralny, jak molierowski Tartuffe.
Skoro zresztą PiS skumał się z post-bolszewią jaką jest Samoobrona, argument straty dziewictwa przez PD jest mało przekonujący.
Liberalna PD straciła zresztą dziewictwo już dawno, rządząc z socjalistycznym AWS-em.

PiS ma szczęście rządzić po SLD. Zbiera owoce ich pracy (głownie tak krytykowanego przez PiS, Samoobronę i LPR przystąpienia do Unii). Tak jak za 3 lata, następny rząd będzie zbierał plony nierządu katolickich narodowych socjalistów z PiS-u i komunistów z Samoobrony. ..
Współczuję...
keyser soze / 84.10.90.* / 2006-09-03 13:31
tow. kwaśniewski, miller, , kwiatkowski, jakubowska, oleksy, janik, czarzasty, pęczak ( nie, ten na razie nie ma czasu ),nikolski, sobotka, długosz, łapiński, celiński, etc.etc. - stańcie do szeregu !!!!!!!!
maa / 2006-09-03 15:18 / Tysiącznik na forum
NIestety, oni są inteligentni.
A można to powiedzieć o Bielanie, Gosiewskim, Ziobrze, Giertychu, Lepperze?
Kaczyńscy i Kurski to trochę za mało jak na całą koalicję.

A jeśli chodzi o brak moralności, to nie wiem komu dać palmę pierwszeństwa: pisiorkom, czy postkomunistom.
Zgadzam się, postkomuniści efektywniej kradli. Jak wspomniałem, są bardziej inteligentni, a kradzież państwowego dobra wymaga inteligencji.

Zresztą, czy pisowcy mniej kradną, to się zapewne okaże, gdy stracą kontrolę nad prokuraturą, lub ta czując zmiany polityczne odzyska na moment niezależność.
Pamiętajmy, że stawki łapówek dla urzędników za Olszewskiego wzrosły dwukrotnie - ludzie są ludźmi. Mogło się Kaczyńskim udać utrzymanie ludzi w ryzach w W-wie (za cenę stagnacji), ale nie sądzę, by im się to udało w skali kraju.
To się udało chyba tylko Stalinowi, ale on "wymieniał" kadrę, hmm... często i radykalnie.

Realistycznie - ludzie kradną i kraść będą, ważne, aby nie za dużo i przy okazji coś pożytecznego dla kraju robili.
noo / 193.42.229.* / 2006-09-04 14:30
maa! najlepsze jest ostatnie zdanie z twojego posta! I ty porównujesz kto z nich jest bardziej moralny? Poprostu, żenada ten twój post.
keskese / 2006-09-03 14:16 / Reprezentacja Polski
nigdy ich nie zapomnimy...
Jakub Wędrowycz / 2006-09-03 13:27 / Giełdowy egzorcysta amator
Przystąpienie do Unii to nie sukces SLD . Oni mieli szczęście byc w tym czasie u władzy. SLD to zgrana płyta. Na przykład na Śląsku wiekszość działaczy SLD już zmieniła barwy lub usilnie zastanawia sie jak ,kiedy i na jakie je zmienić . Istnienie SLD traci rację bytu , młodzi lewacy szukają "lewicy bez naleciałości PZPR- u" , a starzy mają swoją .... Samoobronę ! Mlodzi zagłosują na PO lub RACJE , bo te partie są postrzegane jako bardziej wyraziste . PD jest partią NIJAKĄ , bez wyrazu . Nie daje im ŻADNYCH szans na sukces.
maa / 2006-09-03 15:31 / Tysiącznik na forum
Przyznasz, że SLD też na to pracowała?
Wtedy PiS, LPR, i Samobrona robiła wszystko, by przystąpienie do EU storpedować.

SLD, a może raczej Belka z Hausnerem, zostawiłi też PiS-owi gospodarkę, która się rozpędzała.
A jeśli chodzi o PO, na którą głosowałem, bez złudzeń, Panowie. Oni od PiS-u różnią się niezbyt wiele, głownie wyższą kulturą i lepszym wykształceniem.
Gilowska była po prostu odważniejsza i obrażona na kolegów...

A propos, kogo wolelibyście jako ministra od spraw gospodarczych: Gilowską, czy Hausnera?
Jakub Wędrowycz / 2006-09-04 21:49 / Giełdowy egzorcysta amator
Im mniej polityki w gospodarce tym lepiej! Polska gospodarka sie rozpędzała bo Chiny dostały "chcicy" i cały swiat , a zwłaszcza ten od dostawców "surowcowo-półproduktowych" dostał kopa. Koniunktura. A co do "ekonomów" ( bo nie ekonomistów ) rodem z PiS-u to się zgodzę , ale zgodnie z teorią POPiS to nie ONI mieli rządzić bgospodarką.
yes. / 83.21.239.* / 2006-09-03 17:37
Jesteś reprezentantem samego siebie, a nie Polski. Takie określanie siebie jest po prostu łajdactwem.
Jakub Wędrowycz / 2006-09-03 20:28 / Giełdowy egzorcysta amator
Ale skuteczniejszym , nawet w pojedynke , niż Orły Lwa !
notmalnosc / 87.96.9.* / 2006-09-03 17:43
im szybciej naprawa zmieni kierunek na normalnosc w tolerancje i cale spoleczenstwo to Polska tym lepiej tzominie nas smiesznosc globalna elita na glowie zamiast kolka dumy to same klepki adrudzy to obroza jazma i fanatyzmu raju tz wolna polska tworcza to cale spoleczenstwo w XXI wieku.
Jakub Wędrowycz / 2006-09-03 20:06 / Giełdowy egzorcysta amator
Mam wrażenie ,że chcesz wyrazić sprzeciw wobec mitycznego braku tolerancji w Polsce . Tak więc chciałbym ci powiedzieć,iż jestem osobnikiem BARDZO TOLERANCYJNYM , ale nie mam zamiaru nazywać umowy cywilnoprawnej pomiędzy osobnikami tej samej płci , a tyczącej się możliwości spadkobrania z pominięciem pewnych wymogów KRiO - MAŁŻEŃSTWEM . Taki sam sprzeciw budzi we mnie pragnienie nabycia przez tych osobników zabawki w postaci dziecka . Jestem skłonny zgodzic się na psa, ewentualnie KOTA , ale nie dziecko . Jest mi natomiast obojetne jak te osoby uprawiają seks i w jaki sposób doprowadzają się do orgazmu. Będę może nieskromnym ,gdy powiem ,iż podobnego zdania jest WIELU POLAKÓW !
MP / 85.219.252.* / 2006-09-03 17:51
Glowa cos mysli a palce pisza swoje.
Efekt - belkot

Najnowsze wpisy