Forum Polityka, aktualnościKraj

Powstań Polsko. Jak dwóch studentów z Wrocławia stworzyło biznes na patriotycznym designie

Powstań Polsko. Jak dwóch studentów z Wrocławia stworzyło biznes na patriotycznym designie

Wyświetlaj:
NieSortowany6886 / 78.88.144.* / 2016-01-24 18:03
Lepszy sort, gorszy sort lepszy sort gorszy sort, lepszy sort gorszy sort... Lepszy patriota, gorszy patriota, lepszy Polak, gorszy Polak... I tak w kółko od 27 lat... Miała być zmiana na lepsze a jest 2 x większy syf niż był...
yakubu / 213.238.76.* / 2016-01-24 17:59
Czy w ich sklepie znajdę również ubrania symbolizujące okres Polski socjalistycznej - państwa które w krótkim czasie mogło się poszczycić niemałymi dokonaniami , bez którego nie byłoby w naszych granicach teraz Wrocławia , Gdańska , większości Śląska , w którym nikt nie grzebał w śmietnikach i nie umierał z powodu braku na leki ?
Tak tak / 83.31.128.* / 2016-01-24 17:55
Patryjotyzmu firma? Co ma w logo? Poszukajcie co to jest za znak i to nie jest herb Ukrainy pod tym Znakiem szli banderowcy i Upa!!!!
Bezmózgi zerują na naiwności i niewiedzy
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
plichta / 109.243.120.* / 2016-01-24 18:13
No niby ,,trizub,, jest, ale gdanski Neptun tez ma trójząb.....tez banderowiec?
Tak tak nie nie / 94.254.133.* / 2016-01-24 18:58
Zabaczysz jaki ma neptun a jaki ma Upa taki sam jak firma z patryjotyczna odzieżą! Tocka w tocke
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Super 001 / 83.23.197.* / 2016-01-24 17:55
Wszystkiego w porządku,ale grafika na niektórych bluzach mogłyby być trochę mniejsza,skromniejsza (chodzi mi o symbole narodowe) to lepiej wygląda.Powodzenia.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wyrocznia86768 / 78.88.144.* / 2016-01-24 17:50
Jeśli Polak nie będzie szanował Polaka, człowiek człowieka, jeśli pracodawca będzie wyzyskiwał pracownika, jeśli urzędnik będzie ściemniał petenta, jeśli kamienicznik będzie wykopywał ludzi z mieszkań, jeśli ksiądz będzie siał nienawiść jeśli będzie korupcja i będą kłamstwa polityków to temu krajowi żadne koszulki ani żaden patriotyzm nie pomoże, ten kraj rozpadnie się od środka. Szacunek człowieka wobec człowieka to jest elementarna podstawa zdrowego społeczeństwa. Jak ludzie czują się w swoim kraju komfortowo, godnie jest przyjazna atmosfera to naprawdę nie trzeba jakichś mód na patriotyzm by kochać ojczyznę. Niestety w Polsce to od 27 lat tylko wojenki i wojenki i coraz większa nienawiść...
Nawojka / 77.65.92.* / 2016-01-24 17:49
Tytuł brzmi tak, jakby to byli naciągacze żerujący na naiwnych, czyli w WP jak zwykle manipulacja i nakręcanie emocji.
nowe wzory / 89.228.124.* / 2016-01-24 17:44
A może by tak urozmaicić repertuar odzieży patriotycznej o elementy graficzne ukazujące np. chłopa pańszczyźnianego zakutego w dyby, płonącą stodołę w Jedwabnem, "pławienie w XVIII w. czarownicy w jeziorku, granatowego policjanta z czasów okupacji, sceny z walk ulicznych w Warszawie w czasie zamachu majowego, rozpitych przez tzw. przemysł propinacyjny w XIX w. wiejskich kmiotków, pogromy żydów i tzw. innowierców w czasach kontrreformacji, zbieranie dziesięciny przez plebana z pól kmiecych, nawalanie bejsbolami przez "patriotyczną" młodzież faszystowską żydowskich studentów w ramach wprowadzania tzw. getta ławkowego w latach trzydziestych XX w., ścięte głowy w czasie ruchawki Jakuba Szeli, zagraniczne występy tzw. lisowszczyków w XVII w., zbrodnię w Gąsawie XIII w., wyłupienie oczu księciu Zbigniewowi z rozkazu jego brata Krzywoustego, bezmyślne wysyłanie na śmierć wiosną 1945 r. całych oddziałów Wojska Polskiego przez wiecznie pijanego gen. Świerczewskiego, bredzącego Piekarskiego na mękach, podjęcie decyzji o wybuchu powstania warszawskiego w 1944 r. w obliczu ogromnej przewagi hitlerowców, fatalnego uzbrojenia powstańców i chełpienie się z faktu wysyłania na barykady powstańcze kilkuletnich bezbronnych dzieci, wypędzanie tzw. syjonistów do przysłowiowego Syjamu w marcu 1968 r., itp, itd. Nasza historia jest przecież bardzo bogata w różne ciekawe wydarzenia i dlaczego mamy ją tylko ograniczać do znajomości faktów i symboli na poziomie tak dziś modnej "superpatriotycznej" tzw. gimbazy? Ale obawiam się, że firma odzieżowa nie skorzysta z mych propozycji, do których nie roszczę sobie absolutnie żadnych praw autorskich. Tym bardziej, że dziś jest bardzo modne pisowskie hasło tzw. polityki historycznej - czyli robienia historycznej wody z mózgów młodemu pokoleniu. Wszystko co było przeszłością naszego państwa zgodnie z "polityką historyczną" będzie zawsze wspaniałe i cacy, a całe zło zawsze będzie czaiło się za granicą, która nieustannie knuła, spiskowała i kopała dołki pod naszym nieustannie wspaniałym Narodem. Już to słyszałem kiedyś z ust "towarzysza Wiesława" Gomułki , który np. za brak rąbanki u rzeźnika lub w taniej jatce ( były kiedyś takie sklepy) winił zawsze odwetowców zachodnio-niemieckich z Bonn. Dziś prawie to samo słyszę z ust prezesa "zbaw Polskę". Przypomina mi się młodość, tylko że jakoś rzygać się chce...
gg756 / 93.159.139.* / 2016-01-24 17:59
Oni zarabiają na swoim pomyśle. Masz pomysł-> zrealizuj. Może znajdziesz odbiorców.
Iwan288 / 89.72.24.* / 2016-01-24 17:55
a może byś tak poczytał i przestał słuchać taty z PRLu .
reree / 31.61.137.* / 2016-01-24 17:52
do -nowe wzory- zapomniałeś dodać jak Niemcy palili Żydów w Jedwabnem oraz jak Żydzi mordowali Polaków co zapomniałeś czy historii nie znasz a może nie chcesz znać?
nowe wzory / 89.228.124.* / 2016-01-24 18:06
Jest oczywistą oczywistością, że zbrodnia w Jedwabnem została przygotowana i wykonana rękoma samych Żydów. Podłe żydowskie nasienie starozakonne samo zgromadziło suchą słomę w jedwabieńskiej stodole oraz zawsze skuteczne zapałki firmy Sianów, wbrew lamentującym polskim sąsiadom z miasteczka zgromadziło się w stodole, zaryglowało wrota i podpaliło się zdradziecko. A wszystko po to by rzucić swe podłe oskarżenia pod adresem Narodu Polskiego, który wykorzystywało i z którego wysysało krew na macę od tysiąca lat. Dzięki, że jako znakomity znawca historii odsłoniłeś tę skompromitowaną intrygę
kogiello / 188.146.64.* / 2016-01-24 17:30
No i brawo SurgePolonia...firma Polska, pracownicy i produkty Polskie, podatki Polskie więc tylko trzymać kciuki..teraz jest dobry czas dla ich interesu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
polacy / 83.23.194.* / 2016-01-24 17:30
tak trzymac musimy powstac przeciwko terrorystycznej rosji i obalic tego demona
eni / 91.244.222.* / 2016-01-24 17:51
Koźle ty chory! Nie w Rosji nasz wróg i nie Rosja nasz wróg! Nie Rosja wykupiła nasze banki, zniszczyła handel, przemysł, nie Rosja zadłużyła nas na 1 bilion dolarów amerykańskich! Rosja na dobrą sprawę od czasu gdy zabrała stąd swoje wojska nic do nas nie ma - ani razu nie wysunęła żadnych żądań terytorialnych, gospodarczych czy jakichkolwiek innych. Za to do Rosji przez te 25 lat są ciągłe pretensje wysuwają jak nie te to inne kozie bobki. Jest w Polsce wielu patriotów, którzy to widzą, rozumieją, którzy wiedzą gdzie urzędują spekulanci okradający ten kraj. I coś ci jeszcze powiem na koniec już - jeżeli kiedyś, kiedykolwiek łyse kibolstwo z podstawowym wykształceniem i ze zrytymi mózgownicami pójdzie przeciw Rosji, to ci ludzie, ci patrioci, staną ramię w ramię z tym krajem przeciw wam, durnie. Ja będę wśród nich. I niech was szlag!
Polska! / 83.23.184.* / 2016-01-24 17:28
widzę, że handlarze koszulkami z gębą Czeguevary minusują propolskie wzory :P
SwiadomyObywatel / 78.88.144.* / 2016-01-24 17:31
Każdy ma prawo ubierać się w to co chce i nie ważne w co się ktoś ubiera ale co sobą reprezentuje jako człowiek !!! Lepsza osoba z koszulką Cheguevary niż zapijaczony kibol z godłem Polski Walczącej krzyczący po pijanemu Sieg Hail a widziałem takich...
SwaidomyObywatel / 78.88.144.* / 2016-01-24 17:13
Wbili się we wszechobecne trendy, teraz to się nawet byle żul lansuje na wielkiego patriotę... Każdy okres ma swoje mody a oni dobrze rozpoznali rynek. Mnie ten cały wymuszany i natrętnie lansowany patriotyzm już męczy i na pewno nie ubierał bym się w ich sklepie. Męczy mnie z tego względu że obecnie za "patriotów" podają się ludzie bez żadnych zasad moralnych wykorzystując chwilę i modny trend, na przykład kibole i inne tego typu badziewie. Problemem w Polsce jest brak szacunku Polaka wobec Polaka i można się z tym zetknąć na każdym kroku, w pracy, na uczelni, na ulicy i od 25 lat to się nie zmienia. Polak Polakowi jest wilkiem, ludzie wyjeżdżają z Polski zmęczeni ciężką atmosferą panującą w tym kraju do krajów zachodnich gdzie jest większe poszanowanie godności człowieka. Póki to się nie zmieni patriotyzm będzie tylko sztuczną modą kamuflującą realne problemy...
Jacek788 / 79.173.35.* / 2016-01-24 17:24
Co ty wiesz o "kibolach" ? Noszę ciuchy od SP i nie dlatego, że taka "moda", tylko dlatego, że przedstawiają mój światopogląd i moje wartości. Jedni chodzą w koszulkach z logiem peace, inni w szmatach z czegewarą, a ja pokazuję moim ubiorem miłość do kraju i przywiązanie do tradycji i historii, ale ty i tak nazwiesz mnie "kibolem". Ciekawe kim ty jesteś? Pewnie nikim, bo piszesz z takim przejęciem o braku szacunku dla innych, a sam antagonizujesz grupę nazywając ją "kiblami".
seen / 80.55.149.* / 2016-01-24 17:09
Handel koszulkami, spodniami i gaciami z symbolami narodowymi powinien być karany za zbezczeszczenie symboli narodowych... Godło na tarczy, flaga na sztandarze kiedy idzie się do boju, a nie na popijawę u kolegi! Spadamy do nędznego poziomu USA gdzie symbole narodowe to towar handlowy, a nie symbole narodowe!
Andrzej314 / 37.47.105.* / 2016-01-24 17:04
Ja mam patriotyzm w sercu i duszy oraz flagą na ścianie w domu a nie na kawałku szmaty znoszonej i przepoconej aż śmierdzi a na której ktoś się dorabia.
Artur71 / 91.223.212.* / 2016-01-24 17:29
Te rzeczy można prać. Nie trzeba chodzić w śmierdzących :) :)
Roblond / 80.193.34.* / 2016-01-24 16:54
Ale jak czuć zazdrość i że zwieracze ściska pismakowi co dał ten tytuł artykułu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Blorond / 83.7.41.* / 2016-01-24 17:07
Gdzie Ty czujesz zazdrość w tym tekście, w którym zdaniu?? Jakoś nie zauważyłem

Najnowsze wpisy