Forum Polityka, aktualnościKraj

Pożar w gdańskim meczecie. Przyczyną podpalenie

Pożar w gdańskim meczecie. Przyczyną podpalenie

Wyświetlaj:
.,. / 81.190.52.* / 2013-10-17 11:51
Z reguły zwarcie elektryczne jest przyczyną pożaru w/g naszych strażaków.
S.O. / 83.11.153.* / 2013-10-17 11:31
Prezydent miasta ma odpowiednie fundusze i powinien je przeznaczyć na odbudowę i lepszą ochronę świątyń ! I dlaczego nie zainstalowano monitoringu ?!
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-17 02:17
- Taki czyn zasługuje tylko na jedno określenie - podłość - podkreślił Adamowicz. Dodał, że wstyd mu za sprawców. Wstyd mi jako mieszkańcowi Gdańska, miasta, w którego tradycję wpisana jest tolerancja - napisał.
Czy tez jest Panu wstyd za Mahometa, który m.in. kupił sobie 6-cio letnie dziecko i odbył z nim stosunek seksualny w wieku lat 9? Mam nadzieję, że ten fakt historyczny uznany przez Islam w Hadisach nie zostanie uznany za obrazę uczuć religijnych. Oczywiście podpalenia nie popieram, nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe, ale z powodu podpalenia nie czyńmy z antytolerancyjnego Islamu perełki wszechświata. Widziałem ostatnio fotkę poćwiartowanych przez Muzułman, po zgwałceniu, kilku nagich kobiet hinduistek, w odciętą głowę jednej z nich włożyli w jej usta odciętą dłoń, a może po odcięciu dłoni, kazali jej ją jeść. Drastyczne? Podobno w Indiach nie jest to rzadkie. Kilku fanatyków to zrobiło, bo nie chciały przejść na Islam... Też wstyd? Czy Żydzi gdańscy też i tu nie mogą stać obojętnie? Czy oprócz rozpaczy nad spalonymi drzwiami będą też rozpaczać nad tym faktem? Łączymy się w bólu i solidarności z naszymi braćmi muzułmanami... Żenada... Chyba nie wiecie co to ból...

Najnowsze wpisy