Forum Forum finansoweInne

Pozew grupowy przeciwko Skandia Życie TU

Pozew grupowy przeciwko Skandia Życie TU

Money.pl / 2014-01-15 17:31
Komentarze do wiadomości: Pozew grupowy przeciwko Skandia Życie TU.
Wyświetlaj:
wk....wiony / 78.8.66.* / 2016-01-26 20:08
Faktycznie Skandia to jedno wielkie oszustwo lub nieudacznictwo pracujących tam pseudo finansistów.
Przez 15 lat nie zarobili nic , a nawet stracili 15 % tego co wpłaciłem.Oszuści lub nieudacznicy!!!
Zainteresujcie się jacy ludzie tam pracują, abyście nigdy na nich nigdy nie trafili w żadnych instytucjach finansowych.Powinni zostać bezrobotnymi!!!! Nie dawajcie się już nigdy nikomu naciągać na żadne fundusze inwestycyjne itd. Świetnie ,ze PIS zabiera się za te złodziejskie instytucje.
ruzus / 94.42.46.* / 2014-01-15 19:18
Ludzie !
Zawsze jak czytacie (przeglądacie) umowe to zanim ugrzęźniecie w fachowych terminach i paragrafach
_najpierw _ poszukajcie TABELE OPŁAT,
ona mowi najwiecej o umowie, reszta to szczegoly.
wał stadny / 83.26.91.* / 2014-01-15 17:31
Kolejni analfabeci skarżą się "Dobremu Panu" że zostali oszukani. A jak umowy podpisywali to co? Czytać nie umieli?
Nawet po podpisaniu umowy mieli 30 dni na odstąpienie od niej, bez żadnych kosztów.

Przeglądałem kiedyś tą pożal się Boże "ofertę" Skandii i nawet się zastanawiałem kto takie coś może kupić - jak widać klientów można złapać nie tylko na Amber Gold.
Tu było pole do popisu dla KNUiFE że takie umowy były tolerowane przez urząd nadzorujący rynek ubezpieczeń.
Już chyba nic nie jest w stanie mnie zadziwić, ludzie nie czytają umów, podpisują, płacą, a potem płacz i lament, bo ich oszukano.

Zupełnie inną sprawą jest zawiłość umów. Umowy nawet najprostsze celowo redagowane są tak, aby zniechęcić klienta do ich przeczytania i ukryć różne zastawione w nich pułapki.
Jednak w przypadku ubezpieczeń od kilkunastu lat jest obowiązek jasno i przejrzyście wykazywać wszystkie koszty i opłaty i wspomniana Skandia te koszty i opłaty publikowała.
Pogratulować Skandii agentów/akwizytorów/naciągaczy jeśli tak skutecznie ogłupili tylu naiwniaków.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: