Forum Polityka, aktualnościKraj

Pozew przeciw Palikotowi. Posłowie PO kontratakują

Pozew przeciw Palikotowi. Posłowie PO kontratakują

Wyświetlaj:
door / 83.12.255.* / 2012-08-26 18:23
Na stronie Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej, zaczynającej się mottem z Bartoszewskiego „Platforma Obywatelska jest partią rozsądku, umiaru, centrum, a nie szaleństw i skrajności”*, znalazłem bardzo obiecującą zakładkę, która nazywa się „rejestr wpłat od osób fizycznych”. Radośnie popędziłem za wskazówką i … znalazłem tam informację „Brak wpisów”**
Mogłoby to oczywiście świadczyć o tym, że żadna, ale to żadna „osoba fizyczna” nie odczuła nigdy imperatywu wsparcia „najlepszej drużyny” choćby złotówką gdy ta nieuchronnie parła ku kolejnej zwycięskiej kadencji. Nie bądźmy naiwni. Świadczy to bowiem o tym, że z jakichś powodów Platforma Obywatelska RP (a może i reszta partii i stronnictw- nie wiem bo tam nie sprawdzałem) odczuwa jakiś lęk przed pozostawieniem wspomnianych informacji do publicznego wglądu.

salon24
Kaszuba zapytajcie / 83.28.208.* / 2012-08-25 22:36
Niski chwyt Donka i reszty ferajny. Kraść razem to dobrze, jak odcinać się od szajki, to źle. Filozofia Piętaszka. Według Tuska w życiu nie ważna jest władza ani pieniądze. Liczy się tylko miłość. Satuchowicz nie miłował Tuska dlatego siedzi. A Plichta miłuje i na wolności. Ot cała filozofia. Synalek Donka miłuje podróże. Dlatego zajmuje się kolejami i samolotami. Dlatego podróżuje do China. Lubi podróżować zwłaszcza na koszt państwa. Cała ta szajka jest wyjątkowo miłościwa. Dziadek miłował Wehrmacht, dlatego w domu przy dzieciach rozmawiali po niemiecku. A Drzewiecki nazywa Polskę dzikim krajem. Jak można?
103 / 37.31.58.* / 2012-08-25 22:09
Uderz w stół a złodziej się odezwie.Chciałbym poznać odpowiedż na zadane pytania przez pana Palikota. A może czarni dadzą głos o milionach złotych przekazanych przez Amber Gold za " opiekę " nad oszustwami. Alle jaja.
fdgdst5 / 31.63.129.* / 2012-08-25 20:52
i dlatego składa wotum nieufności dla rządu Tuska

Najnowsze wpisy