Forum Polityka, aktualnościKraj

Pozew zbiorowy przeciwko Bankowi Millennium?

Pozew zbiorowy przeciwko Bankowi Millennium?

Money.pl / 2014-01-23 11:29
Komentarze do wiadomości: Pozew zbiorowy przeciwko Bankowi Millennium?.
Wyświetlaj:
Process / 83.17.170.* / 2014-01-24 16:04
Ten bank to jeden wielki koszmar. Bezpieczeństwo zdeponowanych tam pieniędzy to miraż, fatamorgana która w każdej chwili może się rozpłynąć jak dostęp do swojego konta i zgromadzonych tam pieniędzy. Sam się znalazłem w takiej sytuacji. Otworzyłem konto, deponowałem pieniądze, nie miałem żadnych zobowiązań finansowych. A po jakimś czasie nie mogę zrobić przelewu, okazuje się że mam zablokowany dostęp do swojego rachunku. Nie otrzymałem żadnej informacji o fakcie, nie mówiąc o uzasadnieniu. Teraz czekam już 2 tygodnie na wyjaśnienie, złożyłem reklamację. Placówka w Łodzi na Piłsudskiego 76. Jeśli ktoś chciałby się ponurzeć w oparach absurdu to polecam bank millennium - murowany kandydat do bankructwa.
pozwałemBank / 195.234.8.* / 2014-01-23 12:24
Prawomocne wyroki przeciwko bankom w sprawie kredytów hipotecznych CHF do pobrania na blogu: pozwalemBank.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jerek / 83.25.61.* / 2014-01-23 11:46
Kredyty biorą szybko i korzystnie, aprobują wszystkie klauzule,prowizje,oprocentowania a potem płaczą jak trzeba spłacać te super korzystne kredyty i udają wielce pokrzywdzonych i pewnie większość myśli że ta forsa to im się należy za darmo jak psu kiełbasa.
kredytobiorca banku m.. / 31.60.108.* / 2014-03-18 12:35
Zastanow sie co wypisujesz... chyba w ogole nie jestes w temacie. Ja akurat czuje sie oszukany i niedoinformowany jakie skutki moze niesc kredyt w chf .. bank kaze oplacac ubezpiczenienia ktore tylko ich zabezpieczaja...w kwotach po 7 tys. Raz na 3 latai ktore nie wliczaja sie do kredytu...jakos o tym nikt nie mowil z3 moze dojsc do takiej sytuacji w momencie podoisywania umowy jezeli chf pojdzie do gory... a Wam mowili ? oni nie licza sie z klientami indywidualnymi. Do tego ta klauzula ktora jest w swietle prawa niedozwolona. To ja sie ciebie pytam-czemu mamy potulnie placic i dac sie ograbiac? Cieszymy sie ze w koncu cos sie dzieje w tym temacie i zamierzamy powalczyc ! Najprzyjazniejszy bank wg. Neewsweeka ... haha a to dobre..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gtx / 178.37.213.* / 2014-01-23 12:11
Gościu czytaj ze zrozumieniem! Jeśli umowa ma wady prawne potwierdzone przez Sąd to inna sprawa niż te wasze ograne teksty "jak zieli takie kredyty to niech płaczą i płacą" lub "z naszych podatków nie będziemy ich spłacać". [...] TAK JAK BANK WYMAGA RESPEKTOWANIA UMOWY TAK I MY WYMAGAMY RESPEKTOWANIA PRAWA i tylko tyle.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
KLIENT1161 / 37.7.81.* / 2014-01-23 11:29
MYŚLĘ ŻE BANK ZACHOWA TWARZ I WYRÓWNA STRATY KLIENTÓW JEŚLI NIE TO WYCOFAM WSZYSTKIE ŚRODKI PIENIĘŻNE Z TEGO BANKU I INNYM TEŻ BĘDĘ TO PROPONOWAŁ
Jan z Sianowa / 95.48.227.* / 2014-01-23 11:51
Kochani Obywatele RP nie róbcie dobrze dla Banku Millenium i w drodze wyjątku wycofajcie swoje oszczędności niech nie będą zwykłymi oszustami wobec słabszych Klientów !!!!!

Najnowsze wpisy