Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Poziom ubóstwa w Bułgarii jest alarmujący

Poziom ubóstwa w Bułgarii jest alarmujący

Money.pl / 2013-03-26 18:52
Komentarze do wiadomości: Poziom ubóstwa w Bułgarii jest alarmujący.
Wyświetlaj:
hanibal / 83.28.16.* / 2013-03-27 00:45
nas tez UE chwali, tez żyjemy jak w BUŁGARI ale UNIA NAS CHWALI to najważniejsze.
Srinagarindra / 77.45.44.* / 2013-03-26 19:28
Po jaką cholerę patrzeć na Bułgarię? Po co biedna Polska pomaga Irakowi i Afganistanowi które tego nie chcą i zabijają naszych żołnierzy? W Polsce jest coraz większa strefa biedy - miast tam - dajcie te pieniądze tutaj na chleb. Oczywiście głodnymi łatwiej rządzić - zanika zdolność myślenia - ludzie się miotają między Lidlem i Biedronką aby taniej kupować żarcie i dlatego nie mają czasu na politykę! Po co politycy pajacują w mediach - syf, dziury w drogach jak po wyzwoleniu w 45,nędza, brak pracy i wyjazdy za chlebem. A oni opowiadają żenujące farmazony o dogonieniu przez Mazowsze średniej europejskiej!Mój sąsiad miał paraliż całej prawej strony ciała. Częściowo wyszedł z tego ale na rehabilitację skierowano go na listopad a po protestach rodziny za miesiąc, kiedy liczy się każda minuta aby wróciła sprawność. Co to k.... jest! Służba zdrowia czy SS ? Należy rozumieć, ze każdy emeryt mniej to ulga dla systemu emerytalnego TAK ? Czy wszystkim zbiorowo odbija?! Jesteśmy zapóźnieni cywilizacyjnie o jakieś 30 lat za Europą a nasze wybrane w wyborach pawie pie... farmazony w telewizji. 10 tysięcy emerytury eminencji i jego żołnierski sposób bycia te z dla nich jest OK !
podróżnik_house / 31.175.82.* / 2013-03-26 19:19
Pamiętam jak przed wejściem do UE Bułgarzy opowiadali jak to teraz staną się bogatymi Europejczykami. Patrzyłem na nich z politowaniem, bowiem pamiętałem co mówili jak na początku wieku powrócił car i obiecał im gruszki na wierzbie. Wtedy też tak się podniecali. Widać człowiek tak ma, że chce wierzyć.
i to by było na tyle / 83.4.248.* / 2013-03-26 18:52

85 procent gospodarstw domowych miesięczne dochody przeznacza tylko i wyłącznie na podstawowe wydatki i opłaty.

Nie to co u nas gdzie tylko 83,7 procent tak ma

Najnowsze wpisy