Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poznaj mocne i słabe strony sklepów internetowych

Poznaj mocne i słabe strony sklepów internetowych

Wyświetlaj:
Witek75 / 79.163.41.* / 2009-12-19 00:39
Na pewno jest lepiej, konkurencja wymaga polepszanie oferty. Z doświadczenia wiem, że jeszcze sklepy powinny popracować nad opiniami produktowymi i tym co pokazują klientom - tzw. e-półce sklepowej. Tutaj można dużo zrobić - lepiej pokazywać towar, wklejać lepsze treści, pokazywać produkty podobne, wyświetlać zalety i wady, dawać opinie.

Polecam serwis http://www.peryskop.pl/ który dostarcza takie treści do e-sklepów. Każdy może od nich kupić treści na e-półkę oraz opinie produktowe.
yeti13 / 89.74.184.* / 2009-12-12 12:58
Pracuję w sklepie internetowym. Jakiś czas temu wysłałem do "Wprost" maila z zapytaniem co trzeba zrobić aby sklep został uwzględniony w tym rankingu. Odpowiedzieli: "W jakim rankingu, przecież my żadnego nie przygotowujemy" ...
tutis / 2009-12-11 18:31
jak dla mnie sa same plusy! szczegolnie jezeli chodzi o operatorow komorkowych, bez problemowo mozna zamowic dowolny model i kolor i nikt nie powie ze nie ma takiego w salonie! ostatnio samsung omnia hd sobie tak zamowilem. umowilem sie z kurierem na konkretna godzine i dowiozl mi do firmy!

Najnowsze wpisy