Forum Polityka, aktualnościKraj

Poznań: Kary i zarzuty dla uczestników protestu ws. ACTA

Poznań: Kary i zarzuty dla uczestników protestu ws. ACTA

Wyświetlaj:
laysss / 89.78.230.* / 2012-01-31 09:58
kary za co za wolnosc slowa? o to macie rzad dlatego nie chodze na wyobry oszusci!!!!!!!!!!!!
polska_to_dziki_kraj / 193.109.225.* / 2012-01-31 09:46
reżim musi utrzymywać armię siepaczy do tłumienia buntów i niezadowolenia społecznego
m. m. / 178.36.166.* / 2012-01-31 08:15
>Zarzuty usiłowania uszkodzenia ciała policjantów
Czyżby znów jakiś policjant kogoś kopał?
kaczorek ma motorek / 2012-01-29 09:41 / Tysiącznik na forum
w mediach to można wszystko wciskać ,każdy kit "bez popicia" Faktycznie w Poznaniu nie było żadnego dymu , Przypadkiem byłem w tym mieście tego dnia i przyglądałem się zboku protestowi. Faktycznie szybę jedną wybito ale w oknie biura poselskiego PO przy ul Zwierzynieckiej ,przedtem młodzi w proteście na barykadę Policyjną zainscenizowali posiadanie czołgu. Polegało to na tym że użyto do tego celu wózka inwalidzkiego oraz inwalidy z kulą . Dwie osoby pchały wózek z inwalidą i kulą inwalidzką ,kula inwalidzka symbolizowała lufę czołgu ,w tym czasie tłum skandował "mamy czołg". Praktycznie manifestacja rozpoczęła się na Starym Rynku a następnie przeszła 500m dalej na Plac Wolności i trwała około półtora godziny spokojnie bez incydentów. jedynie młodzi co jakiś czas skandowali wulgarne słowa pod adresem Donalda Tuska.Część uczestników po tym czasie uznało że spełnili obowiązek uczestniczenia w manifestacji i zaczęli się rozchodzić do domu (około 2/3) pozostali ruszyli w marszu przez Poznań w kierunku Dworca kolejowego zatrzymując się a krótką chwilę w ważnych węzłach komunikacyjnych ,most Teatralny ,Rodo Kopernika, Most Dworcowy . Wtedy własnie Policja interweniowała (pałowanie) ponieważ młodzi zakłócili ruch uliczny .
Jeśli zaś chodzi o te kary i pały to moje zdanie jest takie . Dym wywołał Tusk wiedział że młodzi mają fantazje typową dla swojego wieku ,wiedział że sam wywołuje zamieszki i praktycznie pały nie należą się młodym a Tuskowi za butność i głupotę
bliir / 79.184.50.* / 2012-01-29 08:55
Nie było by tego , gdyby nie zagraniczne korporacje i ich poplecznicy.

Najnowsze wpisy