Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pozwólcie nam tanio tankować!

Pozwólcie nam tanio tankować!

Money.pl / 2008-06-09 11:36
Komentarze do wiadomości: Pozwólcie nam tanio tankować!.
Wyświetlaj:
marek_marek / 83.10.212.* / 2008-07-29 22:02
Obniżcie akcyzę! Dajcie nam normalnie jeździć...
bcdfhoehfio / 79.188.244.* / 2008-07-29 10:54
popieram popieram popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niezadowolony / 62.87.186.* / 2008-07-29 10:29
Oczywiście ze popieram. Ta cena to bandyctwo.
qzyr / 83.9.157.* / 2008-07-28 16:01
popieram w 10000000000000000 %
kim kolwiek / 77.114.174.* / 2008-07-26 21:23
popieram
Pitaquo / 83.30.22.* / 2008-07-26 03:05
!!STOP!! WZROSTOWI CEN PALIWA ! ! !
Partyzant / 83.4.151.* / 2008-07-25 20:08
myślę, że tak naprawde każdy logicznie myślący jest za. Przecież zmniejszenie akcyzy nie musi oznaczać zmniejszenia wpływów do budżetu (dobrym przykładem niech będzie akcyza na alkohol...)no ale nasz rząd, skądinąd, demokratycznie wybrany, jest zawsze bezradny i to niezależnie od opcji politycznej...To powinno skłonić do refleksji...Może wysokie wyroki sądu..., skoro można sądzić zbrodniarzy wojennych, może powinno się i gospodarczych...
j_l / 80.52.220.* / 2008-07-25 09:01
Popieram..

Ci co siedza na swoich tylkach w rządzie, to moze ich stać na tankowanie za takie ceny jakie teraz są..

Wiem jedno, że i tak się nic nie zmieni, nawet się pogorszy, bo będzie szło w górę.. ;)

Polska to wielkie złodziejstwo.. :)
Leszekso / 83.4.95.* / 2008-07-24 20:24
TANIE PALIWO!!!!!!!!!!!! JESTEM ZA!!!!!!!!! Młodzież w wieku 14- 15 lat porusza się na skuterach lub motorowerach. Przykładowo Romet Ogar 200 pali 3 litry na 100km!!!!!!! To bardzo dużo jak na silnik 50ccm. Bak w Ogarze ma pojemność 9 litrów. Czyli pełny bak dla takiego skromnego motoroweru wynosi ok 45zł+ koszt oleju Mixol. I zkąd wziąc pieniądze na benzynę?? Skoro w Polsce można pracować dopiero od 16 roku życia? TANIA BENZYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slowrider / 83.25.229.* / 2008-07-24 20:15
JESTEM ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK BYC NIE MOZE!!!!!!!!!!!!!!!!
STOP!!!!!!!!!!!
Rzad niech tankuje za swoje pieniadze, a nie slizga sie za nasze!!
Masej(no swear) / 84.38.213.* / 2008-07-24 12:01
popieram tanie tankowanie! chyba musimy zrobić to co było w hiszpani! xD
A niby dlaczego u nas tak drogo? We włoszech nie ma akcyzy i mogą sobie pozwolić na jeżdżenie furami typu lamborghini czy ferrari
Słyszałem że paliwo do końca roku może powyżyc nawet do 8 PLN!
tomiko / 83.7.230.* / 2008-07-24 10:57
To jest chore. Byłem w maju w Niemczech maja taka sama cene pali wa jak u nas po przeliczeniu na zlotowki ale zarobki 3 razy wieksze a jeszcze narzekaja. U na s trzebaby zarabiac 4,5 tys zl miesiecznie zeby zyc na tym samym poziomie. A co maja u nas do powiedzenia ludzie ktorzy placa za wszystko po europejsku a zarabiaja 1 tys zl?? Jeszcze chca nam zabrac tani gaz. Wiedzialem ze ten rzad tylko bedzie obiecywal i na tym sie skonczy, niestety wiekszosc ludzi w to uwierzyla, ale niech wiedza jedno samych uzytkownikow LPG jest ponad 2 mln i tyle poparcia beda mieli bankowo mniej. Mysle ze protest w ktorym zablokowalibysmy Warszawe lub zrezygnowanie z jazdy samochodem przez kilka dni pokazaloby tej bandzie zlodzieji ile straca jak ludzie nie beda jezdzic bo przesiada siena rowery i powyjezdzaja za granice. Po pierwsze to niech zaczna od zmniejszenia pensji dla siebie.
karamba24 / 2008-07-24 06:49
Kurde jest masakra gdzie sa te czasy ze do maluszka tankowalo sie za 10 zl i bylo jazdy na cala noc teraz to za 10 zl mozna zrobic pare set metrów. Za niedlugo bedzie tak ze polowa zakupionych samochodow przez polakow bedzie stala pod blokami i tylko sie marnowalo. Przeciez tak byc nie moze. Nie dość że okradaja biednych i tak juz staruszkow to teraz biora sie za reszte. No bo przeciez polak za 500 zl wyrzyc moze tak udowodnili nam to poslowie ktorym juz jesli dobrze pamietam w drugim albo 3 tygodniu braklo tych ze pieniedzy. SKANDAL no ale po co nam szarakom tansza benzyna i wygoda wystarczy ze politycy ja maja i woza sie swoimi luksusowymi samochodzikami przy okazji co jakis czas kupujac nowe. Jestem ciekawy jak bede cianko piszczec jak padnie komunikacja przez ich wygurowane ceny paliwa ludzie chodzcie przestaniemy jezdzic samochodami autobusami czy innymi sierodkami transportu niech ulice zaczna byc puste od samochodow zobaczycie jak beda piszczec jak nikt nie bedzie tankowal tego ich drogiego paliwa hehe ciekawe co wtedy zrobia
ludzie chodzcie przestaniemy jezdzic samochodami autobusami czy innymi sierodkami transportu niech ulice zaczna byc puste od samochodow zobaczycie jak beda piszczec jak nikt nie bedzie tankowal tego ich drogiego paliwa hehe ciekawe co wtedy zrobia
karamba24 / 2008-07-24 06:49
Kurde jest masakra gdzie sa te czasy ze do maluszka tankowalo sie za 10 zl i bylo jazdy na cala noc teraz to za 10 zl mozna zrobic pare set metrów. Za niedlugo bedzie tak ze polowa zakupionych samochodow przez polakow bedzie stala pod blokami i tylko sie marnowalo. Przeciez tak byc nie moze. Nie dość że okradaja biednych i tak juz staruszkow to teraz biora sie za reszte. No bo przeciez polak za 500 zl wyrzyc moze tak udowodnili nam to poslowie ktorym juz jesli dobrze pamietam w drugim albo 3 tygodniu braklo tych ze pieniedzy. SKANDAL no ale po co nam szarakom tansza benzyna i wygoda wystarczy ze politycy ja maja i woza sie swoimi luksusowymi samochodzikami przy okazji co jakis czas kupujac nowe. Jestem ciekawy jak bede cianko piszczec jak padnie komunikacja przez ich wygurowane ceny paliwa ludzie chodzcie przestaniemy jezdzic samochodami autobusami czy innymi sierodkami transportu niech ulice zaczna byc puste od samochodow zobaczycie jak beda piszczec jak nikt nie bedzie tankowal tego ich drogiego paliwa hehe ciekawe co wtedy zrobia
ludzie chodzcie przestaniemy jezdzic samochodami autobusami czy innymi sierodkami transportu niech ulice zaczna byc puste od samochodow zobaczycie jak beda piszczec jak nikt nie bedzie tankowal tego ich drogiego paliwa hehe ciekawe co wtedy zrobia
karamba24 / 2008-07-24 06:49
Kurde jest masakra gdzie sa te czasy ze do maluszka tankowalo sie za 10 zl i bylo jazdy na cala noc teraz to za 10 zl mozna zrobic pare set metrów. Za niedlugo bedzie tak ze polowa zakupionych samochodow przez polakow bedzie stala pod blokami i tylko sie marnowalo. Przeciez tak byc nie moze. Nie dość że okradaja biednych i tak juz staruszkow to teraz biora sie za reszte. No bo przeciez polak za 500 zl wyrzyc moze tak udowodnili nam to poslowie ktorym juz jesli dobrze pamietam w drugim albo 3 tygodniu braklo tych ze pieniedzy. SKANDAL no ale po co nam szarakom tansza benzyna i wygoda wystarczy ze politycy ja maja i woza sie swoimi luksusowymi samochodzikami przy okazji co jakis czas kupujac nowe. Jestem ciekawy jak bede cianko piszczec jak padnie komunikacja przez ich wygurowane ceny paliwa ludzie chodzcie przestaniemy jezdzic samochodami autobusami czy innymi sierodkami transportu niech ulice zaczna byc puste od samochodow zobaczycie jak beda piszczec jak nikt nie bedzie tankowal tego ich drogiego paliwa hehe ciekawe co wtedy zrobia
ludzie chodzcie przestaniemy jezdzic samochodami autobusami czy innymi sierodkami transportu niech ulice zaczna byc puste od samochodow zobaczycie jak beda piszczec jak nikt nie bedzie tankowal tego ich drogiego paliwa hehe ciekawe co wtedy zrobia

Najnowsze wpisy