Forum Forum finansoweKredyty

Pozwólcie Polakom decydować, jaki chcą kredyt

Pozwólcie Polakom decydować, jaki chcą kredyt

Wyświetlaj:
Figiel / 83.17.143.* / 2006-06-05 11:43
To co w Polsce się dzieje to nic innego jak bawienie się przez duże dzieci zabawkami w postaci nas samych. Robią z nami co chcą. Ja wiem, że istnieje grupa osób, której na rękę jest, aby ktedyty były droższe bo dzięki temu ich wyniki finansowe będą szły w górę. A co za tym idzie premie!!! To jest sztuczne kształtowanie sprzedaży. Gdzie tu jest wolny rynek!!!! Cofamy się do komunizmu!!! Znowu ktoś ... w rządzie wzioł kase i załatwia sprawy kolesi od zielonego stolika!!! A za rok znawu zobaczymy kolejną "ŚMIESZNĄ" komisję, która pokaże jak się sprawy w Polsce załątwia, a winnych i tak nie będzie.
Czy w tej Polsce będzie kiedyś normalnie???
Przez to wszystko przemawia Polska obłuda i warcholstwo!!!
Ale cóż jaki naród taki rząd, bo kto wybiera kryminalistów, aby nami rządzili. Wstyd mi że jestem polakiem.
nie posiadajaca własnego "m" / 83.26.41.* / 2006-06-05 11:34
mam spłaca odsetki dwa razy większe bo bakierom się zachciało więcej zarabiać? ja chcę ryzykować, na kredyt złotówkowy mnie nie stać!!! A mieszkać chce na własnym. Czy to dziwne, że kupionym za kredyt z mnijeszymi odsetkami. Wymyślili to ci ktorzy mają własne domy, wille i to moze po kilka. A ja nie mam własnego kąta. Jestem przeciw ograniczeniu dostępu do kredytów !!! chcę sama decydować czy mam ryzykować!!!
t.f. / 83.15.52.* / 2006-06-05 11:09
Przyglądam się dyskusji o zmianach od samego początku. Naprawdę daje do myślenia fakt, że tak mało decydentów zabiera głos w sprawie, stając po stronie konsumentów - OBYWATELI - przyjmując jednocześnie mętne tłumaczenia grupy bankowców, że to dla naszego dobra. Brawo MONEY.PL!
Marcin Wenzel / 83.27.128.* / 2006-06-05 10:55
Jestem za większą konkurencją! Rynek sam ustabilizuje sytuację pożyczkobiorców/kredytobiorców, ograniczanie tego jest błędem.
JaroM / 89.171.24.* / 2006-06-05 10:42
Przykro patrzeć na nieudolność ekonomistów, a jeszcze gorzej tego doświadczać na własnej skórze. Powinni szukać i wdrażać mechanizmy wolnorynkowej konkurencji kredytów PLN w stosunku do CHF - to rozwija rynek. Patrząc krótkowzrocznie, wolą stosować sprawdzone metody dyktatury finansowej. Swój cel osiągną, ale rynek przystopuje.
lil / 83.9.50.* / 2006-06-05 10:17
Protestuję przeciwko ograniczaniu dostępu do kredytów. Jeżeli banki chcą poprawić kondycję finansową, to niech ograniczą zarobki wszelkiej maści Dyrektorom i ich doradcą.Niewspółmierne zarobki są na granicy przestępstwa.
DD28 / 83.21.240.* / 2006-06-05 09:51
Takie regulacje odbiją się nie tylko na "zwykłym" Kowalskim, ale również na osobach fizycznych prowadzących działalność gospodarczą (na firmach), które podobnie będą miały kłopoty z uzyskaniem kredytów - nie wystarczajaca zdolność kredytowa w przypadku PLN. Kowalski kupi mniejsze mieszkanie. Firma, która ma sfinansować, zaplanowaną (czyli zaprojektowaną o określonej do zakończenia inwestycji wartości) nie będzie miała takiego wyboru. Co wtedy - upadłość i zwalnianie pracowników?
TK / 80.53.207.* / 2006-06-05 09:41
Jestem Bardzo ZA !!! W końcu zyjemy "podobno" w wolnym państwie....
saxon_gd / 2006-06-05 09:17
Popieram protest.
Sam spłacam kredyt w CHF od 4 lat. W tym czasie kurs wahał się znacznie i raz rata była wyższa raz niższa. Nigdy jednak nie było to powodem jakiś moich wielkich zmartwień.
A teraz genealnie jestem do przodu o jakieś 30.000 PLN.
nie_kabaret / 83.8.67.* / 2006-06-05 09:16
wolny rynek? taaa ale pod kontrolą jajogłowych... co by tu jeszcze spiep.... Panowie, co by tu jeszcze .... ?
ela / 83.19.125.* / 2006-06-05 09:07
Chcę sama decydować o tym jaki będę brałą kredyt.
Nie chcę aby ktoś uszczęśliwiał mnie na siłę.
Kredyty zlotówkowe są bardzo drogie - walutowe są korzystniejsze. Chcę sama ponosić odpowiedzialność za ew. ryzyko kursowe - mam przecież mozliwość przewalutowania.
I to wszystko z troski o młodych, obłęd
Kangurka / 217.153.114.* / 2006-06-05 09:05
Po prostu brak słów, więc tylko krótko: "POPIERAM PROTEST"!!!
zły2 / 62.111.149.* / 2006-06-05 09:01
Popieram protest - do licha mam już chyba prawo do wyboru rodzaju kredytu
Malbuk / 212.160.94.* / 2006-06-05 08:56
Popieram protest!!!! Świadomość kredytobiorcy jest naprawdę ogromna, większość młodych ludzi nie ma niestety innego wyjścia i szansy na własny kąt i żadna rekomendacja tego nie zmieni tylko jak zwykle utrudni życie w Polsce !!!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: