Forum Forum finansoweKredyty

Pozwólcie Polakom decydować, jaki chcą kredyt

Pozwólcie Polakom decydować, jaki chcą kredyt

Wyświetlaj:
Espadon / 62.108.164.* / 2006-06-04 12:40
Star przysłowie mówi
Najedzony głodnego nie zrozumie jak i bogaty biednego nie zrozumie
Faceci w granatowych garniturach maja gdzie mieszkac ich dzieci również. Oni dbają o swój pieniądz nie o nasz. O swój dom nie o nasz.
To zrozumiałe i oczywiste bo my również, mając własne rodziny na 1 miejscu, staramy zapewnić się im godne warunki do życia i rozwoju.
Wina jest po środu czyli SYSTEM.
Oni moga z nami prawie wszystko, a mi im możemy naskoczyć,
Nie od dzis wiadomo, że na BANKI w Polsce prawa nie ma i robią co chcą. Taki Państwo w Panstwie mające wszystkich gdzieś. Klient dla nich to sprawa drógorzedna, pierwsza sprawa to jego pieniądze. A to nie oznacza to samo!
Tomekm / 83.29.23.* / 2006-06-04 12:13
Macie rację! Trzeba głośno protestować!!! A na kanwie tego problemu chciałbym poruszyć inny chociaż mający z tym wiele wspólnego. Chcę zaprotestować przeciwko takiemu komunistycznemu rozumowaniu jaki niestety nie tylko prezentują bankowcy ale i politycy! Oni najlepiej wiedzą co obywatelowi potrzeba!!!!! Nie, nie i nie!!!!Obywatel sam wie najlepiej co mu potrzeba, na co wydać swoje pieniądze i sam za to ponosi odpowiedzialność!!! Nie potrzebujemy aby państwo się o wszystko troszczyło!!! Te czasy już mineły!!! Łapy precz od obywateli!!!
Mietek / 83.26.219.* / 2006-06-04 12:48
Najlepszy protest, to protest przy urnach wyborczych. Nie wybierać na swych przedstawicieli "madrych inaczej" tylko mądrych. I nie pozostawiać wyboru "mądrym inaczej" tylko samemu oddawać głosy!!!
badahm / 2006-06-04 12:03
Gdzie tu sprawiedliwość ? Bo za stworzenie prawa można zapłacić... Chcę ryzykować, jestem przeciwny wprowadzaniu ograniczeń w udzielaniu kredytów !
szatan / 83.5.65.* / 2006-06-04 11:50
Jestem za protestem aby kazdy obywatel mógł decudowac o tym co chce kupic i za ile . Rownież zaciagane kredyty powinny byc dla nas a nie my dla nich. A tak w ogóle to u Nas rządzi Prawo i Sprawiedliwość, ja nie widze w tym ani prawa a tym bardziej sprawiedliwosci w tej ustawie
student / 83.24.33.* / 2006-06-04 11:44
Czasami mam ochotę ... jak większość moich rówieśników wyjechać z tego bajzlu ... bez obrazy ale aż sie nóż otwiera ...
student prim / 87.207.96.* / 2006-06-08 00:29
Jest nas dwóch.
bugabu / 83.144.113.* / 2006-06-04 10:13
Tak jak pozostali na tym forum popieram zoorganizowany protest!!! Jestem osobą, którą dotkną wymysły naszej gospodarki!!! na początku przyszłego roku chciałabym się starać o kredyt na budowę domu i jeżeli ograniczenie kredytów w walucie dojdzie do skutku to mmogę zapomnieć żebym kiedykolwiek miała własne M, bo poprzeczka stawiana przy złotówce jest zbyt wysoka (brak zdolności), a rata dużo wyższa. Do tej pory było jakoś dobrze a teraz nagle zaczęli się przejmować, że waluta szkodzi nam Polakom!!! Totalna bzdura!!! Bo ogólnie np CHF musiałby zdrożeć o 80% (co jest nie realne) w pierwszym dniu kredytu żeby wysokość odsetek zrównała się z tymi w złotówkach!!! Niech Polacy sami decydują za siebie, bo tak naprawdę to jest interes tylko kilku banków, które nie udzielaja kredytów mieszkaniowych w walucie, i dzięki takiej decyzji jeszcze bardziej zdobyli by przewagę na rynku, bo pozostałe banki miałyby problem i spadek zysków. A poza tym zabezpieczeniem jest zawsze hipoteka, więc nie ma obaw, że bank pozostanie z pustymi rękoma wrazie braku spłaty.
Vincent / 213.158.197.* / 2006-06-04 00:11
Władza PRL'owska dalej decyduje za nas co możemy i czego nie. Kredyty w CHF tak jak prohibicja ... wstyd !!!!!!
Gabitn / 2006-06-03 22:25
Już dość wpiarania ciemnoty, że kredyt w złotówkach do samo dobro. Chcę sama decydować które dobro wolę. Rząd i bankowcy napewno nie zapewnią nam w ten sposób własnego M. Popieram ten protest.
wamaski / 212.2.100.* / 2006-06-03 22:13
Nie wiem, czy się nie powtórzę (nie znalazłem czasu na przeczytanie wszystkich komentarzy), ale poza ogólnymi hasłami w imię wolności decyzji i wyboru chciałem dodać, że hasła o "dobru Klienta" to tylko cyniczne bajdurzenie. Kredyty hipoteczne są poza tym dla banków bardzo bezpieczne, bo dobrze zabezpieczone i skrupulatnie spłacane. A dobro trwałe w postaci nieruchomości (a nie jakiejś tam "internetowej bańki mydlanej") jakie pośrednio kredyt generuje jest niezaprzeczalne i pociąga za sobą szereg pozytywnych konsekwencji dla całej gospodarki.
W całości popieram protest.
mała Mi / 83.18.142.* / 2006-06-03 21:59
CHCĘ SAMA DECYDOWAĆ O TYM JAKI BIORĘ KREDYT, GDZIE, W JAKIEJ WYSOKOŚCI I NA JAKI CEL. Skoro banki tak chetnie udzielają kredytów w walucie to po co państwo chce w to ingerować. Przecież mam kapitalizmy i demokrację o którą, nasi przedstawiciele kraju, tak walczyli.
Lilu / 195.136.112.* / 2006-06-05 09:22
Protestuję!!!!!!!!!!!!!!!
ga-ga chwała bohaterom / 85.222.11.* / 2006-06-03 21:35
POPIERAM
dorotea / 83.21.41.* / 2006-06-03 20:01
Niech żyje wolny rynek! Dlaczego jakieś lobby ma decydować za mnie o ryzyku kursowym? Jestem przeciw ograniczeniom!!!
marc / 83.8.61.* / 2006-06-03 18:45
Dołączam się do protestu. Wiele argumentów zostało juz przytoczonych. Chciałbym wskazać na jeszcze jeden. Otóż łatwe i tanie kredyty to nie tylko mozliwość nabycia swojego mieszkania, ale także element napędzający koniunkturę. Kowalski kupuje mieszkanie na kredyt, deweloper musiał wcześniej to mieszkanie wybudować, zakupił w tym celu wiele materiałów budowlanych i wykończeniowych, wiele osób i małych firm znalazło przy tym zatrudnienie, nastapił szybszy i większy przepływ pieniądza i co za tym idzie wzrost konsumpcji. A to jest jeden z podstawowych elementów napędxzających koniunkturę. Czy to komuś przeszkadza??? !!! Czas najwyższy, aby skończyc z partykularnymi interesami wąskich, lobbistycznyvch grup bankowych i wreszcie pomyśleć o społeczeństwie. Ten kraj powinien przecież należeć do społeczeństwa. Nie chcemy powrotu do zamierzchłych czasów komuny, kiedy zawsze ktoś za nas decydował !!!
Kida / 217.98.20.* / 2006-06-03 18:37
Niech politycy zaczna naprawiać bezrobocie oraz związane z nim skutki a nie zabierają ludziom dach nad głową...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: