Forum Forum finansoweKredyty

pozyczka, a umowa zlecenie?

pozyczka, a umowa zlecenie?

kisorer / 2013-05-22 09:53
pracuje na umowe zlecenie, mam umowę na razie do końca roku, zarabiam około 1000 złotych, pracuje w tej firmie pięć lat, gdzie mogę wziąć pozyczke około 5tysiecy zlotych?
Wyświetlaj:
dorian25 / 2013-05-23 10:59
taka pozyczke od kopa dostaniesz w providencie, tam nie patrza na zarobki na co czy jestem w biku po prostu daja pozyczke
ProvidentPolska / 89.72.157.* / 2013-05-24 11:35
Podejmujemy decyzje w oparciu o rzeczywista sytuacją finansowa klienta. Dzięki temu nie dyskryminujemy osób otrzymujących dochody w oparciu np. o umowę o dzieło, zlecenie, czy prowadzenie działalności gospodarczej.

W Providencie zdolność kredytowa każdego potencjalnego klienta sprawdzana jest dwuetapowo. Na początku profil danej osoby sprawdzany jest przez specjalny system weryfikacyjny, który ocenia jej wiarygodność.

W przypadku osób, które korzystały już z usług tej firmy, wykorzystywane są także informacje o przebiegu wcześniejszych spłat szybkich pożyczek. Ważny jest też drugi etap weryfikacji, czyli sama rozmowa z klientem w jego domu. Wtedy właśnie oceniana jest zdolność finansowa danej osoby, sytuacja w domu oraz możliwość spłaty pożyczki w najbliższym czasie.

W konsekwencji co 3 wniosek kredytowy rozpatrywany jest pozytywnie.

Więcej: http://www.csr-provident.pl/faq.html?parent=17

Biuro Prasowe Provident Polska
yetiks / 2013-05-22 10:19
ciezko to stwierdzic, najlepiej jest udac sie do placowki bankowej i zapytac o mozliwosci kredytowe dla ciebie. wszystko zalezy od tego jak bank rozpatrzy twoj wniosek i dowiesz sie wtedy jakie masz mozliwosci kredytowe

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: