Forum Forum finansoweKredyty

Pożyczka do 5.000zł! Gdzie najkorzystniej??

Pożyczka do 5.000zł! Gdzie najkorzystniej??

MMarianna / 2013-03-19 11:30
Witam! Jeśli chodzi o szybkie pożyczki to jestem totalnym laikiem, nigdy się tym nie interesowałam. Jestem w trakcie remontu mieszkania, pożyczka nie jest mi aż tak potrzebna, ale pomyślałam, że może uda mi się znaleźć jakąś korzystną ofertę i warto będzie sobie podnieść standard.
Szukałam po kalkulatorach kredytowych, ale nic nie jest tam jasno sprecyzowane, chciałabym sie dowiedzieć czy może ktoś z Was wie jakie są teraz miłe dla kieszeni pożyczki?
Interesuje mnie pożyczka od 3 000-5 000zł. Okres spłaty 8-12 miesięcy.
Oprocentowanie -jak najniższe!

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi!
Wyświetlaj:
koliderpro2 / 95.48.157.* / 2013-03-26 10:29
www.profi.comperialead.pl to porównywarka finansowa, która pomoże Państwu odnaleźć się w natłoku niejasnych ofert oraz pozornych promocji. Zbadaliśmy wszystkie aspekty prezentowanych propozycji, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że nikt nie wykorzysta Waszej ewentualnej niewiedzy. Nasze porównanie banków, lokat i ubezpieczycieli pozwoli na zaoszczędzenie nie tylko cennego czasu, ale także pieniędzy. Wyeliminowaliśmy konieczność wędrówki pomiędzy poszczególnymi placówkami, a dzięki rzetelnej ocenie warunków eliminujemy także ewentualność brzemiennej w skutki pomyłki
magda89 / 31.175.158.* / 2013-03-26 10:28
Ja polecam pożyczke mini ratke w PKO. Wystarczy tylko pit a zyskasz niskie oprocentowanie i obnizona stawke prowizji. Ja u nich brałam na wykończenie kuchni.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: