Forum Forum dla firmDotacje

Pozyskiwanie funduszy od inwestorów

Pozyskiwanie funduszy od inwestorów

Moneciarz / 83.24.213.* / 2011-09-05 15:01
Kilka dni temu w Dzienniku Gazecie Prawnej pojawił się artykuł o business angel, a dokładniej o platformie inwestycyjnej Symultana.org

Zaczęło mnie zastanawiać czy warto szukać inwestora, jeśli mam innowacyjny pomysł na biznes? Z drugiej strony kuszą dotacje unijne, ale trochę przeraża mnie ta cała formalność i obawa przed utratą takiej dotacji przez jakiś mały błąd. Jeśli korzystał ktoś z Was z takiej formy finansowania będę bardzo wdzięczny za jakąś krótką relację.
Wyświetlaj:
mentosss / 89.75.149.* / 2011-11-22 18:01
Jeśli nie masz odpowiednich funduszy na dane działania, to inwestor jest dobrym wyjściem. Tym bardziej jeśli wiesz, gdzie możesz znaleźć anioła biznesu. Najważniejsze jest aby mieć dobry pomysł i dobrze go przedstawić.
Daria W. / 95.49.77.* / 2011-10-20 10:30
Ja obecnie współpracuję z inwestorem. Ważne jest żebyś wynegocjował dobry okres czasu na rozliczenie się z aniołem biznesu. I nie bój się takiej współpracy bo przynosi sporo korzyści.
kajetanowicz / 83.31.150.* / 2011-10-18 17:42
Coraz częściej zdarza się, że ktoś robi mały błąd i dotacje musi zwrócić. Inwestor to lepsza alternatywa kredytu. Anioł biznesu może pomóc ci w np. marketingu bo prawdopodobnie ma wiele znajomości, które mogą się przydać przy reklamie. Ważne jest by dobrze wynegocjować warunki umowy.
dotacjeolsztyn / 77.252.225.* / 2011-09-07 08:59
Witam, zajmuję się tematem od 2 lat. Piszę biznes plany i wnioski ludziom ubiegającym się o dotacje. Jeśli interes jest przejrzysty, zakupy zrobione uczciwie, płatności- najlepiej przelewem, to nie ma czego się obawiać. Polecam, ale tylko tym którzy naprawdę chcą rozkręcać interesy, a nie próbować wyciągać kasę z unijnej kieszeni.

Najnowsze wpisy