Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Pozytywna sesja na warszawskiej giełdzie

Pozytywna sesja na warszawskiej giełdzie

orzech / .* / 2005-02-24 18:35
Komentarze do wiadomości: Pozytywna sesja na warszawskiej giełdzie.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-02-25 07:45
hajdi sądzisz że byki skaczą przez przeszkody powyżej 3.16 bo ja się boję coby sobie rogów w nią nie wbił na tej wysokości
Jasiu / .* / 2005-02-25 10:11
Szanowny Panie Eagle, co sądzi Pan Szanowny o GETINKU, drgnie przed publikacją IV kartału czy nie drgnie?Ukłony.
orzeł / .* / 2005-02-25 14:12
technicznie ciężki aczkolwiek teraz wsio jest możliwe moja przygoda z nim się skończyła.nie przypatruję się:)
orzech / .* / 2005-02-24 23:15
A co Szanowne Towarzystwo sądzi o SMMEDIA ???
orzech / .* / 2005-02-24 22:57
Masz rację. Odlewnie już dojrzały ale wejść trzeba by tak na 3 miechy. Tomorrow is the day ! Boryszew... na dwoje babka, a nawet na troje ;-)
orzeł ledwo przebudzony / .* / 2005-02-25 07:49
ludzie porozmawiajmy o tym co urośnie a nie o tym co już urosło:) najprościej to tak pojeżykować troszkę ale nie w tym rzecz bo znowu kupicie na końcu wzrostów i znowu bedzie wam smutno i będziecie zdziwieni dlaczego tak się stało:0.......że wam spada ...
Ziggy / .* / 2005-02-24 22:07
Ja bym sugerował na jutro Netię, i przytrzymac do środy. Jeśli poda dobre wyniki za IV kwartał, we wtorek, troszkę będzie można przyciąć...
anna / .* / 2005-02-24 21:44
Zbliża się koniec miesiąca na ogół fundusze nie pozwalają na spadki - oby i tym razem :)
orzeł / .* / 2005-02-24 21:25
No to bawcie się ale beze mnie! Ja pozostaję wierny swoim fworytom :kredyt bank,kruk,7 bulls,irenka,pko bp,sanwil.po kanapce swiss,jutro może pakupaju ferruma no i mam ibsys nie będę ukrywał;-),softbank. no i mieszko może już nie taki słodki ale ................może coś jutro zamieszam alczkolwiek mój wynik całego tego zamieszania powyżej 2000 jest taki że delikatnie mówiąc nie ma się czym chwalić ... Od jutra zaczynam zarabiać:)
ORZEŁ / .* / 2005-02-25 07:56
żeby była jasność bo jeszcze się zaczniecie nad orzełkiem litować --- NIE JEST ŹLE ALE MOGŁO BY BYĆ LEPIEJ!
dżeju / .* / 2005-02-24 21:48
orle, ale strasznie się rozdrabniasz, wiesz, jak jest hossa to zarabiasz prawie na wszystkim i jesteś do przodu, ale jak nie ma hossy tylko co najwyżej flałta (nie piszemy tego słowa na "b", wystarczy że Pan Piotr K. to robi) to 90% ci więdnie, co najwyżej średnia jest około zera. wiem, dywersyfikacja portfela pozwala ograniczyć ryzyko, ale czy ty wtedy zarabiasz i ile? moim zdaniem jak wchodzisz w akcje, to liczysz się z ryzykiem i świadomie je podejmujesz więc wejście na giełdę = np. wejście w 1-2 akcje najlepiej rokujące, zresztą giełda to walka z samym sobą, a ta odbywa się zawsze, czy masz wiele spółek w portfelu czy jedną-dwie. zresztą-2 w dłuższym terminie na obu zyskujesz, tylk że jak zaryzykujesz więcej to możesz zyskać więcej, eh przy piweczku toby się lepiej kleiło :)spadam na chatę, papapapa, do jutra
orzeł / .* / 2005-02-24 23:24
hej Dżeju to nie takie proste ! po pierwsze ze mnie ryzykant umiarkowany (mam dwójke dzieci na utrzymaniu ) a poza tym tyle kasy że gdybym za całość kupił jedną spółkę to stałbym się jej właścicielem i co wtedy! jestem prezesem już jednej i to mi wystarczy(swojej) ;-)a poza tym mam nadzieję że wszystko co mam urośnie do kosmicznych rozmiarów:) aż otworzę usta ze zdziwienia o tak :0
ORZEŁ / .* / 2005-02-24 23:27
pozostając wierny temu sposobowi inwestowania jestem tu już dość długo a znam takich którzy szli na całość i znajdowali ZONKA ! pamiętać bowiem trzeba że jak rośnie lepiej mieć jedno a jak spada wiele a że to niemożliwe więc cóś wybrać trzeba !Ja wybieram spokojny sen DOBRANOC
dżeju / .* / 2005-02-24 20:44
a propos Boryszewa, to dziś był po promocyjnej cenie - prezes kupił akcje i jutro straszna jazdanie wiem jak Wy, ale ja wsiadam całą kasą przecież to widać że 100% musi być, a 25% już konsumatono to pa, chyba że znowu coś wygrzebię
anna / .* / 2005-02-24 21:18
Karkosi. sprzedał Impeksmetal i kupił Boryszew - facet się bawi i zarobia :)
Orzeł do Ani prawie jak KULT / .* / 2005-02-24 20:25
"Jak do tego dodamy zakup akcji przez prezesa plus dobry kontrakt to już warto :) :) :)"Aniu jaką spółkę miałaś na myśli?!
orzeł / .* / 2005-02-24 19:04
p********* słtszeliście ........ jutro wzrośnie albo spadnie......ja p*******
dżejuniu / .* / 2005-02-24 20:31
tia, tyle to i ja wiem, ale zrozumcie gościa, który musi coś napisać i to na gorąco, nie ma żadnych danych, bo sesja w USA trwa w najlepsze a wiadomo, że anale patrzą głównie tam, bo przecie nie inwestorymoje typy na dzień jutrzejszy (tak jakby nie można było napisać "jutro") to: Odlewnie na korekcie i Boryszew na korekcie, poza tym wielka piątka (wszak piąteczke) z WIG20, zwłaszcza miedź, którą już miałem mieć (miałem qrka w 1997 przy mojej pierwszej przygodzie z giełdą zakończonej krachem rosyjskim, wtedy zarobiłem ostro na Pekao, a straciłem potem to co zarobiłem, niewiele w sumie, ale to niepowodzenie na wiele lat odsunęło mnie od giełdy, tak na dwie hossy: 2000 i 2003, szkoda, no ale co się odwlecze to uciecze, upiecze czy jakoś tak)
orzech / .* / 2005-02-24 18:35
Ostatnie zdanie Pana Jerzyka przypomina mi słynne stwierdzenie jednego analityka: "[...]prawdopodobieństwo zwyżki na jutrzejszej sesji wynosi 50% [...]". Porażka ;-((( No i jest: lekki zjazd na Boryszewie a Ferrum będziemy jutro kupować po 10 !!!! ;-))))
dżeju / .* / 2005-02-24 21:38
w dodatku pisze swoje nazwisko z błędem ortograficznym :) ten jeżyk czy jerzy K.
konrad / .* / 2005-02-25 16:54
witam wszystkich , pozwole sobie dolaczyc sie do waszych burzliwych dyskusji . jedno pytanie , co sadzicie o optimusie??
orzeł / .* / 2005-02-26 08:48
długi termin very good pytanie czy będzie jeszcze coś takiego jak szansa zarobku długoterminowo?
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy