pp i wykup akcji...

nerka / 83.9.218.* / 2007-10-07 21:15
pytanie amatorki:) ktos mialby chwilke zeby wyjasnic mi jak przepieba wykup akcji przy prawie poboru powiedzmy ze prosilabym o przyklad jakis konkretny,czyli daty i cyferki ..:)
dziekuje z gory..:)
Wyświetlaj:
gala / 2007-10-08 19:10 / Bywalec forum
witaj! ponieważ nikt nie odpowiada spróbuj sama poczytać (edukacja nie jest taka trudna) : http://bossa.pl/edukacja/prawo_poboru/

było też b.obszernie w "Parkiecie" tydzień albo dwa temu (wydanie z soboty). Pozdrawiam.
nerka / 83.9.211.* / 2007-10-09 17:42
edukowac kolezanko to wlasnie sie chce .... za pomoca kogos... i pytam sie tutaj po to zeby mi ktos odpowiedzial a nie pisal dziwne komentarze:) wiec daruj sobie przemadrzalosc .. przynajmniej na forum pierwsze kroki... pozdrawiam!!
chyba jest ktos wstanie wytlumaczyc mi to pp...:) z cyferkami przykladowymi i datami powiedzmy ..:) dziekuje:)
fazik / 2007-10-09 21:30 / "Gpw-racer"
oj niegrzecznie......

dostałaś link, gdzie wszystko jest jak na dłoni...... i jeszcze masz pretensje?
nerka / 83.9.211.* / 2007-10-10 06:20
nastepny sie znalazl-pierwszokrokowiec!! qzwa ludzie to po co tu jestescie jak przecytacie i juz wiecie o co chodzi ?:) -ale pierwszy krok tzn ze ktos nigdy tego nie robil:) faziku!! i ciezko jest zrozumiec ten shemat dla osoby nigdy nie grajacej na gieldzie -faziku nie raczkujacy !!:)
fazik_nielogo / 212.123.21.* / 2007-10-10 18:45
nie mam uwag do tego że się pytasz ale do tego jak się pytasz.

arogancją i błotem uzyskasz tyle, że nikt ci już na posta nie odpowie.
nerka / 83.9.235.* / 2007-10-10 19:40
co ty tam gadasz..?? wcale to nie jest arogancja tylko konkretnosc.:)
a na dodatek mylisz sie co do uzyskania bo spojrz na Kaczynskich ...:) hehe
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy