Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

praca w badaniach rynku - polecam

praca w badaniach rynku - polecam

Agnieszka Szczepocka / 37.152.19.* / 2016-05-05 20:38
Dla osób szukających pracy dodatkowej, polecam pracę w PBR Media Krzysztof Kujawiński. Polega na wypełnianiu ankiet, badaniu produktów i usług. Jest prosta, nie zajmuje dużo czasu, można sobie samemu ustalić godziny pracy. Zarobki są uczciwe. Idealna praca dla uczniów, studentów. Ja jestem bardzo zadowolona.
Wyświetlaj:
Dagma481 / 78.10.245.* / 2017-04-19 08:18
Myślicie, że firma Kujawiński PRB jest ok? To nie niestety nie jest! Wszystkie ankiety skończyłam w pierwszym miesiącu, potem wysyłałam informację, że już wszystko zrobione bo tak nas poinformowano i po 3 miesiącach poszłam z pytaniem co się dzieje, że wszystko jest oczekujące i nic się nie zmieniło od 3 miesięcy!!!! Pisałam, dzwoniłam i zero odzewu i z niektórych niezatwierdzonych akcji zrobiły się oczekujące. No więc dalej czekam, po 6 miesiącach - kiedy już dawno mam pozamykane konta w bankach itd., idę do siedziby a oni się tłumaczą że email nie działa, czat na stronie nie działa i tel nie działa. Po krótkiej rozmowie i otrzymaniu tel do kontaktu w tym samym dniu, wszystkie akcje mam zatwierdzone ale i moje uczestnictwo jest usunięte, nie mam żadnych opcji. W sumie nie ubolewam nad tym bo po 7 miesiącach nie dostałam ani grosza. Dodatkowo pieniądze za mieliśmy dostać z góry za banki za ich czas aktywacji. 7 miesięcy i co mam to usunięto mi konto. Nie piszcie że to normalna firma, ona szuka tylko takich naiwnych. Ci co mówią pozytywnie, niech podadzą imię nazwisko Facebook, wątpię że zrobią, jest to przykre ale prawdziwe.
Illuminator / 94.251.248.* / 2017-03-11 04:19
*łatwa praca
*mało czasochłonna
*NIE dotrzymują warunków umowy
*nieszczerość w stosunku do nowych pracowników
tania taktyka magnesu na "frajerów", by założyli sobie konto w banku poprzez reflinka. A przecież wystarczy na początku dokładniej poinformować o warunkach pracy.Na plus odwaga i tupet ludzi, którzy takie przekręty tworzą, jednak zastanowił bym się nad jakimiś kwestiami godności i długotrwałych skutków takich działań.
Bartosz95 / 46.171.245.* / 2017-02-02 15:10
pracowałem w PBR 2 miesiące i polecam - dobry sposób na dość atrakcyjny finansowo zarobek dodatkowy dla studenta
ABX / 83.8.64.* / 2020-11-05 07:28
I co? Po dwóch miesiącach zrezygnowałeś z tak fajnego dodatkowego zarobku? Komu ten kit?
Vicky748 / 188.33.221.* / 2017-01-11 09:28
Jeżeli oferta jest aktualna poproszę o więcej info
kika93 / 193.41.175.* / 2017-01-04 14:28
jakies namiary na ta stronke ?
szklarek / 2017-01-11 10:31
Google znajdują ją w 2 sekundy. Pracownik chyba powinien być samodzielny...
beata197126 / 2017-01-02 11:03
Czy temat jest nadal aktualny,bo jeśli tak to proszę o kontakt.
Justyna Jastrząb / 89.72.162.* / 2016-08-02 12:27
Także polecam! Praca jest bardzo prosta, niewymagająca :) Poprzedzona krótkim szkoleniem wprowadzającym. Dodatkowo w razie pytań bądź wątpliwości pracownicy służą pomocą. Jak dla mnie - to praca dla każdego, kto szuka dodatkowego zajęcia.
Oszukana przez PBR / 213.25.166.* / 2017-02-01 13:47
Możliwość dodatkowego zarobienia? Śmiech na sali, zrobisz te głupie ankiety i założysz głupie konta a pieniądze zobaczysz za 4-5 miesiecy o ile je zobaczysz! Potem musisz chodzic po oddziałach banków i pisać pisma o zamknięcie kont. Kontakt z kierownikiem oddziału krakow okropny. Ide na policję, zmarnowali duzo mojego czasu a do tego nie zapłacili!! Trzymajcie sie z daleka od tych oszustów!
ABX / 83.8.64.* / 2020-11-05 07:26
Ludzie przestańcie dawać się robić w bambuko. Każda osoba może raz w roku uczestniczyć w badaniach rynkowych. Firmy zlecające takie badania dbają o to by były one rzetelne a nie robione przez zawodowych ankieciarzy. Będziecie mieli 90% ankiet już niedostępnych dla Was, żadnej kasy, żadnych punktów lub jakieś wirtualne punkty, które nie przekładają się na żadne wyniki. Jedna wielka bzdura. Ci, którzy dają takie zlecenia szukają jelenii czyli tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w żadnej ankiecie i mają z tego kasę - tylko oni zarabiają na naiwnych.

Najnowsze wpisy