Praca w FSM

gienia709 / 62.233.237.* / 2012-11-21 16:28
pracuje w tej firmie już 2 lata. I powiem jedno. Kocham to co robię :) ta praca daje to co nie każda praca da. Niezależność:) Nie wszyscy się do tego nadają. Miałam szczęście bo trafiłam na dobrą młodą kadrę na której wsparcie mogłam liczyć . dużo mi pomogli i nauczyli. wszystko zależy od tego jak się zacznie. Możecie się użalać nad swoim marnym losem albo zrobić coś ze swoim życiem. Stabilność? Idzie na nią zapracować systematyką. fakt czasu to kosztuje ale przynajmniej widzę ile po wpływie na konto co miesiąc. I powiem tak. Warto ale tylko dla twardzieli
Wyświetlaj:
JANEK255 / 77.109.138.* / 2012-11-29 16:50
Jestem nowym współpracownikiem firmy FSM i uważam ich za solidnych i godnych polecenia pracodawców. Firma stawia na szkolenia swoich nowych współpracowników, organizowane są bardzo ciekawe szkolenia wyjazdowe, na których można dużo się nauczyć i zintegrować z całą grupą. Po szkoleniach też nie jesteśmy pozostawieni sami sobie, tylko pod czujnym okiem kadry kierowniczej wdrażamy się w tajniki doradztwa finansowego. w związku z powyższym firma FSM plasuje się na bardzo wysokim szczeblu firmy zatrudniającej osoby chętne do działania i pragnące zarobic dużo pieniędzy. POLECAM!!!
irka447 / 64.211.209.* / 2012-12-12 16:51
Warto pracować w tej firmie!!! Każdemu dają oni szansę. Jest tam super.
Pracują tam mili ludzie, którzy sobie nawzajem pomagają. Zgłoście się
na rozmowe kwalifikacyjna do firmy FSM, a zobaczycie ze nie
pozałujecie ja sie zgłosiłam i pracuje tam i jestem z tej pracy
bardzo zadowolona. Polecam

Najnowsze wpisy