Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Praca w instytucji finasowej - Kilka pytań

Praca w instytucji finasowej - Kilka pytań

Matti89 / 2008-03-24 19:29
Witam!
Jako że forum ekonomistów, bankowców itd to chyba dobre miejsce...

Mianowicie. Po wakacjach czekają mnie studia zaoczne na AE Wrocław i zastanawiam się nad pracą w jakiejs firmie finansowej typu CU, Warta, Open Financial.

Generalnie lepiej szukać pracy w małym mieście i zaczynać pracę jako obsługa klientów/ w administracji (gdzie będe miał tańsze koszty utrzymania mieszkając z rodzicami) czy też lepiej...

wyemigrowac do Wrocławia, gdzie jest znacznie więcej miejsc pracy w tej dziedzinie, ale wynajęcie pokoju kosztuje 400-450zł/miesiąc i dochodzą pewnie inne wydatki, choociaż do uczelni blisko i ASE ;)

Czy takiego młodego po LO jak ja, mogą od razu przyjąć jako agenta/doradcę ubezpieczeniowego/finansowego czy najpierw jakaś praca przy biurku(od zera)??

Ile generalnie można zarobić? Jakie są możliwości kariery itd? Jakie firmy polecacie, bo wydaje mi się że najlpiej do Open Finance startować jako że duża firma o szerokim zakresie?

Generalnie inetresuje się ekonomią a idę na studia zoaczne, bo wg mnie praca więcej mi da niż szkoła - bezpłatne szkolenia i wyjazdy

Z góry dziękuje za radę

Najnowsze wpisy