Praca w Krakowie

mały13 / 91.226.229.* / 2013-02-20 00:11
Witam.
Od listopada ubiegłego roku szukam pracy w Krakowie bez żadnego skutku. Wysyłam CV głównie mailem - zarówno na konkretne ogłoszenia jak i ogólnie do firm i do tej pory żadnej odpowiedzi. Roznoszę CV również osobiście ale rezultat taki sam. W sumie to już ponad sto aplikacji poszło i nic... Powoli kończą się mi pomysły jak szukać żeby coś znaleźć. Mam wykształcenie wyższe związane z turystyką i hotelarstwem (zdobyte zagranicą) plus prawie 3-letnie doświadczenie w branży (mała prywatna firma turystyczna). Nie mam wysokich wymagań - po prostu chcę pracować i się rozwijać ale zaczynam powoli zastanawiać się czy możliwe jest znalezienie pracy w Krakowie? Czy naprawdę liczą się tylko znajomości? Jak i gdzie szukać??
Wyświetlaj:
HR_Rekrutacja / 78.9.134.* / 2015-10-30 21:43
Praca biurowa - To nie jest call center!
Dla odważnych! - Ciekawa praca, dobre pieniądze.

Firma, prowadzi kampanię rekrutacyjną do swojego biura w Krakowie. Ze względu na rozwój naszego centrum w Krakowie poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych osób, które chcą dołączyć do naszej organizacji.

Nasi pracownicy mogą liczyć na duże możliwości rozwoju zawodowego, przyjemną atmosferę pracy oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Naszą kulturę organizacyjną, opartą na wartościach, charakteryzuje innowacyjność, transparentność i zorientowanie na podnoszenie jakości naszych usług.

Obecnie poszukujemy osób, które są gotowe podjąć pracę na stanowisku: Customer Service Executive

aplikuj: rekrutacja@comlex.pl
falkonik / 2013-02-20 09:55 / Bywalec forum
w Polsce nie oplaca sie pracoawc moze wyjedz za granica i pracuj jako pilot wycieczek nie dosc, ze zwiedzisz inny kraj to jeszcze bedziesz mial super zarobki

Najnowsze wpisy