Forum Polityka, aktualnościKraj

Praca w policji urąga ludzkiej godności?

Praca w policji urąga ludzkiej godności?

Money.pl / 2012-09-01 01:21
Komentarze do wiadomości: Praca w policji urąga ludzkiej godności?.
Wyświetlaj:
Mastodąt / 178.252.38.* / 2012-10-23 15:18
U mnie na nieszczęście samorząd dofinansował policję i mają jedynie z nowszych komputerów samochodów i budynków w policji. Złe zarządzanie jednak widzę jedynie w samej policji co robią komendanci i administracja dają sobie podwyżki. O jak biedna jest policja, ale niestety dlatego że źle gospodaruje wygadując głupoty jak im źle. To teraz reszta obywateli ma ponieść koszty niegospodarności policji????
(@) / 89.70.220.* / 2012-09-03 05:50
Pies musi mieć spartańskie warunki bytowania bo się rozleniwi i straci węch.
Marchewa potrzebny pilnie / 213.195.182.* / 2012-09-01 09:46
Terry Pratchett
Straż nocna,czy Straż! Straż! - ten raport żywcem wyjęty ze stron tej miłej książki.( Liczebność straży spada do absolutnego minimum w jej historii. Pod dowództwem kapitana Samuela Vimesa pozostają jedynie sierżant Frederick Colon, kapral Nobby Nobbs i świeży nabytek straży, młodszy funkcjonariusz Marchewa Żelaznywładsson. Tak drastyczne zmiany w funkcjonowaniu Straży są efektem reform Lorda Vetinariego ("jeśli mamy mieć przestępczość, niech to będzie przestępczość zorganizowana"), który po zalegalizowaniu działalności Gildii Złodziei i Skrytobójców (które znacznie skuteczniej radziły sobie z "nieautoryzowaną działalnością") praktycznie zlikwidował siły policyjne miasta. Według słów kaprala Nobbsa, obowiązki straży polegają na patrolowaniu miasta i wykrzykiwaniu (niezbyt głośnym!) "już dwunasta, wszystko w porządku".Viki)
jawutepe / 83.15.2.* / 2012-09-01 09:43
Naciągany, stronniczy i manipulujący artykuł!!!
POKAZÓWA POZORNEJ BIEDY POLICJI!
Policja bowiem przede wszytskim dba o swoje wynagrodzenia a potem o sprzęt, budynki. Wtedy w mediach można się ładnie pożalić pani reporter. A kamera pokaże grzyba na ścianie i jacy policjanci biedni. Na drugim biegunie są strażacy z tego samego resortu. Piękne samochody i remizy ale bez podwyżek (jak policja).
Nadgodziny strażakom płacą 8zł/h bez względu na stanowisko, dzień tygodnia czy porę dnia. Tu się Tusk nie upomni że to "niesprawiedliwie" odbiegające od tego co mają ludzie w cywilu.
wjpe / 109.196.115.* / 2012-09-01 07:35
ŚMIESZNO....I STRASZNO....
Na emerytury 35-40 letnich mundurowych pieiądze są.....a na resztę brak....w Bogatej EU ...mundurowi pracują TAK JAK ZWYKLI ZJADACZE CHLEBA DO 65 LAT.....z bardzo małymi odchyłkami......
a w Polsce jesteśmy okradani przez przywileje mundurowe,nauczycieli ,sędziów,prokuratorów,górników i hordy urzędników...
JA MAM TEGO DOŚĆ....PRECZ ZE ZŁODZIEJAMI...PRECZ.....
CHCĘ SPRAWIEDLIWEJ POLSKI.
jesus / 212.244.19.* / 2012-09-07 17:37
Racja przyjacielu,państwo policyjne czy państwo złodziejów w mundurach? Zresztą to jedno i to samo,zwał jak zwał.
ad1970 / 77.255.78.* / 2012-09-01 01:21
Hare Krsna
1. nieszczelne okna i dachy, zawilgocenie i grzyb, niedomykające się okna i popękane szyby, pęknięcia elewacji i odpadający tynk.
2. część funkcjonariuszy pracuje na komputerach prywatnych, a istotnym problemem są dla policjantów trudności z wydrukowaniem dokumentów
Jako osoba całkowicie postronna, aczkolwiek ze względu na kilkanaście sytuacji, jako świadek, będąca gościem na komisariatach, m.in. w Katowicach, Zabrzu, szczerze, z całą stanowczością i powagą potwierdzam powyższe. Często oczekując na spotkanie patrzyłem właśnie na ściany z grzybem, zaciekami itp. i właśnie o tym myślałem.
To skandal.
Niektórzy żmudne meldunki i opisy piszą na starych maszynach do pisania.
To sabotaż ze strony polityków pracujących tym sposobem na rzecz bandyctwa.
Tak to poorganizowane, aby Policja zawsze była w tyle za nimi, bandytami. Wypalić zawodowo, zestresować warunkami, zamęczyć pisaniną, zalać szumem informacyjnym i drobnicą nieistotnych, a obowiązkowych spraw, aby już na meritum nie starczyło energii.
Tak oto politycy i administracja w ten sposób to organizując pracują na rzecz zorganizowanej przestępczości.
To dla mnie afera trwająca latami i znacznie ważniejsza niż Amber Gold.
Tworzenie i utrzymywanie negatywnego gruntu, aby sprawy nie szły do przodu, a tym samym tworzenie dobrego środowiska pod rozwój zarazków przestępczych.
Demokracja to DEMONkracja, skoro rmamy ozkład i rozwój tego co nieczyste i szkodliwe.
Pozdrawiam,
Adam
ad1970 / 77.255.78.* / 2012-09-01 01:24
Demokracja to DEMONkracja, skoro mamy rozkład i rozwój tego co nieczyste i szkodliwe.

Najnowsze wpisy