Praca w RUCH

Money.pl / 2007-07-02 18:42
Komentarze do wiadomości: Praca w RUCH.
Wyświetlaj:
kioskarka / 46.204.16.* / 2011-09-05 08:52
RUCH
real84 / 2011-09-04 16:14
W Warszawie podjęli decyzję o wyprzedaży osobom prywatnym starych kiosków RUCH-u. Ciekawe jaką życzą sobie cenę za te kilogramy złomu.
kioskarz / 46.112.221.* / 2011-09-03 15:51
Przyjaciele po prostu tylko nażekacie róbcie tak jak my ktorzy przeszli na UAS kupujcie karty zdrapki do komorek na prywat marża 8 % a nie jak w RUCH 2%, na slodyczach jeśli kupicie w innej hurtowni macie 50% a KS i TK są za ciemni aby się polapać jak to dziala przecież znacie kientów i wiecie komu sprzedać bez paraganu a i nie będziecie nazekać ze nie dowieżli sprzedając towar na lewo na sumę 20000 zl macie na reke 3000zl a ruch niech pada ja nie umie uszanowac sprzedawcow trzymajcie siekioskarz
:(( / 89.228.230.* / 2011-09-07 14:06
Ale ja nie po to pracuje by oszukiwać ..chyba nie o to w życiu chodzi prawda???!!!!!!!!!!!!
sprzedawca 11x / 178.56.235.* / 2011-09-07 08:57
i w ten sposób opisując sposoby oszustwa możemy spodziewać się tylko więcej kontroli i to nie tylko z ruch ale również z urzędu skarbowego. ucierpią na tym uczciwi sprzedawcy . Ja prowadzę kiosk od 6 lat i do głowy mi nie przyszło by handlować lewym towarem, i przez takich ludzi jak TY mamy przesrane!!!!! bo niestety kontrole będziemy mili wszyscy !!! DZIĘKUJEMY CI
112233 / 178.56.254.* / 2011-09-05 19:25
nie na tym polega praca by oszukiwać w ten sposób, chodzi nam tylko o wynagrodzenie godne przepracowanych godzin, oraz ludzkie traktowanie , a nie gnojenie i robienie z nas złodziei. To ruch nas okrada ,a wiedząc że jest trudno z pracą ludzie i tak będą pracować nawet za te ochłapy które nam dają. Niestety leprze są takie niż żadne . Człowiek uczciwy ma przerąbane ,bo nie zarobi i jest posądzony o złodziejstwo bo manko makiem goni !!!!
Opservatorka / 91.219.131.* / 2011-09-03 19:30
To co piszesz jest jawnym nawoływaniem do przestępstwa skarbowego, a przecież nie o to chodzi żeby na każdym kroku kontrolował nas ktoś z Urzędu Skarbowego lub TK. Pieniądze, które RUCH wydaje na opłacanie TK na pewno można byłoby wydać racjonalniej aby nie było przerw w zaopatrzeniu w podstawowe produkty np. papierosy
T K TO BZDURA !!!!! / 178.56.209.* / 2011-09-03 11:50
Jak dadzą ludziom godne wynagrodzenie i motywację to żaden głupi T K nie będzie potrzebny , myślę że i tak będąc na prowizji wkładamy dużo starań by sprzedaż była jak największa. Niech lepiej zadbają by towar w hurtowniach był dostępny , anie ciągle tylko braki !!! Zamiast na T K wydawać pieniądze to niech sprowadzą z powrotem inkaso a nie z utargami trzeba latać samemu.
pytanko / 83.7.197.* / 2011-09-02 20:23
netto czy brutto boto roznica bo zawsze zostaje jeszcze vat.
kraków / 46.232.135.* / 2011-09-05 21:03
netto, ponieważ nie jestem płatnikiem Vat wystawiam Ruchowi rachunek a nie fakturę
amadejko / 178.180.116.* / 2011-09-05 22:49
Wiesz, to ciekawe. Hm... nie do końca chyba możliwe.. albo ktoś coś zaniedbał..
kraków / 46.232.135.* / 2011-09-02 16:05
witam, dziś robiłem wyliczenie prowizji jaka zarobiłem, obrót za sierpień 101000 zł prowizja 6000zł, przy takim ,obrocie powinienem zarobić 10000zł, żenada.
11xx11 / 178.56.202.* / 2011-09-02 20:22
nic innego tylko otwieraj obok prywatny kiosk ,przy takim obrocie wygryziesz ruch i zarobisz więcej kasy dla siebie .
bidulek / 109.243.30.* / 2011-09-02 17:57
Dlatego przy takich obrotach jak u ciebie warto otworzyć drugi kiosk obok,wiem nie jest to takie proste jak się wydaje i trochę trza zainwestować. Nawet jak obroty podzielą się na pół to i tak warto bo to już nie chodzi o pieniądze tylko o to jak nas traktują ci co nas obsługują po prostu jak śmieci nigdzie dodzwonić się nie można cały czas braki w towarach który potem ciężko odzyskać zwrotownia prasy która ciągle czegoś nie uznaje K...a jaka masakra. U mnie chociaż kierownik sprzedaży mojej odbiera telefony ale też rozkłada ręce bo nic nie może zrobić oprócz tego że wysłucha mnie.
edi82 / 95.160.150.* / 2011-09-01 21:37
tak my musimy wszystko mowic dzien dobry,zapraszam ponownie,itd ale nikt nie mysli o tym jak nas ludzie traktuja,nawet zwykłego dzien dobry nie powiedza czasem rzuca te pieniadze z łaski a nawet nie maja pojecie jakie sa teraz bilety i ile kosztuja,ja jak wchodze gdzies pierwsza mowie dzien dobry ,a w moim miescie chyba o tym nie wiedza najpierw ludzi trzeba by wychowac a potem mowiic co mamy robic daje glowe ze jak by tak posadzic jakiegos kierownika w kiosku na jeden dzien to nie dociagnien do popoludnia,dlaczego bo ludzie sa rozni ,chamscy bardzo nawet gdybysmy stawali na glowach 5na 10 klientow zawsze nas w.......wi na maxsa
jagoda814 / 95.160.150.* / 2011-09-01 21:29
witam,u mnie TK ZOBACZYŁ BRUDNE PÓłki a mam ich aż 3 z czego widac tylko jedną bo do połowy jest roleta zaciagnięta z powodu słonca,a tak na marginesie RUCH tak szybko nie upadnie dopuki bedziemy płacic niedobory,jestem świeżo po remamencie i zas płace ,odkad mam już 3 lata kiosk ciągle płacę komuś raty.Wzeszłym roku nawet miałam dwa razy inwentaryzacje ,nawet nie wziełam jednej całej wypłaty a już po poł raku po poprzedniej zjawiły sie 'miłe'panie.czas sie pożegnac.A najważniejsi sa teraz wszyctkie 'OZDOBY'RUCH nowi kierownicy i kierowniczki oni to nawet urlopki maja ale coż kto może ten może co tam my robole pozdrawiam wszystkich
demotyw / 178.180.16.* / 2011-09-01 23:50
Wszystko się opiera na dokumentach, jeżeli prowadzisz swoją księgowość to możesz sprawdzić renament. Nie daj się okradać! Jeżeli sprawdzasz prasę (uznania, dostawy) , przeliczasz towar z dostawy i nic nie wzięłaś to nie ma mowy o maku. Starej prasy zawsze trochę się znajdzie na inwentaryzacji ale to już nasza strata. Zawsze możesz sprawdzić wstecz czy Cię nie oszukali i niech oddają jak nie słusznie pociągnęli.
:(( / 89.228.216.* / 2011-08-31 14:57
Ruch już pada, od miesiąca nie dostaje papierosów zamawianych tylko jakieś pojedyncze paczuszki ,to samo dotyczy towaru ,hurtownie polikwidowali a najbliższa jest godzinę jazdy od mojego miasta i nie morze ogarnąć całego terenu bo to fizycznie niemożliwe.nawet z biletami jest problem choć te akurat mam w nosie bo prowizja na nich żadna ale wysłuchuje od ludzi wiec staram się je mieć..zawsze było żle w Ruchu ale to co teraz robią opiewa o kpinę.Płaci sie tajemniczym klienta którzy wypisują bzdury ,a my nie mamy czym handlować jedynie czego nie brakuje to marsów ,snickersów i napoi po cenach z kosmosu ,co do zwrotów prasy i ja jestem okradana oddaje 3 gazetki jednego tytułu uznają mi 2 i tak nie mal co dzien co przez pół roku do inwentury da pokaźna sumkę niedoboru :(( ja juz dałam wypowiedzenie firmie ale przede mna jeszcze trzy miesiące użerania sie i zastanawiania czym ja mam handlować by na zus zarobić bo przy takich wiatrach cienko to widzę, a jako ciekawostkę podam iz w moim mieście na 1 grudnia jeśli KS nie znajdzie nowych nieświadomych niewolników do pracyna kioski to zostanie jeden salon prasowy i 4 kioski na 120 tysięczne miasto:((żal co zrobiono z taka firmą dodam ze takie budki jak nasze są przecież na całym świeie i prosperują
wielkiszu2244 / 2011-08-31 13:10
Wczoraj miałem inwentaryzację zdawczą, przekazałem towar, przedwczoraj gazety, wszystko się zgadzało bo pojechałem i pilnowałem zdania gazet. Jestem bardzo szczęśliwy, że rozstałem się z tą dziadowską firmą. Nie mogłem pozwolić aby obrażał mnie jakiś baran zwany TK, pisząc nieprawdę. Z ocen jakie otrzymałem w ostatnich trzech miesiącach wynikało że żaden z tych debili (dotycz TK) nie był w salonie który prowadziłem, gdyż ocenił negatywnie rzeczy których u mnie nie było. Żałuje straconych 5 lat w tej firmie. Współczuje osobie która przejęła po mnie salon. Będzie za grosze harowała 320 godzin w miesiącu bez urlopu. Pozdrawiam wszystkich wyzyskiwanych przez tą firmę i radzę wam rezygnujcie z prowadzenia niedochodowych salonów czy kiosków bo z mojego 5-letniego doświadczenia wynika, że w tej firmie z roku na rok dzieje się coraz gorzej. Braki w dostawach towaru, nie uznawanie zwracanych gazet, brak możliwości reklamacji, KS nie nadający się do tej pracy, brak podstawowej wiedzy na tematy związane z handlem, dodzwonienie się do KS graniczy z cudem, ceny tak wysokie, że nikt nie chce kupować w Ruchu tych towarów. Wracając ze zdania gazet w małym sklepie na wsi kupiłem coca-colę po 3,10 u mnie w salonie była po 3,69 o czym tu jeszcze mówić. Długo ta firma już nie pociągnie. Tak jak już wcześniej pisała osoba na tym forum, sprzedadzą wszystkie nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach, co zostanie sprzedadzą np. Kolporterowi i tak się zakończy wieloletnia tradycja firmy Ruch. Osoby które do tego doprowadziły powinny być rozliczone przez odpowiednie służby.
wlkpwlkp / 79.184.144.* / 2011-09-01 21:14
Słuchajcie, czy jest możliwosc skrócenia do 1 miesiąca okresu wypowiedzenia? Ja już mam dosyc tego burdelu, chcę złożyc wypowiedzenie, ale nie wyobrażam sobie jeszcze 3-miesięcznej męczarni.
demotyw / 188.146.35.* / 2011-09-02 10:15
Obawiam się, że skrócić okres wypowiedzenia możesz jedynie porozumiewając się z Ruchem. Jeżeli nie wywiązują się z zawartej umowy zawsze możesz wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym. Najlepiej skonsultuj to z jakimś radcą . Pozdrawiam
XYZ 2011 / 83.25.57.* / 2011-08-30 21:19
Co do TK - to może oni "pracują' w takiej formie jak ankieterzy w "Familiadzie" ?????. Siedzi taki jeden z drugim w domu (może przy piwku) i wymyśla: podłoga - brudna (choć jej nie widać bo psd ma jeszcze "małe" okienko sprzedażne - ale to, że jest ona do naprawy - to tu już ma różowe okulary...), ściany (na pewno są pomalowane - średnia statystyczna w Polsce z tego tytułu wysoka...) itd, itp - a za usługę TK - kasa jest.
sprzedawca 11x / 31.63.113.* / 2011-08-31 12:17
TK w mim kiosku . w maju i czerwcu kupił chusteczki higieniczne w lipcu gazety z tych tanich zawsze po odejściu od kiosku pstryka fotkę.
drogma / 188.146.202.* / 2011-08-31 13:27
no ale nowy program do kas ma być :) he he
zipek 11 / 178.56.250.* / 2011-08-30 20:55
zarząd ruch-u myśli że ma specjalistów mądrych , ale im rozumu brakuje !!!! kioski przestaną istnieć to i oni przestaną istnieć !
kioskarz x / 178.56.250.* / 2011-08-30 20:48
w pomorskim jest to samo.po co robić zamówienia na towar skoro i tak go w większej ilości nie ma , albo dają to czego się nie chce i potem zalega .
TK to totalna bzdura i tak nie stosuję się do tych ich wytycznych bo nie jestem debilem, mam to gdzieś i dzieckiem też nie jestem by mnie straszyli karami . jak mi dadzą wypowiedzenie to do widzenia , i tak rezygnuję więc niech mnie pocałują na do widzenia .TK widzi tylko to co chce widzieć choć kiosk w którym pracuję, to ruina żadnej wzmianki o tym nie ma .
PANI B / 178.182.78.* / 2011-08-30 17:30
TOTALNE DNO!!! W małopolsce są papierosy, ale trzeba dobrze trafić!! To usłyszałam dziś od pani z logistyki ( do której próbowałam się dodzwonić od tygodnia, ale słuchawka była ciągle odłożona, niby że zajęte) tzn. moja koleżanka, która również pracuje w kiosku, wczoraj dostała papierosy ( co prawda z brakami, ale zawsze to coś), a ja od 3 tygodni, nie dostałam NIC!! O podstawowym towarze, już w ogóle nie mówię. Dosłownie jak za komuny!!! Niedługo tylko ocet będzie na stanie!! A TK to paranoja! Najgorsze jest to że my, nie mamy się jak bronić. TK powpisuje głupoty, że np, brudna podłoga, ale dowodu na to nie ma. Jego słowo przeciw naszemu. Tylko że nasze nic nie znaczy. ONI NIECH SIĘ WEZMĄ PIERWSZE ZA TO, BYŚMY MIELI CZYM HANDLOWAĆ, A DOPIERO PÓŹNIEJ KAŻĄ NAM WCISKAĆ KLIENTOM PEPSI W PUSZCE ZA 2.59!!
zipek 11 / 178.56.250.* / 2011-08-30 20:59
masz racje syf totalny się tam robi a miał być lepiej. jak na razie to tylko ceny towaru idą w górę !
kioskarka / 79.162.215.* / 2011-08-30 12:28
ruch to totalne bagno jest coraz gorzej okradają nas z pieniędzy i z GODNOŚCI !!!!! za 12 godzin siedzenia w kiosku mam wynagrodzenie 650 zł na czysto . gdzie urlop ?? mają nas w dupie dyrektorki zasrane sobie kasę napychają i szukają parobków ! niech się już rozpadnie ten syf .

Najnowsze wpisy