Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Praca w Skoku Stefczyka

Praca w Skoku Stefczyka

Eunika22 / 2012-12-05 14:42
Dzisiaj dostałam odpowiedź na moje CV a propos pracy w Skoku Stefczyka... czy ktoś już tam pracował? Czy możecie coś powiedzieć o atmosferze pracy tam panującej?
Wyświetlaj:
kasia 128 / 77.114.228.* / 2013-01-19 10:31
Witam....kiedys tez tu bylam na tym forum jak sie zastanawialam czy praca w SKOK Stefczyka ma sens...powiem krotko...przeszlam szkolenie we Wladyslawowie konczace sie egzaminem, nie bylo lekko, trenerka byla wymagajaca, nie raz po wykladach i zajeciach na komputerach siedzielismy do 23 w nocy, aby zrobic zadania. Willa Dominik bardzo komfortowa, posilki pyszne. Nastepnie odbylam szkolenie adaptacyjne w innym oddziale SKOK, a teraz juz jestem w swym oddziale, jest to nowy oddzial. Bardzo sobie zachwalam ta prace. Zadnej lojalnosciowki nie ma, jednak wiem ze jak wysylaja na dalsze szkolenia to jest cos w tym rodzaju ze jak szkolenie przewyzsza koszt 2 tys zl to jezeli zrezygnuje po szkoleniu to musze to oddac, ale teraz przede mna sa szkolenia tylko jednodniowe np. z ubezpieczen. Jesli chodzi o Wladyslawowo to zadnych zwrotow za to nie bylo. Zreszta sami w pierwszy dzien dali juz umowe o prace , a wiec za szkolenie jest normalna wyplata. Jako Opiekunowi Finansowemu przysluguje 2 tys brutto podstawy, plus za wyrobione plany sprzedazowe premie dodatkowe. Z tymi pensjami to zalezy od makroregionu, niektorzy mieli 2200 brutto. Premie sa duze, za wyrobiony plan mozna liczyc na dodatkowy tysiaczek jak i wiecej. Oddzial w ktorym mnie szkolono mial swietne wyniki, wiec i wysokie wyplaty. Jesli chodzi o ogolne warunki to sa bardzo zyczliwi i wszystko dzieje sie wedlug kodeksu pracy. Po odbytym szkoleniu we Wladku dostalam juz umowe na 2 lata a zadko w dzisiejszych czasach to sie zdarza. Nawet za dojazdy do oddzialu, gdzie odbylam to szkolenie praktyczne ( adaptacyjne) zwrocono mi koszty dojazdu wraz z dieta. Podsumowujac, mam nadzieje, ze nadal bede z tej pracy tak zadowolona jak do tej pory. Pozdrawiam wszystkich Skokowiczów:)
niebieska / 83.28.97.* / 2013-12-04 00:04
jak Ci pierwszy raz odbiorą część wypłaty tej niby podstawowej to już nie będziesz taka zadowolona...
gabriela 00 / 2012-12-05 14:44
nie polecam, nei wiem na jakie stanowisko, ale moja praca polegała na wciskaniu kitu ludziom i nagabywaniu ich na pożyczki, do tegoz a marną kasę, wyzysk i tyle
Błażej12 / 2012-12-05 15:19
No to chyba jak w każdym Banku. Moja znajoma wciskała karty kredytowe znajomym , po to żeby wyrobić limit... rzecz jasna mogli je później oddać.
Józio7776 / 31.183.228.* / 2015-07-29 19:41
Bo nie potraficie sprzedawać tylko wciskać
Gafi / 46.204.62.* / 2013-09-10 08:17
SKOK TO NIE BANK!
bbb705 / 46.113.157.* / 2014-05-30 12:23
Właśnie wczoraj odmówiłam dalszego udziału w procesie rekrutacji do tej instytucji, pani której to powiedziałam przez telefon, wyśmiała mnie, tym samym świadczy to o tym jak to praca.
Poza tym na pytanie jakie przewidziane są zarobki, nie udzielono mi odpowiedzi ponieważ nie jestem pracownikiem, czyli co jadę w ciemno na szkolenie do Władysławowa inwestuje swój czas i energię a później dowiaduje się jakie zarobki, przepraszam bardzo pracowałam w innym skoku ponad 5 lat, i z czym takim się nie spotkałam, sprawa była jasna takie zarobki i umowa, zakres obowiązków, a w skoku stefczyka jakieś krętactwo, głupie pytania na rozmowie.Jednym słowem absolutnie nie polecam.
Uterus / 94.254.243.* / 2016-12-01 22:54
Chyba żarty przed władkiem WSZYSCY wiedza jakie są warunki!
adam-m / 83.9.17.* / 2014-06-02 19:56
A ja pracuję od dwóch miesięcy i jestem zadowolony i to zarówno z zarobków jak i z atmosfery w pracy.
Wcześniej pracowałem w telefonii komórkowej i od paru lat systematycznie obniżano tam płace przy jednoczesnym podwyższaniu planów.
Pracownik był nikim i cały czas słyszał że jak coś się nie podoba to może się zwolnić bo 20 na jego miejsce czeka za najniższą krajową bez żadnych dodatków.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy